Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Taki tip dla ludzi z automatycznym wyszukiwaniem meczy - włączcie potwierdzanie. Czasem gdy gra nie może znaleźć przeciwników, rzuca nam byle kogo i przy filtrze jakosci połączeń "5" zdarzały się czasem osoby z jedną kreską. Oczywiscie jak pokazały przykłady małpy ze Szwecji czy tego krajana PCciarza - nie jest to regułą i może się trafić ktos grający przez wifi albo ze słabym komputerem (a może i jeszcze z wifi!).

Odnośnik do komentarza

Czyli co, po odpaleniu np. hadoukena czy dowolnego innego ciosu teoretycznie może być sytuacja, że zaczynają dropić fps-y i gra nie rozpoznaje właściwie momentu wciśnięcia bloku przez drugiego gracza?

 

Dokładnie tak :kaz:

 

Miej tylko na uwadze, że te dropy to spadki rzędu 4-5 frejmów - niby nic, ale właśnie takie krytyczne momenty (albo np. game winning combo - ups nie weszło bo akurat gierka przycięła) w bijatyce są istotne.

 

//EDIT: Odkryłem nowy ficzer - grając w jakikolwiek singleplayerowy tryb (nawet zwykły Versus) jeśli serwery gry dostaną czkawki i się wysrają, gra przerywa to, co aktualnie robisz i wywala cię do menu z utratą wszelkiego progresu :kaz:

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

grałem dziś troche meczy ale w sumie nie ma to sensu w tej chwili bo wyszukuje mecze co 5-10 minut więc jest masakra nie można sie rozgrzać nawet

 

 

dopiero przed chwilą jak pograliśmy w lounge z ukyo i kazubem gdzie mecze były jeden za drugim to sie fajnie grało, oczywiście większość i tak przegrywałem ale przynajmniej sie grało a nie gapiło na menu (a wchodzenie do treningu w czasie czekania na ranked mnie nie bawi bo jest więcej ladingów niż grania)

Odnośnik do komentarza
//EDIT: Odkryłem nowy ficzer - grając w jakikolwiek singleplayerowy tryb (nawet zwykły Versus) jeśli serwery gry dostaną czkawki i się wysrają, gra przerywa to, co aktualnie robisz i wywala cię do menu z utratą wszelkiego progresu :kaz:

 

Gram na ps4, u mnie tak samo, lekko wk(pipipi)jące. Inna sprawa to jest jakiś zonk podczas tego wstępu do trybu fabularnego zdarza mi się, żę po ukończeniu walki loading trwa z 3 minuty (pewnie też problem z połączeniem) . Po uja robić single z koniecznością podłączenia CFN, nosz kuźwa (żeby nie było nie gram po wifi itd. ale wczoraj po 22 wypieprzyło mnie dobrych kilka razy podczas zwykłego treningu).

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chyba jest co raz lepiej no nie? Mecze wyszukuje już trochę szybciej (nadal do poprawy), a same walki są w porządku. Mnie nie rozłącza.

 

macie jakieś dobre linki do cammy?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No (pipi) te lobby to jakis chory żart. Po latach doswiadczeń Capcom nagle zapomniał, że jako pierwsza opcja powinno isć dodanie znajomych z friendlisty? NIE! Muszę (pipi) wpisywać jakies xywy!

 

 

edit: Ze złotą ligą będzie ciężko. W super bronze już mnie nieźle łoją ;) Ale gra jest mega więc mam motywację żeby na poważniej zająć się w końcu Street Fighterem.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...