Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

No kufa, Ficuś, ale w czym masz problem by zrobić coś, co chcą inni? Pod siebie te zadania tworzysz czy jak? Sam pisałeś, by były przystępne dla wszystkich, bo się ludzie zniechęcą - a nie są przystępne. Nie mierz innych swoja miarą. Zrób coś innego dla odmiany.

Odnośnik do komentarza

zadania wymysla zwyciezca przeciez, ja tylko pierwsze wymyslilem (te z lotusem)  :D juz i tak co chwile interweniuje - te amg w norwegii w nocy mialo byc pierwotnie w sniezycy, odrzucilem trasy z A do B by cyborgi nie mialy 30sekund przewagi nad reszta itp  :D :D

 

poza tym po miejscach w eventach widac jaki mam skill ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

drift jest gluupi bo glupio zlicza punkty, zobacz sobie jak wyglada driftowanie w wyzwaniach najlepszych po duchach, specjalnie czesto robia baczki bo najwiecej punktow nalicza jadac prostopadle do trasy

 

 

No to co? też rób bączki i będziesz na pierwszym miejscu. Naprawdę głupie tłumaczenia. Dawajcie drift, mówię Wam, że będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jak lubię drifty tak zgadam się z Ficusiem, punkty są beznadziejnie zliczane, płynny przejazd nic tu nie daje,bez bączków i cofania nie ma szans na walkę z najlepszymi w wyzwaniach. Powinny być dodatkowe punkty za płynność przejazdu.

 

Ps. Ja niestety wypadam z wyzwań na 1,5 tygodnia, ale życzę wam powodzenia ;)

ooo to to, jeszcze na odcinku driftu mozna sie cofac - nie za daleko bo zrobi reset ale mozna sie troche cofnac i znowu wykrecic baczka - wpada malo punktow ale jak sie jest sprytnym i bedzie sie to robic konsekwentie to sumarycznie wykreci sie tak lepszy wynik niz jakby sie plynnie driftem po bozemu wzialo ten zakret

Odnośnik do komentarza

 

drift jest gluupi bo glupio zlicza punkty, zobacz sobie jak wyglada driftowanie w wyzwaniach najlepszych po duchach, specjalnie czesto robia baczki bo najwiecej punktow nalicza jadac prostopadle do trasy

 

 

No to co? też rób bączki i będziesz na pierwszym miejscu. Naprawdę głupie tłumaczenia. Dawajcie drift, mówię Wam, że będzie fajnie.

 

na serio bawi sie event w ktorym bedziemy uszukiwac system robiac baczki i sie cofajac i ciebie to bawi bo jest to fajne bo twoje ego bedzie polechtane bo moze komus sie nie bedzie chcialo w to bawic a ty wreszcie bedziesz wyzej w rankingu?

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie mam zamiaru oszukiwać, uczciwie robię drifty. Nie cofam się. Poza tym są duchy, więc każdy będzie miał wgląd jakby ktoś oszukiwał i tym samym był pierwszy.

 

E: Ficuś, bo widzę, że jak baba się zachowujesz. Rzuciłem propozycję. Sam pisałeś o przystępności zadań, by ludzie nie zniechęcali się. Mnie zniechęcają te zadania pod cyborgów robione. I nie pisz, że trasy fajne, że auta spoko - bo to Twoja opinia. Rób jak chcesz, ja rzucam tylko pomysł. Tak jak rzuciłem pomysł, by w ogóle takie forumkowe eventy tworzyć. Pomysł się spodobał, przejąłeś pałeczkę organizatora - rób więc jak chcesz. Tylko jak ktoś Ci podeśle wyzwanie, to twórz tak jak autor podał, a nie wyłączasz opady czy inne przeszkadzajki. Albo w jedną albo w drugą stronę.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak babsko to sie ty Emtebe zachowujesz - co w tych eventach bylo robione pod cyborgow? nic, kompetnie nic, placzesz jak baba bo ci skilla brakuje, mi brakuje rowniez skilla i nie placze. W eventach startuje ponad 30 osob, ok pierwsza 10 to jedni i ci sami ale mam rozumiec ze wypowiadasz sie teraz w imieniu calej reszty czyli tych 2x osob? bo widze ze za driftem na razie placzesz tylko Ty oraz chetnie by chcial tez Fanek, ktory z cala sympatia do niego ogranicza start w eventach do 1 symbolicznej proby w kazdym evencie

Odnośnik do komentarza

Ale jakie przegrywanie? Nie wczuwajcie się. Miała byc zabawa dla zabawy. Chciałbym tylko jakiś urozmaiceń, a nie ciągle praktycznie to samo. Ja jestem za driftem, jak Wy nie chcecie to dajcie cokolwiek i jedziemy z tym koksem.

Odnośnik do komentarza

mam szczegoly eventu, zaraz rzuce w grze i bedzie aktualizacja 1 posta

 

nastepny event czyli za 2 dni wymysla Emtebe tylko bez driftu i wyscigow z innymi autami rzecz jasna ;)


Ale jakie przegrywanie? Nie wczuwajcie się. Miała byc zabawa dla zabawy. Chciałbym tylko jakiś urozmaiceń, a nie ciągle praktycznie to samo. Ja jestem za driftem, jak Wy nie chcecie to dajcie cokolwiek i jedziemy z tym koksem.

ale proba czasowa jest w 100% uczciwa, nie da sie oczukac a drift jest z puska - dziwnie zlicza punkty i jak pisalem ja i inni mozna oszukiwac - to sa powody dlaczego nie

Odnośnik do komentarza

jak babsko to sie ty Emtebe zachowujesz - co w tych eventach bylo robione pod cyborgow? nic, kompetnie nic, placzesz jak baba bo ci skilla brakuje, mi brakuje rowniez skilla i nie placze. W eventach startuje ponad 30 osob, ok pierwsza 10 to jedni i ci sami ale mam rozumiec ze wypowiadasz sie teraz w imieniu calej reszty czyli tych 2x osob? bo widze ze za driftem na razie placzesz tylko Ty oraz chetnie by chcial tez Fanek, ktory z cala sympatia do niego ogranicza start w eventach do 1 symbolicznej proby w kazdym evencie

 

Ficuś - nie w każdym, w pierwszych robiłem przynajmniej po 10-15 przejazdów

w dwóch ostatnich tylko 1-3, za dużo gier z rozpedu kupiłem ostatnio i mniej czasu na DC teraz :/

kampanie z gwiazdkami już sam nie wiem kiedy zrobie, a teraz jeszcze Infamous z plusa doszedł i praca po świetach sie zaczyna

 

ale dodawaj mnie cały czas, na weekendowe wyzwania na pewno więcej bede jezdził

btw. ja przy kolejnym byłbym na tak jak zawsze wybiera wygrywający + drugi drift :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...