Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

starszy byl od 20lvl, aktualny chyba jest od 1lvl :P wydaje mi sie ze na pewno wyslalem Ci zaproszenie ale jeszcze sprawdze jak wroce do domu - sprawdz w grze w miedzy czasie w otrzymanych wyzwaniach lub wyzwaniach znajomych

Dzięki, jak coś to poproszę o wszystkie wyzwania, bedzecie mieli kogo wyprzedząć ;)

 

 

Dobra, przyznam sie i ja. Jak byłem poza domem , to odpaliłem potem DC z wyzwaniem jak wstałem do pracy. Nie zjadłem sniadania i spozniłem sie 20 minut do pracy :D

 

Ta gra mega uzależnia, mimo że do najlepszych czasów dużo mi brakuje to i tak powtarzam w nieskończoność, by chociaż pół sekundy urwać.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

dobre wyzwanie propsy, padnie tu chyba rekord przejazdów :D

na razie udało sie zejść z 1.51 do 1.48, ale to nadal 3sec straty da fuck man :D

 

na razie duchy innych mi sie nie ładują, musze podejrzeć jak bierzecie te zakrety na slalomiku

 

LwiaNerka - czasami udaje mi sie wejść bez zwalniania, ale gdy wchodze powyżej 115km/h na starcie z poprzedniego okrążenia przeważnie puszczam gaz w tamtym miejscu

w jednym miejscu można chyba sie odbić od barierki zyskując, zauważyliście?

Odnośnik do komentarza

to prawda, czasami są dni że wszystko śmiga i ładuje sie mega szybko

a czasami jakieś mega zamuły albo trzeba nawet dwa razy wejść w wyzwania aby zatrybiło

 

ja gram od samego początku, teraz a dawniej niebo a ziemia, jestem w stanie to jeszcze przeżyć

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to, że coś działa szybko lub wolno. Są funkcje sieciowe, które nadal nie działają od premiery. Choćby statystyki. Lub wieczne kółko wczytywania na kartach z państwami (przy wyborze pojedynczych wyścigów).

 

 

W ogóle nie pamiętam, bym grał wcześniej w jakiekolwiek wyścigi z tak po(pipi)ym AI. Nie dość, że wszyscy przeciwnicy taranują twoje auto. To w dodatku jest z dupy handicap. Widać to najlepiej w wyścigach, gdzie wszyscy jadą jednakowymi autami. Zapieprzam sobie 250 km/h a tu nie wiadomo skąd, bokami wyprzedzają mnie przeciwnicy o kilka długości auta, mimo, że jedziemy w tych samych samochodach :reggie:

 

Rozumiem jakąś namiastkę tunelu aerodynamicznego - ale nie tutaj, gdzie wyprzedzają mnie o kilka długości.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Grałem i mam wszystkie trzy części MS na PS3 i sztukę na PSP. Ale MS to inna gra niż DC. Więc ja bym tego nie porównywał. W MS mnie nie wkurzał taki handicap. Tam, jako-taki realizm był nieobecny. W DC widać tez do tego zmierzają...

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

ale tu masz wielokrotnie w mniejszym stopniu to zrobione, ani razu w single player mnie to nie wkurzylo - ja problem mialem jedynie zawsze przy czasowkach i drifcie by miec max gwiazdek, wyscigi w wiekszosci bez problemu robilem max gwiazdek chyba ze byl glupi woz do prowadzenia ale to wtedy byla nauka jazdy a nie wina innych kierowcow

 

cos cie chyba skilll opuszcza bo na poziom wyzwan forumkowych tez narzekasz :P

Odnośnik do komentarza

nowy event ktore autorem jest Emtebe juz aktywny, czas trwania wydluzony do 3dni, nastepny event dla odmiamy wymyslac bedzie osoba, ktora zajmie 10 miejsce w aktualnym bo ile moze ten Szymek :P

 

btw aktualizacja pierwszego posta o wyniki otstatniego odbedzie sie dzis troche z opoznieniem bo musze ogarnac miejsce w sieci do trzymania archiwum eventow bo juz pierwszy post ma maksymalna liczbe grafik 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...