Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie grałem rankedów od dnia premiery, odpaliłem dziś, bo przecież w końcu z online powinno po 2 tygodniach wszystko być w porządku, nie? Ustawiwszy 5 Only jako connection quality setting przez 1h15min zagrałem 10 walk, z czego 3 były całkowicie niegrywalne przez laga, jedna tylko trochę zlagowana i powiedzmy, że 6 faktycznie przyzwoitych.

Ale dlaczego qwa muszę czekać 5 minut na wyszukanie gry? Serio już nikt w Europie w to nie gra? Pomijam fakt ze 2x sparowało mnie z tym samym przeciwnikiem co poprzednio (tzn 2x z dwoma różnymi), a i tak między walkami z tym samym typem czekałem przynajmniej 3 minuty :reggie:

 

Już pomijam to, że sama walka może być krótsza niż te (pipi)ane loadingi - od momentu wyskoczenia komunikatu o 'A NEW FIGHTER(...)' do wciśnięcia pierwszego guzika w walce mija średnio 1:30-2:00 minut... 7,5 minuty średnio na jedną walkę, z czego ona sama trwa 2-3 max. Super statystyka Kopkom :kaz:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Karin - co za bezpieczna suka! ;) Nie daję sobie z nią w ogóle rady. W cqc to jakis koszmar żeby ją czymkolwiek przebić. Chyba trzeba będzie nauczyć się nią grać! :sorcerer:

 

A Wy? Kim jest Wasz Nemesis?

 

Nash, Zangief, Mika i śmiechem żartem także Ryu. Mam wrażenie, że każdy jego cios ma ZAWSZE priorytet

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! Ryu :D ! Kiedy nim gram myslę sobie "ja pitolę jaki on ma kijowy zasięg". A kiedy gram przeciwko niemu to jak atakować kamień albo jakis mur...

 

 

@Devilbot - dzięki ale wyłączyłem po tym jak poradził "przerywać" overheada s.mp :D Nie powiem, żeby to było złe rozwiązanie ale to czyste theory fighting. Co się tyczy jej naskoku z follow upem to z tym nie mam żadnego problemu. Wystarczy po zablokowaniu górą walnąć jakiegos combosa rozpoczynającego się c.lp bo bez względu na to, którą opcję wybierze, zostanie ukarana. Prawdę mówiąc nic się z tego filmiku nie dowiedziałem. Bardziej chodziło mi o przebicie się przez jej normale.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

@Devilbot - dzięki ale wyłączyłem po tym jak poradził "przerywać" overheada s.mp :D Nie powiem, żeby to było złe rozwiązanie ale to czyste theory fighting.

 

No chyba nie - po zablokowanych nóżkach możesz równie dobrze maszować c.lp (czy co masz szybszego) w jakiegoś dwuhitowego confirma swojej postaci, jeśli boisz się/nie wierzysz w swój timing s.mp, ale naprawdę karać L/M nóżki Karyny można za każdym razem i nie jest to wcale theory fighting.

Wystarczy uwierzyć.

Odnośnik do komentarza

Kuźwa jaki jestem słaby:D Już z tydzień siedzę w tej brązowej lidze, co dobije do okolic 900lp, to dają mi gościa co ma 1500 i jest lipa, kilka porażek i wracam do punktu wyjścia:D:D:D
Ale fun jest, wczoraj udało mi się zrobić niezły comeback, ja niewidoczne życie, gościu z 2/3 paska, i udało się wygrać:P Jak obejrzałem sobie powtórkę, to miałem niezły ubaw, pojedynek gigantów po prostu:D:D:D:D hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...