Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

R833. Tak sobie jeżdżę i bardzo spoko. Przyjemnie się pokonuje owale, ma normalnych torach też zaskakująco dobrze. Kariera poprowadzona w podobny sposób jak w Porsche. Teraz miałem pierwszy mieszany wyścig z GT3, bekowo trochę ale na luzaku. Drafting poprawili i jest efekt procy pod sam koniec, wskaźnik położenia rywala na ogonie też pomocny. Geberalnie sporo dodatkowych godzin dobrego ścigania.

 

Niedawno kolacje szamałem więc przełączyłem na tv a tam co? Retransmisja wyścigu z Dover :D wieczór ewidentnie sponsorowany przez Nascar.

Odnośnik do komentarza

Bardzo się ciesze że oprócz lotnego startu dodali też obowiązkowe pitstopy. Obie opcje można ustawić również w dowolnym wyścigu. Nowa trasa też spoko. Ma kilka konfiguracji, więc to nie tylko owal. Kariere dopiero zacząłem, ale z tego co widzę, to pierwszy tom skupia się na autentycznych wyścigach, dopiero później zaczynają się mieszać klasy. Ogólnie jak na razie to wrażenia pozytywne :) A i nowa muzyka bardzo klimatyczna.

Odnośnik do komentarza

Jak na tyle aut i nowy tor w kilku konfiguracjach, dodatek Porsche jest w dobrej cenie. Mi też się kariera podoba, poro fajnych komentarzy. Takie DLC to ja lubię, nie to co było w GT. Nascar kupię. Nowych torów nigdy nie za wiele. Myślicie, że "siódemka" na tę generację jeszcze będzie?

Odnośnik do komentarza

Było by super.

 

Do tej pory grałem na padzie - rewelacja. Wczoraj godzinkę na kierownicy. Kurde, ta gra jest genialna pod każdym względem. W Project Cars ustawienia kierownicy zajęły mi 3 dni, a w Forza 30 minut. Force Feedback działa bardzo precyzyjnie. Jeszcze w żadnej grze nie czułem tak dobrze, kiedy koła tracą przyczepność. Nie ma kopnięcia, jest naturalnie i bardzo podobnie jak w rzeczywistości... do tego ten ABS i przejazd przez kałuże.

 

W nowej aktualizacji dodali wskaźniki dla pit stopu. Kupuję dodatki, bo jak dla mnie, nie ma lepszej samochodówki. Dla tej gry zostałem tylko przy XO.

Odnośnik do komentarza

Poprawili wibracje bo były jakieś problemy u niektórych, podobno również duchy nie pojawiały się w trybie rywali.

 

 

 

  • Ghosts not appearing in Rivals races, and replays not loading
  • Rumble functionality. We have addressed an issue that was causing rumble to be diminished on both the Xbox controller and with wheels. After the update, rumble functionality should return to normal on both controllers and wheels.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry za podwójny post, ale temat stoi.

 

Nie mogę sobie poradzić z pedałem hamulca w G920 i ustawieniami martwej strefy w F6. Ustawiam martwy skok na minimum, tu akurat jest to 20. Inaczej nie dopchnę pedału do końca. Wszystko by było ok, gdyby gra co chwilę nie zmieniała tego ustawienia. Tzn, w jednym rajdzie jest ok, pedał pracuje w skali 0-100%, a gdy przechodzę do innego wyścigu skala nacisku zmniejsza się na ok 0-30%.

Muszę wejść w ustawienia i przesunąć suwak o jedno oczko... i tak co chwila. Wiem, że tam jest guma, ale nie rozbieram pedałów bo mam na gwarancji.

 

Wszystkie ustawienia gra zapisuje, nie zmieniam na pada...

Odnośnik do komentarza

Ja nie pomogę bo nie gram na kierownicy, ale poszukaj może rozwiązania na oficjalnym forum. Jest trochę tematów odnośnie G920

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_topics77_Forza-6-Discussion.aspx

 

Dziś pojawił się nowy patch

 

 

  • Rolling starts have been moved back by 15 meters on the following courses: Rio Full, Rio National, Rio Coast Loop, Indy GP Classic, Indy GP, Yas Marina South, and all Watkins Glen ribbons.
  • For lapped traffic, “Distance behind” in HUD now measures distance by meters or feet, not laps
  • Fixed an issue with Drivatars losing collision after a rewind when the Drivatars are in a pitting state, but outside of pit lane
  • Fixed an issue where certain players were unable to continue in career without upgrades
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na chwilę obecną nie można odpalić własnej muzyki w grach na Xone. W wakacje/po wakacjach ma być większy update OS dla Xone i mają wprowadzić możliwość odsłuchiwania własnej muzyki w trakcie gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...