Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ja jedynie skonczylem pierwszy ep w RE Revelations 2 i nie mam ochoty zabierac sie za reszte.

 

Resident Evil skonczyl sie dla mnie na czworce, pozniej leci ostro w dol. chce jeszcze sprawdzic Resident Evil Revelations bo sporo pozytywow mozna wyczytac w internecie.

 

jedna rzecz co mnie ostanio strasznie irytuje w Residentach to ze na sile dorzucaja nam kompana ktory zawsze jest kula u nogi ;/ 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

RE6 to przeogromny kupsztal. Nawet nie dałem rady skończyć pierwszej kampanii, a byłem w samej końcówce, ale chyba ze 3 razy już pokonywałem finałowego bossa, a on zawsze znajdywał sposób. :pawel:

 

Powiedziałem, że pierdolę takie guwno obesrane i dałem sobie spokój. RE5 to przy tym naprawdę bdb gierka, zwłaszcza w coopie świetnie się gra. 4 to też klasa. W resztę nie grałem, bo jestem januszem. :(

 

@kanabis

No bo FC4 to taki FC 3.5. Te same schematy, ten sam plan na grę tylko, że dla mnie w 3 był jakoś fajniejszy świat i Vaas był fajnie poprowadzony, brakowało mi takiego zyeba w grach. No i to było fajne odświeżenie serii, 4 to taki kotlecik, zjadliwy, ale kotlecik. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mi w sumie po czasie RE5 też się podoba, ale to tylko dlatego, że odpaliłem RE6 :rotfl:

 

Fakt, piątka zyskuje w zestawieniu z RE6 i syfami pokroju Revelations. To samo jest np. ze Szklaną Pułapką 4.0 :) Po obejrzeniu piątki okazuje się że to całkiem dobry film.

RE5 to przy tym naprawdę bdb gierka, zwłaszcza w coopie świetnie się gra. 4 to też klasa. W resztę nie grałem, bo jestem januszem.

 

O kuhwa! Trolujesz czy na serio? Rozumiem CV czy jakieś pistolety, ale w 1-3 nie można nie zagrać.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Już bez przesady. Nigdy mnie ta seria nie kręciła, w 5 zagrałem jak przylazłem któregoś razu do kumpla i zaproponował coopa, przeszliśmy tak pół gry za jednym posiedzeniem. 

 

W FF też nie grałem, żadne i mam gdzieś tę serię i inne japońskie dziwactwa. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A ja tam nigdy żadnego starego Residenta nie przeszedłem  :reggie:  Jak odpalałem RE1 to zawsze w portki robiłem, heh. RE5 to taki growy paradoks jak jedna i ta sama gra może być beznadziejna (kompletny brak klimatu RE1 i 2) i świetna jednocześnie (jeden z lepszych co-op'ów w jakie grałem). Fani serii mogą zapomnieć, że twórcy kiedykolwiek powrócą do starej formuły, co jest dość tragikomiczne biorąc pod uwagę, że takie coś jak Return to Raccoon City dostało zielone światło XD

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale o co jest ten twój cały ból tyłka? 

Bo ktoś nie zagrał w jakąś giereczkę? xD

 

Sorry, ale nie będę się zwierzał z prywatnych spraw ludkom z internetu, bo ci się tryb gimbusa odpalił. :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

suteq xD zaden final, zaden z starych re, powiedz mi jeszcze ze zaden z mgs'ow? cos ty synek robil i gdzie sie chowales pod koniec lat 90 i poczatku tego wieku?

 

Może zamiast garbić się przed TV biegał z kolegami po podwórku. Myślę, że jest taka możliwość ;)

Odnośnik do komentarza

za to wisial na drzewie jak malpa xD

 

bluber skoncz przestanmy sie z niego nabijac bo zaraz peknie i sie zagotuje jak to ma w zwyczaju bo przeciez ma tak zayebiscie silna psyche xD

 

by nie bylo offtopu - mnie to dziwi, ze ktos gral na konsolach za mlodu (choc suteq nie chce sie podzielic co robil jak byl maly) i nie szanuje japonszczyzny - przeciez w dawnych czasach praktycznie wszystko co dobre na konsolach to wlasnie byly produkcje japonskie

Odnośnik do komentarza

lol, nie znasz zasad jezyka polskiego, ja slazok, ponoc nie potrafimy u nas gadac po polsku, a znam roznice miedzy slowem "ograniczyc" a "przestac/zakonczyc" , jak cie boli dup.a ze sam nie potrafisz sie odciac od CW i tak na serio giereczki i hejty w necie bierzesz do siebie xD

 

wspolczuje xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

>zarzucaj komuś bol dupy o gierki

>wyzywaj od gimbusów

>miej udawany dystans

 

 

suteq robisz to źle, ale juz spokój - tutaj się wszyscy jednoczymy, nikt nie ma ci za złe, że jesteś młody i nie graleś w klasyki, ale chociaż nieobrażaj japonskich gierek bo bez nich nie grałbyś na tym szrocie od microsoftu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...