Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ten kod dostają wszyscy co mają teraz grę :P

 

PS. Ktoś bierze udział w tych kwalifikacjach elektrycznymi ścigaczami? Widziałem ostatnio, że tylko ja. Ciężko tym jakiś dobry czas wykręcić przez szelest zamiast dźwięk silnika.

Odnośnik do komentarza

 

 

PS. Ktoś bierze udział w tych kwalifikacjach elektrycznymi ścigaczami? Widziałem ostatnio, że tylko ja. Ciężko tym jakiś dobry czas wykręcić przez szelest zamiast dźwięk silnika.

 

Zacząłem wyścig w singlu i zrezygnowałem po pierwszym okrążeniu. Mam nadzieję, że nie dożyję czasów, gdy na torach zaczną jeździć tylko takie elektryczne kosiarki. Oglądałem to w TV - komedia. Że niby ekologia... a samolotów elektrycznych ni ma ;) 

Odnośnik do komentarza

naładuj baterię w locie albo wymień samolot bez lądowania to będą :P śmieszne takie RC zabawki ale same wyścigi czasami o niebo ciekawsze niż skostniała już F1. co mi się podoba w tej serii to tory uliczne. fajny klimat ścigać się w środku miasta.

co do gry to o ile nawet dobrze się je prowadziło jeżeli chodzi o trakcję i osiągi o tyle cholernie dziwnie przez brak odgłosów silnika. tylko szum i pisk opon. nienaturalnie i męcząco.

Odnośnik do komentarza

nie potrafię zrozumieć, czemu p1 gtr, mimo ze generuje około 30 proc wiecej downforce  (fxxk około 750kg/150mph a p1 gtr ponad tonę /150mph) i ma mniej mocy, ma odpowiednio większy parametr speed i mniejszy handling od fxxk? główną zaletą zarówno p1 jak i p1 gtr jest wlaśnie nazwijmy to, zwinność - mam nadzieje, ze nie ma to wiekszego przelozenia na ich prowadzenie w grze. niby szczegół, ale jak na takich fachmistrzów, jakimi są goście z turn10, raczej nie przystoi taki rodzynek.

 

nawiasem mówiąc, laferrari to samochód - i po 2 latach czajenia się ferrari od premiery, nie jest już to tajemnicą - który w zestanieniu z pozostałymi superhybrydami, wypada najsłabiej . wiątpie, by fxxk się pod tym kątem wyróżniało bo śledziłem ten projekt od strony technicznej i nie potrafiłem znaleźdź do tego podstaw.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile w bete Apex, kilka moich spostrzeżeń:

-świetna optymalizacja, wszystkie ustawienia na maxa (MSAA 2x), 1080p i na moim radeonie r9 380 trzyma stałe 60fps,

-Autovista, tryb foto i cutscenki działają w 60 klatkach,

-lepsze odbicia na karoserii auta oraz w kałużach,

-ładniejsze krople deszczu na karoserii oraz trochę większy aquaplaning,

-lepsze filtrowanie anizotropowe oraz AA (chociaż na MSAA 2x różnica mała w porównaniu do wersji konsolowej),

-lepsze cienie

 

 

 

Kilka porównań, apex na dole

 

26769044101_fdca3154b7_o.png

26836507945_1c207b30db_o.png

26231268314_447e0a540b_o.png

26231264834_06cfeccd4c_o.png

26232514653_3cb7ceea0a_o.png

26232517723_65f3bc5fd7_o.png

26742855042_b35c0a8ac4_o.png

26769041651_d5ce386f5b_o.png

26231268814_7a15bfdcfc_o.png

26742857652_c4aeec9a1c_o.png

Edytowane przez marcin33
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe że fake ale i tak sie jaram

 

FB_IMG_1462635291897.jpg

 

 

The reverse of the card reveals that the expansion will contain a NASCAR World Tour Career Mode, 24 new cars from the 2016 NASCAR season, new multiplayer events, new display elements "for improved drafting and car spotting" and a new course - Homestead-Miami Speedway.

 

http://www.purexbox.com/news/2016/05/forza_motorsport_6_to_get_licensed_nascar_expansion_pack

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

gdyby się okazało prawdą to w pytę ostro. są indycary to czemu by nie nascar, seria bardzo pomijana w grach, a szkoda. są gry traktujące tylko o tym, średnio udane delikatnie mówiąc ale jakby zaimplementować ligę do forzy... podjaram się jak będzie oficjalnie.

 

Don, a ić, nie znasz się :P jakby zgłębić filozofię redneckowego nascaru to sport całkiem ok jeśli ma się 4h by oglądać masterowanie skrętu w lewo.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jakby to miało w multi wyglądać, tam NASCAR może oznaczać głównie największe kraksy w grze. Niemniej fajnie jeśli gra będzie się rozwijać, zasadniczo wolałbym wspieranie jej przez DLC jeszcze jakiś czas, niż wypuszczanie kolejnej, niemal identycznej części, bo wątpię w szansę na dużą poprawę jakości na tej generacji.
 

Przypominam fajną reklamę NASCAR:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A tak na marginesie to mam nadzieje, ze takich tematycznych DLC bedzie wiecej. Wolalbym teraz takie sezonowe wsparcie zammiast nowej czesci. No chyba, ze mialaby miec 100% zawartosci FM6 razem ze wszystkimi DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...