Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim straciłes około 0,3 na ostatnim sektorze. Za wolno łuk Nie powinno spasc ponizej 230 , a nawet 235 i za wolno na wyjsciu z ostatniego zakretu Tu nie powinno spasc ponizej 180 w tym zakrecie

Co nie zmienia faktu ze ja trace do niego 0,6 sekundy juz w pierwszym sektorze.

PS. A propo pierwszego , to na czerwonym zakrecie i potem lewym w prawo na koncu , tez nie powinno spadac ponizej 100 w czerwonym i 110 w zielonym, Tyle wiem ale wykonac nie koniecznie umiem

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Przedewszystkim straciłes około 0,3 na ostatnim sektorze. Za wolno łuk Nie powinno spasc ponizej 230 , a nawet 235 i za wolno na wyjsciu z ostatniego zakretu Tu nie powinno spasc ponizej 180 w tym zakrecie

 

Co nie zmienia faktu ze ja trace do niego 0,6 sekundy juz w pierwszym sektorze.

PS. A propo pierwszego , to na czerwonym zakrecie i potem lewym w prawo na koncu , tez nie powinno spadac ponizej 100 w czerwonym i 110 w zielonym, Tyle wiem ale wykonac nie koniecznie umiem

 

Też tracę 0.500 w pierwszym sektorze bo nie rozumiem skąd jego auto tak zapierdala że ma odejście za każdym razem jakby jakieś Turbo włączał. Dlaczego lepiej trzyma się drogi i nie wynosi tego auta tam gdzie moje idzie na bandę. Ale generalnie fajny Event. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pierwszy sektor od -0,1 do +0,05 do lidera. Ogólnie to ostatni zakręt mam mocno do poprawy. Recepta na dobry czas jest taka, żeby jechać jak najmniej bokiem i jak najszybciej odzyskiwać przyczepność łagodząc pokonywanie zakrętu poprzez korzystanie z całej szerokości toru:)

 

@eX4cT przekonałeś mnie. Odpalam przed snem DC, może jeszcze coś mi się uda zbić. ;)

 

edit: pierwsze 17 osób mieści się poniżej 2,5s. Za(pipi)iście!

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

pierwszy post zaktualizowany o wyniki ostatniego eventu, jak zwykle prosze Cwieri by policzyl punkty

 

btw. znacie jakis serwer hostingowy gdzie mozna trzymac za darmo w folderach zdjecia bo wlasnie pierwszy post osiagnal maksymalna ilosc grafik i trzeba byloby archiwum eventow podlinkowac pod jakas stronke 

Odnośnik do komentarza

Dajcie prosta trasę, na przykład Tamil Nadu 2, do tego dobrze driftujące auto, bez opadów i złej pogody i jedziemy z driftem. Będzie fun z tego, mówię Wam. A nie tylko super auta i trasy dla cyborgów. W końcu miały to być wyzwania dla każdego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...