Jump to content

Sign in to follow this  
chris85

American Crime Story - 2016 - FX

Recommended Posts

Pozwoliłem sobie założyć ten temat, mam nadzieję, że nie za  wcześnie :)

Pierwszy sezon ma liczyć 10 epizodów. Takiej obsady może im pozazdrościć nawet samo HBO :

John Travolta, Cuba Gooding Jr, David Schwimmer, Sarah Paulson i Shannen Doherty  

Premiera w tym roku. Jaram się :D

Edited by chris85
  • Upvote 1

data premiery jeszcze ostatecznie nie ustalona. do obsady dołączyła za to connie britten znana z pierwszego sezonu "ahs" i "friday night lights".

Guest _Be_

Takiej obsady może im pozazdrościć nawet samo HBO :

John Travolta, Cuba Gooding Jr, David Schwimmer, Sarah Paulson i Shannen Doherty

Czego tutaj zazdroscić? Cuba nie zagral w żadnym dobrym filmie o 2007 a Travolta odkąd okazał się gejem też nic ciekawego nie prezentował sobą, Schwimmer'a dla jego dobra pominę.

co masz do Rossa? nie grywa za bardzo w niczym, ale całkiem niezłe filmy kręci.

Wczoraj miał premierę pierwszy odcinek. Oglądał już ktoś? Jakieś wrażenia? 

w pierwszym odcinku muzyka jakby żywcem wyjęta z któregoś z ostatnich filmów Davida finchera. serial mocno się różni od ahs i na pewno będę oglądał dalej.

• Upvote 1

Zaje.bongo! Serial kupił mnie świetnie wplecioną piosenką Beastie Boys i Kardashiankami :) No i obsada jest nie w kij dmuchał (Travolta mistrz). Zasadniczo mamy tu bardzo ciekawą sprawę OJ Simpsona i klimacik z San Andreas. Nie jest to jakieś GOTY, ale polecam bo dobrze się ogląda.

ogladam. maraton dzisiaj. Juz jestem na czwartym odcinku. Serial mnie zaciekawil ze wzgledu na to, ze rano ogladalem dokument o tym na CI Polsat. Gra aktorska trzyma poziom :)

Również gorąco polecam.

Podchodziłem do tego jak pies do jeża, miałem nie oglądać, ale zmieniłem zdanie na szczęście.

Świetna sądowa i nie tylko drama, tylko ciągle mi ten Gooding Jr nie pasuje do OJa wyglądem.

Aktorsko najlepsza jest oczywiście Sarah Paulson oraz koleś co gra Cochrana.

Może dzisiaj obejrzę 9 odcinek.

W drugim sezonie ponoc Huragan Katrina bedzie "glownym zbrodniarzem".

Rowniez nieinteresowalem sie serialem az do momentu zobaczenia przypadkiem dokumentu o calej sprawie. Zmylily mnie spoty w przerwach archiwum x i myslalem ze serial jest o jakis zamieszkach rasistowskich

Skończyłem oglądać wczoraj no i jest sztosik. Szczerze mówiąc nic mi o tej sprawie wiadomo nie było, oprócz werdyktu, więc z zapartym tchem śledziłem przebieg tej sprawy i momentami akcje były rodem z serii Ace Attorney, a to przecież bazowane na faktach :obama: Ogólnie świetny serial, świetnie zagrany. Horrorowego odpowiednika nie oglądałem, ale jak trzyma podobny poziom, to chyba się skuszę.

Na szczególną uwagę w serialu zasługuje rola Sarah Paulson, która była po prostu rewelacyjna jak Marcia Clark. Odcinek, który skupiał się na jej postaci grał mi na emocjach jak mało który serial, a jak pod koniec dostała

pozytywny werdykt w sprawie praw rodzicielskich

to męskie łzy pojawiły się w mych oczach. A to nie była nawet jakaś pompatyczna scena z pompatyczną muzyką, po prostu jedno zdanie, uśmiech na twarzy i tyle. Chyba żadnej postaci ever nie współczułem jak jej w pewnych momentach.

Odświeżam temat bo zacząłem oglądać. Chyba będzie w mojej czołówce serialowych topow. Genialny serial 

Szkoda, ale jeśli taka jest cena jakości, to trudno. Wolę poczekać, niż skończyć z kolejnym drugim sezonem True Detective.

Łojezu jakie to było dobre. Dopiero nadrobiłem i przyznaję znak jakości. Obsada genialna, aktorstwo miód (pani prokurator po prostu zmiotła wszystko), a sam proces, mimo tego że wiadomo jak się skończy, ogląda się z wypiekami na twarzy. Szacun dla producentów za odwalenie kawału genialnej roboty, od scenografii, przez casting, muzykę, zdjęcia i w ogóle całość.