Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że się przyda taki temat na forum. Nie chciałem go umieszczać w WKP bo by przepadł w gąszczu tematów o jelitach itp. Do Hyde Parku też mi nie pasował.

 

Jakie nosicie fryki?  Ostatnio zastanawiam się nad obcięciem się na hipsterskiego sarmatę z wygolonymi bokami i tyłem. Co sądzicie o tej fryzurze?

Odnośnik do komentarza

O dziwo w dobie tych hipsterskich fryzur zawierających tonę żelu, czy tam innego gówna na głowie to posiadanie w miarę prostej schludnej fryzury z dłuższą grzywką jest bardziej hipsterskie xd

 

Przez te wygolone boki z przedziałkami i brodą to teraz jest istny atak klonów w popularnych lokalach w warszafce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Od dwóch lat (nie licząc zeszłorocznego ogolenia głowy na 3 mm) noszę oczywiście znaną wam wszystkim fryzurę SS-manna:

items38611.jpg

 

I jestem w trakcie 'zbierania' włosów na bardziej zmodyfikowaną wersję, czyli SLICKED BACK UNDERCUT alias Jimmy Darmody/detektyw Loki:

 

Men-undercut-long-hair.jpg

Odnośnik do komentarza

Ta druga jest równie niepraktyczna co irokez. Czapki na to nie założysz, każde zmoczenie tej fryzury spowoduje cieknięcie żelu po głowie, nie mówiąc już o rozwaleniu fryzury, szczególnie gdy ma się grube, gęste, niepodatne włosy. Ale wygląda oczywiście fajnie. 

 

Swoją drogą, na ile mm każesz golić sobie boki i tył Rozi?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

1. Nie zakładam czapki, a jak już, to bardzo rzadko.

2. Zmoknięcie fryzury nie powoduje cieknięcie żelu po głowie, bo nie używam żelu.

3. Odpowiednie substancje uniemożliwiają rozwalenie się fryzury.

 

Zawszę golę na 3 mm.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jeszcze jakiś czas temu skracałem końcówki na górze dosłownie o milimetr, ale teraz zostawiam w wiadomym celu. Czym dłuższe włosy, tym lepiej będą się układać, ale też czym dłuższe, to w moim przypadku (ok. 10 cm mam na górze) mają tendencję do lekkiego zawijania się, a to wygląda średnio.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś cała głowa krótko teraz boki krótko góra na bok. Jak już o fryzjerach mowa, to jeździłem zawsze 20 km do fryzjera, który życzył sobie za takie ścięcie 50zł i jeszcze trzeba było się umówić miesiąc przed pewnie u Roziego czy w wwa 100zł tymczasem obok babeczka (50 lat) ścina włosy za 8 zł i zrobi Ci co chcesz :D Jeszcze takiego cięcia dokładnego nie widziałem zawsze kolejka 7 osób w lokalu hehe, A jak u was z  cenami. 

Odnośnik do komentarza

Ja płacę 15 zł i "ciotki" - 2 kobitki, które prowadzą swój zakład fryzjerski jak te takie z ameryki. Wchodzisz, gadki szmatki, śmichy chichy, wpadają ich znajomi, popierdzielić o życiu, pogodzie, zmianie samochodu i zajmują miejsca siedzące dla klientów. Boli tylko to, że widzę, jak cena za strzyżenie rośnie w moich oczach. Zaczynałem się tam strzyc za 10zł, a teraz już 15 zł. A co do fryzury, to boki i tył maszynką, ale nie do 0, a góra nożyczkami. Jednak przez, to, że przez wiele lat podnosiłem sobie grzywkę do góry, to teraz sama mi "stoi" cały czas, i nie mam co z nią zrobić.  :sir:

Odnośnik do komentarza

troche klakow u gory wyroslo takze jak przed swietami pojde do mojej kolezanki sie obciac to ogarne sobie cos takiego 

mens-undercut-16.jpg

na detektywa lokiego mam jeszcze za krotkie ale kto wie moze kiedys, tylko ze wtedy to juz bedzie na roziego xd z tym ze tez mi sie wszystko szybko nudzi i kazde strzyzenie to w sumie cos innego ale bez yebnietych kombinacji. jedynie na palke nigdy nie mialem odwagi sie obciac ;(

Odnośnik do komentarza

Tez bym sobie zrobil cos takiego jak na zdjeciu wyzej, ale moich wlosow nie da sie zaczesac do tylu, bo zaraz stercza. Nienawidze ich za to.

 

Macie jakas stronke z fryzurami? 

 

Też tak kiedyś myślałem. Okazało się, że trzeba odpowiednio podczas suszenia już zacząć układać i potem pomóc sobie jakimiś środkami utrwalającymi i nawet daje radę xD

Odnośnik do komentarza

 

Okazało się, że trzeba odpowiednio podczas suszenia już zacząć układać i potem pomóc sobie jakimiś środkami utrwalającymi i nawet daje radę xD

IMO to trochę pedaliada pindrzyć się rano przez kilkanaście minut by wyglądać bajecznie + trzeba by wcześniej wstawać,a ja lubie spać do oporu i potem ogarniać kawe,kompa,mycie,ciuchy i kupe w 20 min :)

Odnośnik do komentarza

Okk, dzisiaj sprobuje tak zrobic

 

btw. zapowiada sie najbardziej gejski temat na forum :|

 

Powiedz fryzjerowi, żeby Ci tak ułożył fryzurę po strzyżeniu i podpatrz, jak on to robi. Samemu wiadomo, że jest ciężej, ale da się uzyskać podobny efekt xD

 

 

Okazało się, że trzeba odpowiednio podczas suszenia już zacząć układać i potem pomóc sobie jakimiś środkami utrwalającymi i nawet daje radę xD

IMO to trochę pedaliada pindrzyć się rano przez kilkanaście minut by wyglądać bajecznie + trzeba by wcześniej wstawać,a ja lubie spać do oporu i potem ogarniać kawe,kompa,mycie,ciuchy i kupe w 20 min :)

 

 

Jak się ma trochę dłuższe włosy to i tak trzeba suszyć, a samo ułożenie przy odrobinie wprawy nie trwa aż tak długo   :czezky:

 

 

Chętnie bym się ostrzygł na łyso, ale nie wyglądałbym wtedy za dobrze :D

 

A co do cen to za fryzjera płacę chyba 17zł co dwa tygodnie.

Edytowane przez MrNorbi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.