Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, nie bede sie brandzlowal, przechodze do konkretow.

Cos matowego czym bede mogl formowac sobie wlosy, ma byc ekstra strong bo moje wlosy to (pipi)y i lubia wydziwiac na kazda strone. Teraz uzywam jakiejs sku.rwialej gumy od joanny, ale idz pan w ch..uj jak mawiali w mango telezakupy. 

Przy okazji, podkrecilbym sobie wasika czy przyformowal brode gdzie tez kazdy wlos lubi w swoja strone odstawac. ale mniejsza

 

http://beardshop.pl/kategoria/pomady/pomada-murray-s-superior

Mysle o tym. Bartosz Szuja mowi ze moze byc za mocna, ale sprobuje chyba. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie bede sie brandzlowal, przechodze do konkretow.

Cos matowego czym bede mogl formowac sobie wlosy, ma byc ekstra strong bo moje wlosy to (pipi)y i lubia wydziwiac na kazda strone. Teraz uzywam jakiejs sku.rwialej gumy od joanny, ale idz pan w ch..uj jak mawiali w mango telezakupy. 

Przy okazji, podkrecilbym sobie wasika czy przyformowal brode gdzie tez kazdy wlos lubi w swoja strone odstawac. ale mniejsza

 

http://beardshop.pl/kategoria/pomady/pomada-murray-s-superior

Mysle o tym. Bartosz Szuja mowi ze moze byc za mocna, ale sprobuje chyba. 

Goldwell Roughman.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co Panowie polecacie do włosów, gdybym chciał sobie robić efekt mokrych włosów na bok, ale żeby się nie kruszyło po wyschnięciu. Beach boy jest ok ale pozostawia efekt suchych włosów. Wszelakie żele sprawiają, że włosy są bardzo ciężkie i do tego strasznie się kruszą po zaschnięciu. Nie wiem, może jakieś gumy, pasty? Ogólnie mam bardzo gęste włosy i jak nałożę coś mokrego to po czasie się skręcają. Po beach boyu się co prawda bardzo dobrze modeluje włosy, ale nie mogą być za długie.

Odnośnik do komentarza

A jaką masz długość włosów? Jeśli są ponad 15 cm, to już raczej pomada powinna być używana, np.:

1242232316_murrays-original-pomade_1.jpg

Tyle, że jest ona ciężka do zmycia potem, chociaż swoją rolę spełnia bardzo dobrze. Ja używam tej pasty Goldwell Roughman i jest o milion razy lepsza niż Beachboy, ma inną konsystencję i trzyma o wiele lepiej i dłużej.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...