Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

ja też już kończę. Wczoraj wieczorem z 54.400 zszedłem do 53.600. widzę, że mam jeszcze zapas, ale za c...a nie mogę przejechać czysto całego okrążenia. W pierwszym sektorze byłem nawet od Szymka szybszy o 0,011, po drugim byłem raz szybszy (ale się idealnie w ten prawy zakręt 90st. złożyłem - już nigdy nie powtórzyłem:) ale trzeci tragedia. I teraz zawsze któryś sektor zawale. Mam już dość:)

Czy jest możliwość (nie mam teraz dostępu do gry), żeby ustawić wyścig np. z 1 autem na najniższym poziomie trudności (tak żeby nie przeszkadzał)? Zastanawiam się i moim zdaniem jeszcze lepsza zabawa byłaby, jakby takie okrążenia, jakie jeździmy, trzeba zrobić np. 3. Wymasterować  jedno okrążenie to sztuka, ale bardziej skillowo byłoby, gdyby to trzeba powtórzyć kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Tak w single race ustawiasz ilosc przeciwnikow na 1 i poziom trudnosci na jaki tam chcesz.

 

Ja dwa pierwsze sektory mam szybsze od lidera o 0:00,300 ale na koncu drugiego jest zakret w lewo i tam niewiem jak szymek katapultuje sie niczym z procy. To nierealne. Juz bralem ten zakret na rozne sposoby. Jak sie zetnie to kara. Jak sie opuzni to wynosi auto w piach. Juz wczoraj bym go pobil kilkanascie razy ale ten ostatni przeklety zakret na koncu drugiego sektora juz mnie wykanczal.

Odnośnik do komentarza

patrzac na wyniki 6 eventow to nawet na jednym okrazeniu time trial nie pojawia sie efekt fuksa bo czolowka caly czas jest jedna i ta sama, jak checie dluzsza zabawe bo chyba to wam przeszkadza to nikt nie broni dac eventu z trasa A do B - wtedy podobnie jak w wyzwaniu z 3 okrazeniami macie te +- 3min koniecznego przebywania na torze by sie wykazac

 

taki pomysl jaki proponujesz jeszcze bardziej sprawi, ze czolowka stawki bedzie hermatyczna i niedostepna dla reszty, a tak zawsze na 1 okrazeniu w jakims wyzwaniu moze nam wyjsc przejazd zycia i awansujemy w rankingi i o to chodzi

Odnośnik do komentarza

ale ja nie zarzucam, że czołówka ma fuksa tylko proponuje urozmaicanie od czasu do czasu rywalizacji. Masz rację, że dłuższe eventy prowadzą do tego samego, ale równie fajne moim zdaniem są krótsze okrążenia ale w większej ilości. Rzucam tylko pomysł.


zresztą po prostu trzeba celować w wybór eventu i wtedy wszystkie pragnienia będą spełnione:)


musimy jeszcze ustalić, kto wybierze następny event. Może teraz 15. osoba?

Odnośnik do komentarza

Ok, nie ma co za długo myśleć.

 

Szkocja-BHR 2

Pora dnia-19.00

Kompresja czasu-x1

Pogoda-burza

Wilgotność-duże opady

 

Samochód-Mercedes C 63 AMG Coupe Black Series

 

Wiem że znowu deszcz, ale niesamowicie to wygląda, więc niech będzie też przyjemnie dla oka :)

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza

autko od 29levelu wg mnie za wysoko(kilka osob regularnie biaracych udzial takiego nie ma), jesli mozna prosilbym o zmiane - w pierwszym poscie pisze od jakiego levulu jakie auto - oczywiscie reszta zostanie

BMW M235i ???

jakas w miare szybka furka by sie przydala bo malo hamowania jest a sa dlugie proste odcinki ;)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Oki, wydawało mi się że to nie wysoki lvl :)

Niech będzie BMW M235i

to byla tylko propozycj..ciezko sie prowadzi bemke w tym deszczu

duzo latwiej i przyjemnie jezdzi sie np Mercedes-Benz A45 AMG..dupa nigdzie nie ucieka...np przy takim aucie roznice czasowe byly by mniejsze :) ale zobaczymy co tam Ficus wymysli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...