Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

ussr  - klejej zdjecia po zakonczeniu wyzwania

 

frabz-sir-yes-sir-3d0bcd.jpgie 

 

Nie wiem czy wiesz ale w tej chwili wyzwanie ma 265 uczestników.  :good:  Ktoś koncertowo dał dupy z zabezpieczeniem tego wyzwania. Ja niektóre poprzednie wrzucane przez Ficusia odnajdywałem w wyzwaniach znajomych. 

 

Nie wiem kto będzie podliczał punkty w tym wyzwaniu ale uzbrójmy się w cierpliwość  :rofl:

Odnośnik do komentarza

W Polsce masz rok gwarancji od producenta i 2 rok od sprzedawcy na podstawie paragonu

no chyba jesli o jakies zczegolne warunki sprzedaz i takie tam, mi powiedziano przy zakupie ze producent daje rok gwarancji, pewnie mnie naciagneli na przedluzenie gwarancji, ale w sumie za calosc dalem 240zl i mam spokoj na 5lat, a sprzet w sierpniu wydawal mi sie jeszcze niedopracowany i balem sie awarii.

 

Moj sprzedawca nie istnieje. Nie bede wrzucał epitetów

niech zgadne "avans"?

Odnośnik do komentarza

 

W Polsce masz rok gwarancji od producenta i 2 rok od sprzedawcy na podstawie paragonu

no chyba jesli o jakies zczegolne warunki sprzedaz i takie tam, mi powiedziano przy zakupie ze producent daje rok gwarancji, pewnie mnie naciagneli na przedluzenie gwarancji, ale w sumie za calosc dalem 240zl i mam spokoj na 5lat, a sprzet w sierpniu wydawal mi sie jeszcze niedopracowany i balem sie awarii.

Moj sprzedawca nie istnieje. Nie bede wrzucał epitetów

niech zgadne "avans"?

Chodzi o niezgodnosc towaru z umowa, i jest tak w calej EU. W skrocie masz zawsze 2 lata gwary. Roznica taka, ze w pierwszym roku gwary producenta sprzet trafia do autoryzowanych serwisow, w tym 2 roku juz nie koniecznie ale koniec off topa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...