Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Logan tak o tego chodzi.

 

Mam w domu RAP4 i TE2+ kumpel który gra na RAP4 mówi że ten TE2+ jest lepszy, lepiej się wpisuje, że gałka pomimo tego że chodzi lżej w ogóle nie odbija no i dodatkowo Stick jest bardzo łatwy w modowaniu i potencjalnej naprawie. Tyle że TE2+ czy TE2 są dużo droższe TE2+ prawie 2x.

 

Jak masz zamiar grać na sticku na poważnie to wolał bym kupić TE2 albo TE2+. Jeżeli traktujesz to tylko jako gadżet i tak będziesz wracał do pada to kup sobie RAP4 albo zostaw kasę na wymianę padow co kilka miesięcy :)

Odnośnik do komentarza

Nie da się grać w ogóle w lobby przynajmniej u mnie - rozłącza. Wyszukiwanie rankedów trwa długo. Jak już coś znajdzie to jest szansa, że to rage quitter.

 

Jak wiadomo postać kosztuje 100 000 FM. I na alexa wystarczy przejść story i survivale żeby uzbierać.  

Kolejne to już może być męka  - gram od premiery przynajmniej te kilka rankedów dziennie i nie ruszyłem jeszcze singla zarobiłem bagatela 8350 Fight Money. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ja gram dosć sporo, mam już 175k. Myslę, że grając regularnie przez miesiąc spokojnie da się tą kasę uzbierać.

 

btw nikt nie publikuje żadnych swoich walk więc może ja zacznę. Nic specjalnego, żadnych footsies, zmarnowane okazje i ogólnie niezbyt dobra gra. Ale ta trzecia runda... Wróciłem by go zabić! Tylko po to i aż po to...

oczywiscie nie uploaduję hańbiących porażek :D

 

 

edit: spotkałem też Raju. Dosć wysoki ranking, 19 winsów. Wszystko co robił to skok+hk/srk. Biłem go jak psa więc w drugiej rundzie poczęstował mnie ragequitem...

Edytowane przez ornit
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ornit ale byłaby beka jakbyś zmarnował tego stuna na samym końcu ;d 

 

Nawet jakby mu schyte nie wszedl to samo Hk by zabilo. Btw ornit jak juz zgadujesz naskok to nasz ma przeciez rzut w powietrzu 

 

Lobby nie dziala, na rankedy czekam pol roku, a jak sie doczekam to sie spinam i przegrywam glupio z jakims skaczacym jak malpa typem nawalajacym w przyciski. A jak wygram, to rage quit. Ostatnio nawet replaye z CFN sie nie chca wczytac. Sporadycznie wy.(pipi)i z serwera albo nie uploaduje wynikow po walce. Internet mam raczej okej. jeszcze dzien, dwa i gra leci do zyda. Nie dosc, ze jestem zenujaco slaby , to jeszcze nie mam jak grac, zeby byc lepszy 

Odnośnik do komentarza

Weź Kazub poczekaj bo z SFIV też było trochę problemów na początku.

 

Nie pamiętam takowych (na X360) ale to było 7 lat temu, może zapomniałem, ale nie kojarzy mi się nic innego z premierą SFIV jak "zayebistość".

Odnośnik do komentarza

Wogole to podczas ustawiania profilu bylem podjarany i ustawilem sobie flage Polska myslac ze chodzi o obywatelstwo a nie region.

Napisalem mail do feedback@capcom.com by mi zmienili flage z Polskiej na Japonska i wlasnie dostalem mail od nich ze juz sie tym zajeli.

W sumie to wydalem cala sume za 1/4 gierki z niedzialajacym online wiec przynajmniej tyle dla mnie zrobili.

Jak ktos jest zainteresowany zmiana flagi lub nick'a to niech pisze na wyzej podany mail.

 

02549b8f992425df52846429abbf0f57.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja z lagami akurat nie mam żadnych problemów. Więcej, jest to pierwszy SF,w  którego gra mi się tak dobrze online. Żeby nie było - widzę liczne wady i zdaję sobie sprawę, że każdy może mieć różne doswiadczenia w grze multi. Mi z wyłączonym szukaniem graczy PC i filtrze 4-5 kresek gra się znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Będę takie (pipi) scigał bez litosci

Nie wiem czemu ani razu mi nie wyszło qcb+K w combosie, ohydna walka, skakałem jak gwałcona swinia. Niemniej trzeba napiętnować takie mendy. Sam nigdy nie zrobiłem w żadnej grze rage quita i nie odłączyłem się w czasie walki nawet jak połączenie było gówniane. Trzeba mysleć nie tylko o sobie ale także o tym, że psuje się grę drugiemu graczowi. Nie ma litosci dla frajerów!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale co trzeba mieć w głowie żeby rage quitować na PS4. Na PC to ALT+F4 i po sprawie. A na PS4 to co gość siedzi przy konsoli i wyciąga kabel? (pytam poważnie nie widziałem nawet PS4) No i domyślam się, że loadingów więcej niż to warte. 

Rage quiterzy imo znikną jak zrobią achivnmenta za gold range.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...