Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to to samo co ps4 z kilkoma exami i słabsza rozdzielczoscia. Ale wole ps4 bo czekam na untated, god of wara i tlou których na bonera nie zobacze. No i bloodborne przy ktorym zaden ex xboxowy sie nie umywa. Oczywiscie to moje zdanie subiektywne wiec bez spinek jak przyglupy z CW

 

Oki na pierwszy ogien poszło wczoraj Ryse.

 

Gad demet, takiej gry szukalem. Ideał po serialu o spartakusie :D Ta historia, ta grafika, ten klimat . I ten system i mechanika walki jak ze srednich gier ps2 ehhh

 

Kurde gdyby PRZYNAJMNIEJ to był poziom Mordoru jesli chodzi o system walki. To byłby zabojca. A tak, no przeboleje ale mogli sie troche bardziej postarac bo swietny potencjał, i to gra z 2013r? No , grafika naprawde robi.

 

Nastepny juz do mnie leci sunset, poczytałem i moze byc bardzo ciekawy. Potem ori, na deser TR i opycham xone. 

 

Poczekaj jeszcze do kwietnia na Quantun Break , akurat ograsz do Uncharted 4 i dopiero ewentualnie sprzedaj . QB zapowiada się zacnie .

Kanabis grałeś może w Spartan Total Warrior na PS2 ? Chyba Ryse jest bardzo podobny . Za grosze można to wyrwać , chyba się skuszę , bo w Spartan grało mi się fajnie z tego co pamiętam .

Odnośnik do komentarza

W Ryse, po skończeniu gry, zostaje bardzo przyjemny multiplayer. Nawet dziś można bez problemu znaleźć kompana, a opanowanie systemu przekłada się na bardzo szybką i widowiskową rozgrywkę (ucięcie ramienia poprawione uderzeniem scutum :banderas: ).

Odnośnik do komentarza

Dobra, Panowie, bo nie wiem za co się teraz wziac tyle tego mi się nazbierało, a już powoli zblizam się do konca XCX (99% :obama:). Przypominam swój backlog:

 

Mario Kart Wii

Zelda TP (ale tu poczekam chyba na wersje HD i tę przejdę)

Super Mario Galaxy

Super Mario Galaxy 2

Rayman Legends

Bayo 1 na Wii

Bayo 2

The Wonderful 101

Devil's Third

Xenoblade Chronicles X

Metroid Prime

Metroid Prime 2

Metroid Prime 3

Castlevania Lords Of Shadow

Dark Souls 2

Darksiders 2

Anarchy Reigns

ZombiU

DLC do Dark Souls

Metroid Other M

Super Smash Wii U

Resident Evil 4 Wii

Ratchet Crank in Time

Co polecacie? :)

 

Za dużo dobroci, gurwa sam nie wiem mam mętlik zacznij od SMG i Anarchy Reigns bo po wielkim jrpg platformer i krótki beat'em up chyba najbardziej się nadaje. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, Panowie, bo nie wiem za co się teraz wziac tyle tego mi się nazbierało, a już powoli zblizam się do konca XCX (99% :obama:). Przypominam swój backlog:

 

Mario Kart Wii

Zelda TP (ale tu poczekam chyba na wersje HD i tę przejdę)

Super Mario Galaxy

Super Mario Galaxy 2

Rayman Legends

Bayo 1 na Wii

Bayo 2

The Wonderful 101

Devil's Third

Xenoblade Chronicles X

Metroid Prime

Metroid Prime 2

Metroid Prime 3

Castlevania Lords Of Shadow

Dark Souls 2

Darksiders 2

Anarchy Reigns

ZombiU

DLC do Dark Souls

Metroid Other M

Super Smash Wii U

Resident Evil 4 Wii

Ratchet Crank in Time

Co polecacie? :)

Załóż sobie konto na backloggery.com

 

Ustawisz sobie cały backlog, gierki dodasz jako 'unbeaten' i masz tam taką funkcję jak losuj ciasteczko szczęścia czy coś w tym stylu i ci z tego zbioru wylosuje jeden szpil w który masz zagrać :D

 

Najlepsza opcja jak masz całą półkę tytułów do przejścia, a sam nie wiesz na co teraz masz ochotę.

Odnośnik do komentarza

Na pewno ma najlepsze walki z bossami, fabularnie standard, w sumie zaden batman zadka nie urywal pod tym wzgledem, ogolnie gra byla calkiem spoko jedynie te bugi... niestety nie wiem czy zostaly naprawione.


Gra jest zaje.bista i bez żadnych bugów na konsole. Chyba ze o pc mowisz. Dla mnie po wiesku i bloodborne nafajniejsza gra 2015

 

Jemu o origins chodzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...