Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wreszcie znalazłem Golibrodę w swoim mieście. Miałem już dość kobiet przycinające moją brodę i kolesi co mieli co najwyżej kilkudniowy zarost. Trafiłem do Zakładu Fryzjerskiego dla Panów: https://www.facebook.com/pages/Zak%C5%82ad-Fryzjerski-dla-Pan%C3%B3w/801335146544254?sk=photos_stream&tab=photos_stream

Mega klimat, jeden fotel, jeden fryzjer,przedwojenny wystrój i muzyka. Koleś ogarniający temat wzorowo, przyciął, uformował jak należy. Teraz muszę jeszcze chwilę poczekać na odpowiednia długość i będę mógł kręcić wąsa :D

Ceny niskie bym powiedział, po tym jak czytałem na forum, że w Krakowie i Stolicy płaci się 120 zł za komplet, bo tylko 25 zł. Wyrwałem jeszcze olejek do brody: http://beardshop.pl/kategoria/olejki-i-toniki/olejek-do-brody-mr-bear-wildernessi poszedłem zadowolony do domu.

 

Polecam wizytę u Barbera.

Odnośnik do komentarza

Ceny niskie bym powiedział, po tym jak czytałem na forum, że w Krakowie i Stolicy płaci się 120 zł za komplet, bo tylko 25 zł. Wyrwałem jeszcze olejek do brody: 

 

120 a i więcej to u nergala się płaci :> w krakowie cięcie 50 zł kosztuje, 70 z brodą. 

 

panowie ile płacicie za ścięcie włosów?

chodze do tego samego fryzjera od 5 lat i jak kiedyś płaciłem 15zł za ścięcie (15 minut roboty, nic wymyślnego), tak teraz wołają sobie 20 polskich złotych i nie żebym był z tego powodu zadowolony

 

W sensie 5zł więcej to juz dużo kasy?

Odnośnik do komentarza

W jednym salonie cięcie nożyczkami i maszynką kosztuje 15 zeta, w innym płacę 10zł i tam mnie w sumie najlepiej obcinają. W Łodzi płaciłem 15zeta i koleś świetnie obcinał, innym razem byłem w salonie w centrum to płaciłem 20zeta, chyba bardziej za samo skakanie nade mną niż ostrzyżenie, bo ciągle musiałem powtarzać, żeby więcej przycięła. Moja kobieta płaci 38zeta za przycięcie końcówek i ułożenie, ewentualnie zmianę fryzury, w Łodzi jak poszła to zapłaciła 100zeta za to samo :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

U mnie małe miasto, to i fryzjer tani (15-20 zł). Nie cierpię być strzyżony przez uczące się na mojej głowie, praktykantki. To trwa długo i rzadko kiedy jestem zadowolony. A w sumie nie chcę być niemiły i powiedzieć tej młodej, biednej dziewczynie by zmieniła się z szefową :)

Ostatnie dwa razy, byłem u stylisty-geja:). No może nie jest gejem, ale ma swój styl. Widać, że ma ten fach w łapie. Raz ciach ciach i mam zaje.bisty fryz. Nie to co te poprzednie babki, które ścinają zawsze tak samo i nie potrafią zaproponować coś nowego. W sumie ścinam się klasycznie, krótko, ale myślę, by trochę zapuścić kudły i niech mi ten stylista-gej, coś z tego zrobi.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...