Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to moj skill rosnie, czy Wy odpusciliscie event z ferrari?? tak wysoko to chyba nigdy nie bylem w sciganiu z Wami :) 

 

 



I powiedzcie jakie autko, ja dopiero w piątek będę mógł coś zdziałać, z godzinkę przed końcem. Ciężko będzie coś wskórać w tak krótkim czasie na nieznanej trasie,ale zobaczymy :)

 

MC_Stradale.jpg

 

Nie trzeba zwalniać, auto hamuje silnikiem. 

 

pewnie tak, ale trzeba umiec jezdzic na manualu czego wiekszosc z nas nie umie :( jak do tej pory to tylko w nielicznych momentach wykorzystywalem mozliwosc redukcji biegow, ale na tej trasie trza bedzie nad tym popracowac, jeszcze wyjdzie tak ze przez te sciganie z Wami to zaczne calkowicie jezdzic na manualnej skrzyni, a to juz bylbyl milowy skok w mym podejsciu do gier wyscigowych ;) 

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to moj skill rosnie, czy Wy odpusciliscie event z ferrari?? tak wysoko to chyba nigdy nie bylem w sciganiu z Wami :)

 

 

Weź pod uwagę to że ludzie celują w 10, 20 i 30 miejsce w generalce dlatego odpuszczają. Gdyby za Kyle/Ferrari była jakaś nagroda to nie miałbyś takiej uśmiechniętej miny  ^_^ Ale nie mniej jednak gratuluję wyniku i potwierdzam że skill też odegrał znaczącą rolę bo czas sam się nie zrobił. 

Odnośnik do komentarza

co za (pipi)oza ta trasa na wyzwaniu, dajcie jakiś filmik bo nie moge z nią

Przejechać tez za Ciebie mamy? Fanek, wez ty sie chłopie w garść i usiądź nad trasa dłużej niz godzinę w przeciągu całej rundy.

Co Ci po filmiku jesli nie trenujesz?

Masz przecież duchy, trenuj z duchami, jesli na pierwszym zakrecie duch jest szybszy od Ciebie o jeden samochód to restart i zrób tak byś był na równi lub przed.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no mój problem z Driveclubem jest taki, że kupuje za dużo gier i mało czasu zostaje na ściganie

co miesiąc sobie powtarzam, ale jakoś tak same sie kupują czasami

 

btw ładują wam sie duchy?

mi przestały, jest tylko mój

 

edit: dzieki Welna!

miałem problem z paroma zakrętami, a duchy mi sie nie ładują na tym wyzwaniu

poprawiłem teraz po Twoim video prawie 1.5sec, póki co 1:44

 

edit2: ale brakuje tej mobilnej apki !!!!!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...