Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednia trasa właśnie była o tyle dobra, że najgorszy moment był na początku i zazwyczaj restart był odpalany zaraz po kilkunastu sekundach bo dalej to już się jakoś jechało.

A aktualna trasa jest łatwiejsza do przejechania, bardziej dynamiczna, tutaj trzeba zachować zimną krew aby przy wysokiej prędkości nie wypaść z zakretu.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde na tej trasie to najwazniejszy jest pierwszy sektor i górka na początku drugiego. To powoduje najlepszy czas.

 

Tak jak w poprzednim wyzwaniu wiem ze jestem w stanie pobic czaku. Czasami po pierwszych dwoch sektorach mam 0,6 przewagi ale wtedy panika w ruch\ach i nie moge utrzymac tego 3ciego sektoru nawet na poziomie akceptowalnym. 

 

Generalnie to mam chyba słaba psyche do tego

Odnośnik do komentarza

W jakim celu ? I tak pozostaje duch (o ile się wczyta) a to dopiero siada na psyche jak widzisz go w lusterku ;) sam kilkukrotnie miałem po dwóch sektorach około 0.200 przewagi nad Czakiem ale oczywiście zje***em zielony łuk przed dwoma czerwonymi i dupa zbita. Ale ogólnie uważam to wyzwanie za bardzo przyjemne

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

ja j3bie, chyba jednak lepiej mi idzie slabszymi autami :/ w tym evencie cos nie bardzo sie czuje, przy wiezdzie do wioski mi nie idzie i mnie prawie zawsze zarzuci, moze raz na dziesiec mi sie uda ladnie tam wjechac. moze jakies rady? Przy koncy trasy na zielonym przed czerwonym, tam gdzie skaly i gorka zaslaniaja trase zwalniacie czy na gazie? ja niestety za kazdym razem delikatnie hamuje :/ prosze o rady, ewentualnie filmik :D (czaku, po cichu licze na Ciebie, hehehe)

Odnośnik do komentarza

Wyzwanie bardzo szybkie :D mi się podoba, ciężko skleić idealne okrążenie,dlatego trzeba iść czasami na kompromis- jeden zakręt pojechałeś wolniej,ale trzeba jechać dalej,może akurat na innym uda ci się lepiej wejść. Ja bardzo często powtarzam już po pierwszym zakręcie :D 

 

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie,ale czy nie lepiej byłoby gdyby wyzwania były wrzucane w godzinach wieczornych( czyt. 21/22)? Niektórzy pracują do 18 czy 19 i jeszcze mieliby czas na ewentualną poprawę okrążenia. To tylko luźna propozycja do organizatorów  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest jak Czaku mówisz.

Wczoraj około 1 w nocy zrobiłem czas poniżej 2 min który dał mi 8 miejsce, jadąc dalej po dwóch totalnie zepsutych pierwszych sektorach, natomiast 3 dał mi ponad 1,200 na zielono. A już po pierwszym sektorze miałem dać od nowa.

Ogólnie to największy problem mam z zielonym długim łukiem w lewo w 3 sektorze przed dwoma czerwonymi.

Czaku hamujesz tam czy tylko odpuszczasz gaz ??

Odnośnik do komentarza

Ja najlepiej ten sektor pojechałem jak lekko wyhamowałem przed wierzchołkiem, puściłem gaz na wierzchołku, ściąłem go totalnie że lewe koła złapały trawy, wyhamował samochód sam odrobinę, jak tylko powrót na asfalt opór gaz i wyrzuciło mnie pod mur po prawej stronie ale idealnie się wymieściłem oraz mocno przyciąłem ostatni czerwony aż tablice uderzyłem.

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

Na hopkach nigdy nie trzymaj pełnego gazu + na maksa skręconych kół. Albo odpuść gaz do połowy, albo bardzo gładko skręć (trzeba zacząć o wiele wcześniej). Przecież to się czuje i po paru razach sam powinieneś na to wpaść...

Dzieki. wiesz nie dla kazdego jest sprawa zawsze oczywista, ja dopiero przy DC zaczelem mocniej grac w gry tupu wyscigi i jestem zdziwiony ze krece sie w okolicach pierwszej dwudziestki. wiem na bank ze Project cars nie kupie, bo ta gra przerosnie mojego skilla, zreszta nie lubie zamknietych torow

Odnośnik do komentarza

Wrzuccie tylko proszę kolejne wyzwanie jutro przed 20 a najlepiej przed 19. Jade na narty i mnie nie będzie do niedzieli a nie chciałbym tracić tylu punktów

Powinienes sie zalapac, to wyzwanie konczy sie kolo 16, a zasada jest take ze nastepne dopiero po wygasnieciu obecnego, wszystko zalezy teraz od Welny o ktorej bedzie przy czarnuli :)

Tak psioczylem na auto, a teraz jestem za scisla czolowka i wiem ze jeszcze sie poprawie. Dziekuje za rady ;)

Odnośnik do komentarza

Ja juz odpuszczam, chcialem zejsc ponizej 2:00 ale juz mnie leb boli, wiec o zejsciu trza zapomniec Poprawilem sie i tak ladnie bo z 23 na 13 miejsce z czasem ~2:00,700 Jutro do roboty na rano, wiec czekam na nastepne wyzwanie. Proponuje osobie, ktora bedzie wybierac nowe wyzwanie nowa trase w japonii, jeszcze malo objezdzona, kazdy ma, a jest calkiem fajna

Odnośnik do komentarza

Proponuje osobie, ktora bedzie wybierac nowe wyzwanie nowa trase w japonii, jeszcze malo objezdzona, kazdy ma, a jest calkiem fajna

Właśnie tą trasę wybrałem gdy wcześniej wysłałem wytyczne do Welny.

Auto chciałem dać KTM X-Bow, ale za bardzo nim rzucało przy testach i zrezygnowałem z niego ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...