Skocz do zawartości

The Lords of the Fallen (aka dwójka)


Jerome

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.
Pierwsze wrażenie gra robi dość pozytywne ale mam wrażenie że po 15h to już wszystko widziałeś w tej grze i zaczyna się tylko irytacja, upierdliwy umbral I mega marne bossy.
Też od kilku dni męczę bułę ale jest coraz gorzej.
Myślałem że to słabsza lokacja/Boss ale od tego czasu 4 następnych bossów to xd(pipi)a.
Lies of p przeszedłem 4 razy i za każdym razem Boss to była uczta, tutaj to jest jednak bieda.
Ogólnie to coraz częściej łapie się na tym że chcę tylko przebiec przez mapkę od ogniska do ogniska bo raz że ciągle ci sami przeciwnicy a dwa że mało exp dają.
Expienie też chyba nie bardzo ma sens bo słabo broń się skaluje i nie czuję za bardzo rozwoju postaci.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie porzuciłem grę. Dobrze się bawiłem do 20h. Klimat i grafika top. No, ale cała reszta irytuje. Straszna powtarzalność przeciwników. Słabi bossowie, zero wyzwania. No zabrakło pomysłów. Może następna ich gra już będzie lepsza  ale no ten typ gier oprócz od From już rzygam. Nie żałuję zakupu, ale więcej czasu już jej nie poświęcę.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Donatello1991 napisał(a):

Ja właśnie porzuciłem grę. Dobrze się bawiłem do 20h. Klimat i grafika top. No, ale cała reszta irytuje. Straszna powtarzalność przeciwników. Słabi bossowie, zero wyzwania. No zabrakło pomysłów. Może następna ich gra już będzie lepsza  ale no ten typ gier oprócz od From już rzygam. Nie żałuję zakupu, ale więcej czasu już jej nie poświęcę.

 

Wątpię żeby ich było stać na sfinansowanie kolejnej części. Tą premierą wykasowali 90% zaufania ludzi inwestujących w ich akcje. Może dopiero po dealu na GP zwrócą im się koszty produkcji.

Odnośnik do komentarza

Świetna gierka, wczoraj skończyłem zakończenie blasku.
Super design lokacji, klimatyczne miejscówki.
Design bossów również fajny, jedyny mam w sumie zarzut co do ilości mobków - mogłoby być ich więcej ale łącznie i tak jest ich chyba coś około 70.
Pomysł z umbralem bardzo fajny, elementy platformowe całkiem spoko.
Dużo lepiej mi się grało w LotF niż w ER ale ja jestem przeciwnikiem otwartych światów w soulsach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pusty kruk, kolejna s(pipi)ina.
Chyba z 4 czy 5 beznadziejny boss z rzędu.
To jest kwintesencja (pipi)owego battle designu bossów i tego co w tej grze leży i kwiczy.
Znów mega nudna walka i nawalone zwykłych przeciwników.
Denne nudne mało dynamiczne i powtarzalne.
Serio kolejny raz?
Mam już dość tej gry.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał(a):

Pusty kruk, kolejna s(pipi)ina.
Chyba z 4 czy 5 beznadziejny boss z rzędu.
To jest kwintesencja (pipi)owego battle designu bossów i tego co w tej grze leży i kwiczy.
Znów mega nudna walka i nawalone zwykłych przeciwników.
Denne nudne mało dynamiczne i powtarzalne.
Serio kolejny raz?
Mam już dość tej gry.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Już chyba blisko końca.

Narzekasz, ale przejdziesz, nie przejdziesz? :).

 

Btw mnie się ten kruk też nie podobał, mało bossów z gry pamiętam prócz Piety, tego Rycerza na koniu i final bossa, który był jeszcze gorszy niż kruk :). 

 

Dla mnie największym plusem gry był świat i eksploracja. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, fajniejszych bossów jest więcej, a do tego mają fajne cutscenki. Wśród nich są też tacy bossowie co mają dwie fazy. Ostatni boss z zakończenia blasku to rzeczywiście najgorszy boss, ale tym prawdziwym bossem jest ten z zakończenia Umbralowego.
Łącznie wszystkich bossów (fabularnych i minibossow), jest chyba 34.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym przejść bo nie pamiętam kiedy nie skończyłem gry co kupiłem w pudle.
Ale te walki nie dają mi i funu.
Pierwsza część gry dużo lepszy design lokacji, bossy to różnie bywało.
Ale teraz to lipa straszna, i z tego co wiem to ostatni Boss taka sama sraka .
Chciałbym angażujące walki 1v1 w zwarciu, dynamiczne a tu masz ciągle te same marne patenty z umbral i kontrolą tłumu a Boss to se spaceruje do około areny xD.
I te momenty gdzie bossy znikają czy tam coś robią minutę i są nietykalni.
No nuda dłużyzna I traci impakt taka walka.
W porównaniu do lies of p to jest przepaść.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał(a):

Nie no, fajniejszych bossów jest więcej, a do tego mają fajne cutscenki. Wśród nich są też tacy bossowie co mają dwie fazy. Ostatni boss z zakończenia blasku to rzeczywiście najgorszy boss, ale tym prawdziwym bossem jest ten z zakończenia Umbralowego.
Łącznie wszystkich bossów (fabularnych i minibossow), jest chyba 34.

Tak wiem, że było ich sporo, po prostu nie pamiętam ich jakoś mocno po kilku tygodniach od przejścia, pamiętam najlepszych i najgorszych :). Ogólnie byli na przyzwoitym poziomie, tego z zakończenia Umbralowego niestety nie poznałem, może kiedyś :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Schranz1985 napisał(a):

Ten Palladyn w umbral... eh kolejna beznadziejna walka.
To jest takie (pipi) że nie mogę w to uwierzyć jak (pipi)owe są bossy w tej grze!
Znów umbral heal I zwyklak z 3 atakami na krzyż.
Tej grze żadne patche nie pomogą.
Kiszak mistrzu miałeś rację.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Po co się męczysz?

Odnośnik do komentarza

Bo nie mam innej gry, bo to już chyba końcówka, bo nie chcę nic nowego zaczynać bo zaraz urlop i i tak nie będę grał.
I tak dziubie po trochu i jestem zniesmaczony jaki zjazd ta gra zalicza w 2 połowie gry.
Na prawdę kilka pierwszych lokacji było mega klimatycznych, bossy też przyzwoite.
A teraz to taka mdła papka, zero polotu i bossy na zasadzie nie umiemy zrobić nic ciekawego to damy bossa tonę HP i heala.
Z bossów chyba tylko Piete pamiętam bo był 1 i dawał nadzieję na dobrą grę.
Próbowałem też pobawić się buildami i po pierwsze UJ w dvpe za ograniczona ilość poczwarki do respec, po drugie czy masz broń 250 ataku czy 400 to progress jest mało odczuwalny.
Szczerze to nie znalazłem nic dla siebie na zasadzie o kurde ale kozak moveset - biorę!
No i też w 2 części gry pojawiają się ściny i spadki FPS.
Skończę tą grę, ale to raczej taki średniak do odchaczenia I zapomnienia, najlepiej z passa.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał(a):

Jak często wchodzi się do tego alternatywnego świata (to na literę U, już zapomniałem) bo cały ten patent ssie pałę. W ogóle czuć, że to podróbka Soulsów, wszystko gorsze, z mniejszym polotem, niedopracowane.

Dosyć często, pewnie może jakoś z 20% gry się robiło w Umbralu, to podstawowa i unikatowa mechanika tej gry. 

 

Umbral akurat wielu się podobał, no to właśnie odróżnia ten reboot od innych Souls wannabies, na dobre i na złe:).  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...