Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zrobie podliczenie wszystkich wklejonych wyzwan, Nie mam niestety na bierzaco dostepu do konsoli wiec tak z doskoku ciezko mi to organizowac

 

Co nie zmienia faktu ,ze ja zamiast piszac 15 postow o tabele , wziałbym (pipi)anego excela i zrobił ja w 10 minut ku uciesze reszty forum.

Ale jak zwykle najlepiej biadolic zamiast wziac sie do roboty.

 

Jutro o 9:00 bedzie tabela

 

Ficus/ Ussr wklej tabele z wyzwania Sesto Elemento , bedzie wszystko podliczone

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

 

Jutro zrobie podliczenie wszystkich wklejonych wyzwan, Nie mam niestety na bierzaco dostepu do konsoli wiec tak z doskoku ciezko mi to organizowac

 

Co nie zmienia faktu ,ze ja zamiast piszac 15 postow o tabele , wziałbym (pipi)anego excela i zrobił ja w 10 minut ku uciesze reszty forum.

Ale jak zwykle najlepiej biadolic zamiast wziac sie do roboty

Welna kochamy Cie

Co do mojej obslugi exela konczy sie ona na dwukrotnym kliknieciu w jego ikone.

Tobie zostawiamy tabelki a Ty nam zostan biadolenie

Odnośnik do komentarza

rzucilem ostatnie wyzwanie pazdziernika, niestety to co podeslal wczesniej spencer bylo juz nieaktywne wiec wymyslilem cos sam bazujac na trasie jaka pamiatam, ze zaproponowal i aucie ze stajni ferrari

 

tabelke wkleje jutro, jeszcze w jednej poprawie screena bo square pisal, ze jedno miejsce pominalem

Odnośnik do komentarza

 

1. Prezes666 138
2. Szymek_pl 127
3. Paqito_pl 115
4. CukierPo7zl 111
5. GrzesPL 106
6. Welna_pl 106
7. Midzio 100
8. gabus_3008 95
9. mike74_pl 93
10. Dzidek 88
11. Rezok_pl 86
12. czaku92_pl 84
13. snejkiPL 74
14. Goltar 73
15. Punisher85_pl 58
16. kuba85PL 54
17. Marik1982 41
18. dar-kos 41
19. xtomashx 40
20. Kame_pl 38
21. Endyen_ashiah 38
22. SzczuekPB 37
23. Wooyek_pl 37
24. DaveCzezky 33
25. olouvek 31
26. figus87 28
27. Assphalt 24
28. KrzychuFox 24
29. Fanek744 18
30. speedzik83 17
31. Bishonen88 14
32. RywalizacjaDC 13
33. triboy 12
34. bubson 9
35. MichalTID 8
36. Alex19PL 7
37. Redamisu88 4
38. kufir_pl 2

 

Odnośnik do komentarza

Możesz tu napisać :)

 

Zmieniam trochę zdanie o tej trasie, w wyzwaniu bardzo przyjemnie się jeździ. Aktualnie jestem drugi, tracąc chyba pół sekundy do Prezesa, ale jeszcze poprawię. Problem jest taki, że inni też polepszą swoje czasy, bo wydaje mi się, że z aktualnych 1:33 da się jeszcze spokojnie urwać z dwie sekundy.

Odnośnik do komentarza

Przytłoczył mnie natłok pracy przy sporządzaniu listy aut które już były używane. Więc zrobiłem dopiero 1/3, dziś trochę popracuję i do poniedziałku lista będzie kompletna. 

 

A jak skończę Motory to może znajdę czas i poprawie się w ostatnim wyzwaniu Ferrarką

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Możesz tu napisać :)Zmieniam trochę zdanie o tej trasie, w wyzwaniu bardzo przyjemnie się jeździ. Aktualnie jestem drugi, tracąc chyba pół sekundy do Prezesa, ale jeszcze poprawię. Problem jest taki, że inni też polepszą swoje czasy, bo wydaje mi się, że z aktualnych 1:33 da się jeszcze spokojnie urwać z dwie sekundy.

No i przepowiedziałeś 2 sekundy urwane. Ależ się ta fura trzyma drogi coś pięknego, a 2 sektor z tymi zakrętami uwielbiam takie tory mało prostych dużo zakrętasów.

Odnośnik do komentarza

listopad bedzie kolejnym miesiacem z nagrodami!!!!!!!!!!!!

 

dApo(psn: dApo_87) funduje rok abonamentu ps plus 

 

zasady kto to wygra mialem wymyslac ja wiec po zastanowieniu:

- w listopadzie bedzie 5 eventow 6dniowych by miec wiecej czasu na wykrecanie czasow

- nagroda glowna zostanie rozlosowana

- w losowaniu bedzie bralo udzial 25 najlepszych kierowcow wg punktacji na koniec miesiaca (czemu nie wszyscy?by wymusic rywalizacje i wyeliminowac tych co jada tylko jedno kolko i olewaja)

- 25 miejsce oznacza 1 los, 24 miejsce 2 losy.........1 miejsce 25losow, im wyzej w puntacji tym wieksza szansa na zgarniecie nagrody w losowaniu ale tez to nie oznacza, ze wygrac moze np ostatnia osoba z 1 losem

- nie ma zasady, ze trzeba uczestniczyc we wszystkich czy tam ilustam eventach

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

pisalem nawet dwa razy i zero odzewu :(

 

square w wyzwaniach zawsze bierze udzial kolo 35-40osob - w tym miesiacu jest chyba lacznie 37 uczestnikow, nie wierze, ze nagle liczba wszystkich startujacych spadnie w okolice 25, nawet jak czasem trafie sie event gdzie startuje nas ok 20

 

ten konczacy miesiac z tego co pamietam tez jest z nagrodami bo miesiac temu nikt nie wygral nagrody sponsowanej przez welne (losowanie z lotto :D) i przeszla na obecny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...