Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wszyscy mieli równy start bo Japończycy nie mieli takiego samego dostępu do bety plus JP nie miała żadnych przedpremierowych pokazów plus premierę 2 dni później tak że... Jeszcze większa beka z USA. 3 graczy którzy dostali się do top 8 to nikt z starej sceny SF4 i dostali 12:1 w walkach tylko Nando dał radę coś ta swoją Mikka ugrać. Przez coś wygrał jedna walkę w top 8.

 

Sposób w jaki porusza się Infiltration jest po prostu chory chciał bym w połowie umieć się tak poruszać.

Odnośnik do komentarza

Kolejny suaby gracz i przegrany życiowo frustrat. Serio - codziennie w kejżulach napotykam na rage quitterów!!!

 

Poza tym grałem z w miarę dobrym Ryu. Miał solidny ground game ale dostał w(pipi) 4 walki pod rząd. Co zrobił kiedy spotkalismy się po raz piąty? Przez całe dwie rundy szedł tylko w moim kierunku żebym go wykończył :/ No (pipi)ens...

 

 

edit: I dodam cos jeszcze od siebie. (pipi) z Capcomu reklamowały SFV jako grę dostępną dla wszystkich, w którą każdy może grać i się nią cieszyć. Już wiem na czym to polega. W SF5 nic się przecież nie traci, można być tak dobrym, że nawet nigdy się nie przegra. Wystarczy przecież Rage Quittować co nie spotka się z jakimikolwiek konsekwencjami! Te (pipi) nigdy tego nie naprawią bo o to własnie im od początku chodziło! Gra dla wszystkich! Dla starych i nowych graczy, gdzie nikt nie poczuje się pokrzywdzony!!!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Mi tam lotto mam jeszcze 16 postaci do wymasterowania :) Co się tyczy 8-player lobby to nigdy nie zrozumiem co jest fajnego w czekaniu na swoją kolej (IRL to co innego...).

temu typowi długo zajęło wyjscie z gry

chyba rejdżquitował tym dyktatorem żeby dostać złoto bo te gimmicki to trochę za mało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi o sklep za prawdziwa kase (Zenny), ktory wyjdzie pewnie za kilka miesiecy. Co do triala to nie wiadomo, jak dokladnie bedzie dzialac, ale mogliby zrobic tak ze nowa postacia np. nie mozna grac online ani story, ale mozna ja wziac do practice i chociaz obczaic moveset (zeby nie dostawac w(pipi)u lvl over 9000 online).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...