Skocz do zawartości

którą z nowych konsol posiadasz?


Yano

którą z nowych konsol kupiłeś?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. którą z nowych konsol kupiłeś?

    • Playstation 4
      25
    • Xbox one
      11
    • Wii U
      1
    • kupiłem 2 konsole (napisz jakie)
      10
    • posiadam wszystkie 3
      2
    • nie mam żadnej ale zamierzam niedługo kupić (napisz jaką)
      10
    • posiadam już jedną z konsol ale planuje kupić drugą (napisz jakie)
      9
    • narazie jest słabo, na chwile obecną nie planuje nic kupować
      10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Zanim się rozpędzicie - Yano nie da się zrobić tak żeby można było zaznaczyć kilka wersji?

 

Ludzi już przerasta pisanie w komentarzach, bo piszą co kupią, a nie co mają ;)

 

WiiU + Xone

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no to ja też napisze, póki co nie mam żadnej, ale w pierwszej połowie 2015 planuje kupić ps4, głównie dla multiplatform jakie wtedy wychodzą - wiedźmin3, MGS5 (mam nadzieje że bedzie miał premiere w pierwszej połowie)

oprócz tego jest kilka pomniejszych gier które chętnie ogram jak już będę miał konsole (nawet kilka indyków mnie ciekawi)

dodatkowo bloodborne i the order - nie wiem kiedy mają premiere ale napewno będę nimi zainteresowany

 

ogólnie w obecnej chwili nowe konsole mnie nie przekonują ale za pare miesięcy powinno wyjść kilka MUST HAVE'ów, i wtedy pewnie kupie ps4

 

 

chociaż w międzyczasie wychodzi monster hunter 4U, więc jeśli wyjdzie w okolicy marca-kwietnia to napewno mnie przytrzyma na kilkaset godzin i spowoduje odsunięcie kupna nowej konsoli

 

Yano nie da się zrobić tak żeby można było zaznaczyć kilka wersji?

 

dało sie zrobić ankiete wielokrotnego wyboru (nie wiem czy w tej chwili moge ją edytować i to zmienić), i rozważałem tą opcje, ale wtedy musiał bym zadać kilka pytań, bo nie wszystkie są wielokrotnego wyboru, dlatego zrobiłem jednokrotny

 

 

Ludzi już przerasta pisanie w komentarzach, bo piszą co kupią, a nie co mają

 

też sie tego bałem, ale ludzie - jak nie macie żadnej konsoli to macie jedną z odpowiedzi - zaznacznie ją i napiszcie co chcecie kupić

 

tylko ci co serio mają już kupioną konsole niech zaznaczą że ją mają. to nie jest temat do wojenek tylko zwykły informacyjny temat żeby zobaczyć jak wygląda obecna sytuacja

 

 

pozdro

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Posiadam od premiery PS4 i prawie od premiery WiiU. Biorąc pod uwagę, że uwielbiam platformówki to dla mnie obecnie najlepsze combo. Początek nowego roku czyli Capitan Toad, The Order, Wiedźmin 3 i nowy Yoshie to dla mnie istna bomba.

Miałem na gwiazdkę kupić One ale po przesunięciu Ori nie mam narazie powodów. Kupię zapewne na następną gwiazdkę.

 

Edit : mogłeś zrobić np takie pocje jak np : "WiiU + Xone" czy "PS4 + WiiU".

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie posiadam żadnej.

 

Dlaczego? Gł. finanse i brak TVka w Warszawie (moja plazma Pansy wisi na ścianie w Białymstoku). Od dłuższego czasu jestem też graczem handheldowym. Konsolki mają swoje ekrany i masę gier. Przymierzam się do ponownego kupna 3DSa.

 

Co do stacjonarek: szanuje wszystkie marki, bo grałem praktycznie na wszystkim na czym warto było grać. Zaczynałem jako Nintendo Kid, potem przyszła pora na Sony (PSX, PS2, PS3, PSP i Vita), ale poprzednią generację spędziłem gł. na X360. Konsola przypadła mi do gustu do tego stopnia, że przerzuciłem się na obóz zielony, nie zapominając jednak o korzeniach.

 

Może kogoś obchodzi 180p różnicy, lubi jak nie działa mu PSN albo gra w korytarzówki. Mnie nie. Wybieram sercem, ostatecznie będę posiadał każdą z konsol nowej generacji, więc bez nerwów. Zakupu konsoli dokonam jak będę miał na to finanse, wtedy wybiorę tę odpowiednią.

Odnośnik do komentarza

Mam Wii U i PS4. Sprzęt Nintendo kupiłem w październiku 2013, a Soniacza w dniu premiery. Dla mnie to idealny zestaw, choć w tej chwili nie gram na PS4, bo hiciory które mnie interesują wyjdą w przyszłym roku. Xboxa One kupię tylko na chwilę żeby przejść Tomb Raidera.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem PS4 na premierę. Miałem nie brać, bo zaległości z PS3 olbrzymie, w tym multum gier z PS+ no, ale im bliżej premiery tym coraz bardziej się wahałem czy kupić, czy nie. Pisałem nawet o tym na forum w tamtym czasie. Raz byłem przekonany żeby brać, innym razem byłem pewien, że to bez sensu i jednak będzie lepiej ograć zaległości, a później po roku kupić i ogrywać gry z początku nowej generacji po niskiej cenie. Sytuację odmienił Media Markt, 1999zł za konsolę z dwoma grami w dniu premiery i załączył się szybki kalkulator, że za samą konsolę zapłacę 1500zł. Wtedy stwierdziłem, że skoro i tak przez najbliższy rok konsola jakoś dużo nie stanieje i jeśli mam kupić w dzień premiery golasa za 1500zł, albo po roku za 1400-1500 to po co czekać. Oczywiście dużą rolę grało Killzone na premierę, zapowiedziany InFamous, do tego miała być FIFA, Battlefield, do tego w wolnych chwilach nadrabianie zaległości z PS3 i Vity, no i na sam koniec darmowy DriveClub na premierę. To miała być atomówka, a skończyło się na tym, że do dzisiaj w to gówno nie zagrałem. Do dzisiaj zachodzę w głowę jakim prawem Sony od ponad roku rucha klapków w pupsko, a największą bekę mam z tych "nie chcę mi się czekać na edycję z plusa, biorę z PSS/MM" xD Ja się tak dupczyć nie dam, chuy im w dupę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pierwszym moim next genem bylo PS4 ( dalem sie nabrac na 8gddr i marketingowy belkot ) konsola okazala sie w moim przypadku bardzo kiepska inwestycja, najbardziej irytujacy byl pad trzymajacy 6h,w grudniu tamtego roku dokupilem Xbox One z ktorego jest calkiem usatysfakcjonowany, planuje dokupic Wii U na poczatku nastepnego roku oraz New 3ds XL, 

 

jako ze mam coraz mniej czasu na gry chcialbym zostac z jedna stacjonarka i 2 handheldami ale po prostu wydaje sie to calkowicie nie realne, bo na kazda duza platforme beda wychodzic znakomite gry wiec jest duza szansa ze skoncze z wszystkimi next genami, ewentualnie bede je wymienial / sprzedawal na bierzaco jak bede mial zajawke na jakas gre ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...