Skocz do zawartości

American Crime Story - 2016 - FX


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć ten temat, mam nadzieję, że nie za  wcześnie :)

 

Pierwszy sezon ma liczyć 10 epizodów. Takiej obsady może im pozazdrościć nawet samo HBO :

John Travolta, Cuba Gooding Jr, David Schwimmer, Sarah Paulson i Shannen Doherty  

Premiera w tym roku. Jaram się :D

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość _Be_

Takiej obsady może im pozazdrościć nawet samo HBO :

John Travolta, Cuba Gooding Jr, David Schwimmer, Sarah Paulson i Shannen Doherty

Czego tutaj zazdroscić? Cuba nie zagral w żadnym dobrym filmie o 2007 a Travolta odkąd okazał się gejem też nic ciekawego nie prezentował sobą, Schwimmer'a dla jego dobra pominę.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Zaje.bongo! Serial kupił mnie świetnie wplecioną piosenką Beastie Boys i Kardashiankami :) No i obsada jest nie w kij dmuchał (Travolta mistrz). Zasadniczo mamy tu bardzo ciekawą sprawę OJ Simpsona i klimacik z San Andreas. Nie jest to jakieś GOTY, ale polecam bo dobrze się ogląda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Również gorąco polecam.

Podchodziłem do tego jak pies do jeża, miałem nie oglądać, ale zmieniłem zdanie na szczęście.

Świetna sądowa i nie tylko drama, tylko ciągle mi ten Gooding Jr nie pasuje do OJa wyglądem.

Aktorsko najlepsza jest oczywiście Sarah Paulson oraz koleś co gra Cochrana.

Może dzisiaj obejrzę 9 odcinek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem oglądać wczoraj no i jest sztosik. Szczerze mówiąc nic mi o tej sprawie wiadomo nie było, oprócz werdyktu, więc z zapartym tchem śledziłem przebieg tej sprawy i momentami akcje były rodem z serii Ace Attorney, a to przecież bazowane na faktach :obama: Ogólnie świetny serial, świetnie zagrany. Horrorowego odpowiednika nie oglądałem, ale jak trzyma podobny poziom, to chyba się skuszę.

Na szczególną uwagę w serialu zasługuje rola Sarah Paulson, która była po prostu rewelacyjna jak Marcia Clark. Odcinek, który skupiał się na jej postaci grał mi na emocjach jak mało który serial, a jak pod koniec dostała

pozytywny werdykt w sprawie praw rodzicielskich

to męskie łzy pojawiły się w mych oczach. A to nie była nawet jakaś pompatyczna scena z pompatyczną muzyką, po prostu jedno zdanie, uśmiech na twarzy i tyle. Chyba żadnej postaci ever nie współczułem jak jej w pewnych momentach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Łojezu jakie to było dobre. Dopiero nadrobiłem i przyznaję znak jakości. Obsada genialna, aktorstwo miód (pani prokurator po prostu zmiotła wszystko), a sam proces, mimo tego że wiadomo jak się skończy, ogląda się z wypiekami na twarzy. Szacun dla producentów za odwalenie kawału genialnej roboty, od scenografii, przez casting, muzykę, zdjęcia i w ogóle całość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.