Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1) Portal 3

(chociaż po odejściu wszystkich głównych scenarzystów z Valve, to nie ma co liczyć na jakąkolwiek singlową grę od grubego)

2) Shadow of the Colossus "2"

(Sony raczej zakończyło współpracę z Uedą, a jak nie to i tak jakakolwiek gra od niego to dopiero gdzieś w 2025)

3) Buzz

(mam nadzieję, że mój chlebak nie padnie, bo prawie żadna domówka nie może się odbyć bez przynajmniej jednej partyjki w buzza)

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

1. Okami 2 - wiem, że istnieje Okamiden, ale ja chcę nowe, current-genowe Okami, w pięknej grafice i z pięknym gameplayem;

2. Manhunt 3 - brutalne zabójstwa na silniku RAGE? Me likey! Nie powstanie, bo kiedyś to był szum, a teraz to już nawet sobie nie wyobrażam;

2. Hotline Miami 3 - ech, ta plansza po creditsach tak mnie poruszyła, a tu dupka :(

3. Metal Gear Solid 3: Snake Eater REMASTERALEDED - najlepsza część serii i jedna z moich gierek życia odnowiona? Waliłbym byka codziennie. (pipi)ać Konami maczetami;

4. Duke Nukem - nowy Duke, tak fajnie zrobiony jak nowy Doom. Z sekretami, dużymi poziomami, smaczkami, tekstami Księciunia.

 

Ech.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

1. Okami 2 - wiem, że istnieje Okamiden, ale ja chcę nowe, current-genowe Okami, w pięknej grafice i z pięknym gameplayem;

 

Też o tym myślałem, ale jak gram w Breath of the Wild to mi Okami nie potrzebne. Zagraj sobie na emulatorze rozi, poczuj smak growego nieba.

Odnośnik do komentarza

1. MDK 3

2. Severance: Blade of Darkness 2

3. Nowy Silent Hill

 

Najbardziej chciałbym taką giereczkę jak Rune czy właśnie Severance. Wymagający FPP/TPP w pojedynkach jeden na jeden z kuresko dobrą AI wroga. Serie MDK kocham i bedę kochał i dałbym wiele za kontynuację. Silent Hill chyba nie muszę tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

1. Silent Hill od Team Ninja - brakuje mi na rynku japońskich horrorów psychologicznych.

2. Eternal Darkness 2 - świetne łamanie czwartej ściany.

3. Skullmonkeys 2 - pierwowzór oparty na surrealistycznym The Neverhood przyjąłbym z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza

Panowie -proste pytanko na piątek:

Top3 sequeli jakich chcecie, ale prawie pewne jest ze się nie doczekamy ich?

 

U mnie wygląda to następująco:

1) DMC5

2) God Hand

3) MGR2

 

Jeszcze jakiś czas temu dopisalbym XCX2, ale jak zapowiedzieli XC2 to jednak trochę liczę na to.

DMC5 straciłem nadzieje i juz teraz tylko hajpuje się tak o, GH2 to wiadomo -tylko mała garstka ludzi ogarnęła geniusz tej gry i choć Mikami co jakiś czas mówi ze zrobi duchowego następcę tak mało w to wierzę.

MGR2 to chyba nie muszę tłumaczyć.

 

1. Okami 2

2. DMC5

3. Valkyrie Profile 3

 

....

 

4. Vanquish 2

5. MGR 2

6. Ninja Gaiden 4

7. Fear Effect 3

8. HL3

9. Warcraft 4

10. nowy Burnout w stylu trójki lub Revenge

11. nowy Wipeout

Odnośnik do komentarza

 

1. Okami 2 - wiem, że istnieje Okamiden, ale ja chcę nowe, current-genowe Okami, w pięknej grafice i z pięknym gameplayem;

Też o tym myślałem, ale jak gram w Breath of the Wild to mi Okami nie potrzebne. Zagraj sobie na emulatorze rozi, poczuj smak growego nieba.

Ze co niby jest w nich podobne?
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...