Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

HWD temu kto stworzyl ten event. niezla wyobraznia, albo fajne prochy bierzesz :D po 10 okrazeniach wiem ze juz nie mam sily na dalsza jaze tym Atomem na mokrym. On jest trudny na suchym o co dopiero w polaczniu z woda, robi sie za(pipi)ista roznica. 

Z tego miejsca gratuluje wszystkim co maja cierpliwosc aby wykrecic dobry czas :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Marudza jak baby A tak wogole to jest to event z ktoregos DLC nie pamietam ktorego, a ze w koncu udalo mi sie wbic w nim 3* to zrobilem wyzwanie i rozeslalem do tylu osob ilu sie da. Nie spodziewalem sie, ze o tej godzinie bede "pierwszy" ze zgloszeniem wyzwania Wiem, ze wkuwiajace jest auto i jest hardcore ale jakie emocje

Odnośnik do komentarza

Jak juz pisalem wyzwanie z atomem to czysty przypadek, akurat udalo mi sie przejechac na 3* jedna czasowke z ktoregos z ostatnich dlc i postanowilem zrobic z tego wyzwanie klubowe, wiec sila rzeczy trafilo "jako propozycja" na konto RywalizacjaDC Nawet nie mialem w sumie w planach podsylac zadnych propozycji bo myslalem, ze o tej porze to juz nascie propozycji konto RywDC dostalo Ale dosc tlumaczenia i biadolenia takie hardcorowe wyzwania tez sa dobre od czasu do czasu

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

zalozylem oficjalna spolecznosc RywalizacjaDC na ps4, zapro poszlo do wszystkich bioracych udzial w wyzwaniach ;) czekamy na welne i start pazdziernikowej zabawy, przy okazji fajnie jakby podal informacje co z nagrodami w tym miesiacu

 

 

Ktoś inny jeszcze założył forumkową ligę DC.

 

 

są utworzone 2 społeczności WYZWANIA FORUMOWE - która jest właściwa?

im mniej tych społeczności tym lepiej

 

 

Ktoś mnie zdublował, zakładałem w środę społeczność - powysyłałem nawet zaproszenia.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

hmmm to nawet nie dostalem zaproszenia, ja tworzylem tez w srode popoludniu, nawet nie przypuszczalem ze ktos inny bedzie robil spolecznosc bo za oczywiste uwazalem, ze powinna ona wyjsc z konta rywalizacjaDC chociazby z uwagi, ze to jedyne konto, ktore ma w znajomych wszystkich rywalizujacych bo do tego zostalo stworzone i z tego konta leca wyzwania zakladane przeze mnie lub welne

Odnośnik do komentarza

Spoko panowie, jeden wuj. Do Ficusia nawet 3 zaproszenia wysłałem :D

 

Od założenia grupy nie odpalałem PS4, dzisiaj pewnie usunę, jak się oderwę na chwilę od Forzy.

 

Podeślijcie mi zaproszenie do właściwej grupy o ile nie jest publiczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...