Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

REZOK no normalnie how?:D

Pierwsza część tej trasy jest spoko nadążam za najlepszą na ta chwile 3 ale ta część ze sloncam nawet okulary chyba nie pomogą :D

 

BTW

Dzięki wyzwaniom forumkowym mój skil w multiplayer się poprawił bo wczesniej to byłem strasznie cianki:D

Edytowane przez YariQ
Odnośnik do komentarza

Przejechalem pare razy i zgadzam sie z naszym nadwornym cyborgiem czkiem. Na dluzsza mete nie da rady jechac w ty ostatnim sektorze, pozatym trasa jest zdecydowanie za dluga i szybko sie odechciewa. Tak na przyszlosc to prosze o krotsze trasy

Oj tam, oj tam nie jojczcie jak baby OS w WRC trwaja i po 8-10min i tez jest walka na czas

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tym słońcu odrobinę pomaga zmiana kamery na kokpit, wtedy trasę widać pod innym kątem 

probowalem, ale jak dla mnie jest gorzej :/ moze jednak okulary pomoga, hehehehe.

 

Chociaż przez chwilę będę sobie pierwszy :D

czaku juz wykrecil czas 3:21,XXX, ja tylko sie ciesze z miejsca, ale zdaje sobie sprawe ze jeszcze najlepsi nie wzieli udzialu w tym wyzwaniu :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

wycinek z regulaminu:

 

- wyznaczyc mozna samochod maksymalnie do 30poziomu kierowcy lub dowolny darmowy

 

moze warto sie nad tym zastanowic, w tym wyzwaniu jedziem znowu autem, ktore bylo tydzien temu, a wybor aut robi sie coraz mocniej ograniczony

 

 

 

P.S.one: Mam pytanie, nigdy nie kupowalem gier cyfrowych z pss, ale teraz jest promo na Tomb Raider i tu jest pies pogrzebany. jak kupie cyfrowke i usune ja z dysku konsoli, to czy moge ja w dowolnym momencie sciagnac jeszcze raz za free?? wiem ze dziwne pytanie, ale kiedys musialem je komus zadac, prosze o wyrozumialosc

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Tak, to co kupiłeś ląduje w download list w PS Store i w tym miejscu można znaleźć to co się kupiło i pobierać kiedy się chce.

 

 

Odnośnie powtarzających się aut - może warto dorzucić do pierwszego posta listę auto/trasa jakie było w danym wyzwaniu, bo po jakimś czasie to ciężko się zorientować co już było a co nie.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Serwery dzisiaj działają jak Pierwszy raz mam okazję zagrać w swoim wyzwaniu to tylko raz na 3 proby zaktualizowalo mi czas Jutro do roboty i uja sobie pogram

 

Edit: odswieza z lagiem

ja tak mialem wczoraj, wykrecilem swoj najlepszy czas patrze w tabele a tma go nie ma, a czas o 2s poprawilem. nerw jak nie wiem. zrzucilem filmik i wchodze do gry a tam moj najlepszy czas juz jest :D

 

 

ktore miejsce wybiera event??

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

To wyzwanie to jakieś nieporozumienie. Napierdalasz 10 przejazdów,  i mówisz sobie po 2 sektorach "o w końcu to ten najlepszy przejazd będzie, nie zepsuj tego" i popełniasz błąd w trzecim sektorze, bo słońce na(pipi)ia i nic nie widzisz. Długość trasy w połączeniu z  porą dnia to jakaś masakra. Ja z nad maski nic nie widzę z racji tego, że kamera jest dużo bliżej asfaltu, niż ta zza samochodu przez co bardziej jestem oślepiany. Na żadnym innym wyzwaniu tak nie przeklinałem... ;/

 

Jeszcze ta długość trasy by była ok, bo nie mam nic do długich przejazdów ale warunki pogodowe musiałyby być ludzkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...