Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

wspieranie dlc spoko ale z tym łatwo też przegiąć. nowa część to praktycznie pewniak ale wtedy wolałbym żeby poszli w ślady CARS i jako gra wyścigowa z motorsport w tytule zajęli się przede wszystkim autami wyścigowymi. jak dla mnie klasy D, C i nawet B mogli by zaorać. w to miejsce zostawić tylko A i powiększyć listę rasowych wyścigówek. jest tyle świetnych serii wyścigowych, DTM, WTCC, cała liga ADAC, GT3, WEC, Blancpain, TT Trophy... owszem, sporo aut teraz dali z tych lig i próbkę serii ale mogli by się tylko na tym skupić. z tym silnikiem i potencjałem to aż się prosi o ściganie na najwyższym poziomie. ile można tłuc się złomem D czy C po torze wyścigowym przez X okrążeń. może poczują presję Carsów i AC i wyciągną wnioski. obecnie 40-50% kariery to nudy i wleczenie się.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sorry Colin, ale muszę się nie zgodzić :P To jest właśnie ogromną zaletą Forza Motorsport, że masz do dyspozycji całą gamę klas aut, a nie tylko samych aut wyścigowych. Na tym polega różnorodność tej serii. 

 

A co do DLC i cen, to wiadoma sprawa, ale jeszcze jakoś w granicach rozsądku się mieszczą jak w przypadku Porsche - $20 / ponad 20 aut, nowa tematyczna kariera, nowy tor. Chociaż wiadomo, że takim złotym środkiem byłoby te $15.

 

Jeśli ten leak jest prawdziwy to wychodzi na to, że z NASCAR będzie dokładnie to samo, podobna liczba aut, kariera i nowy tor w tej samej cenie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

wspieranie dlc spoko ale z tym łatwo też przegiąć. nowa część to praktycznie pewniak ale wtedy wolałbym żeby poszli w ślady CARS i jako gra wyścigowa z motorsport w tytule zajęli się przede wszystkim autami wyścigowymi. jak dla mnie klasy D, C i nawet B mogli by zaorać. w to miejsce zostawić tylko A i powiększyć listę rasowych wyścigówek. jest tyle świetnych serii wyścigowych, DTM, WTCC, cała liga ADAC, GT3, WEC, Blancpain, TT Trophy... owszem, sporo aut teraz dali z tych lig i próbkę serii ale mogli by się tylko na tym skupić. z tym silnikiem i potencjałem to aż się prosi o ściganie na najwyższym poziomie. ile można tłuc się złomem D czy C po torze wyścigowym przez X okrążeń. może poczują presję Carsów i AC i wyciągną wnioski. obecnie 40-50% kariery to nudy i wleczenie się.

Ja mam odwrotnie, najbardziej lubię chyba B, potem C. D jest rzeczywiście wolne i zmulone, ale pozwala na dodanie paru fajnych autek w seryjnej wersji. Z wyścigówek zawsze im szybsze i mniej przypominające auta z ulic, tym mniej chciało mi się nimi jeździć.

Odnośnik do komentarza

A i powiększyć listę rasowych wyścigówek. jest tyle świetnych serii wyścigowych, DTM, WTCC, cała liga ADAC, GT3, WEC, Blancpain, TT Trophy... owszem, sporo aut teraz dali z tych lig i próbkę serii ale mogli by się tylko na tym skupić. z tym silnikiem i potencjałem to aż się prosi o ściganie na najwyższym poziomie.

Z tym DTM to dziwna sprawa. W FM5 było BMW M3 DTM, w szóstce już nie ma więc możliwe że są jakieś problemy z licencją.

Odnośnik do komentarza

wiadomo, kwestia gustu ale serio, B to absolutne minimum. reszta dla mnie zbędna. różnorodność na plus ale co to za fun wlec się złomem co ledwo do 200 dobija. 

może licencja, może inne kwestie ale naprawdę przydało by się więcej aut z różnych serii. w FM3 było A4  :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak na marginesie, jeśli ten dodatek faktycznie istnieje, to trochę żal mi Turn 10, bo jeśli to miała być niespodzianka na E3 towarzysząca zapowiedzi nowej gry, to ktoś (podobno jakiś pracownik Gamestop) im zepsuł zapowiedź deal'u nad którym, jak czytam w necie, musieliby się sporo napocić. Najwyraźniej licencja NASCAR na 2016 to nie takie hop siup.

Odnośnik do komentarza

Też nawet lubię te wolniejsze kategorie. Czasami mnie wk,urwia jak gra ma standardową progresję i zanim pokieruję czymś, co przebija 300 km/h to muszę grać przez 10h w zawody ślimaków, ale swój klimat to ma jak się ścigasz jakimiś drapieżnie pomalowanymi Golfami co ledwo 200km/h przekraczają czy seryjnymi BMW. Same supersamochody byłyby nudne, no i zawsze na zasadzie kontrastu później się takiego kocura docenia jak już się zasiądzie za jego sterami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat w FM6 jest to fajnie rozwiązane bo można sobie w karierze dość swobodnie lawirować pomiędzy różnymi klasami i nie trzeba grindować żeby jeździć w wyższych klasach. 

Odnośnik do komentarza

Tylko problem z tym DLC jest taki, że w NASCAR jedzie ponad 40 samochodów (43?). Przynajmniej tak było jak ja grałem. A w Forzy 24. Dużo ale nadal za mało. I torów w zawodach jest też kilkanaście jak nie więcej. Piękno tego sportu polega na tym, że te samochody są (niemal) identyczne i liczą się i d e a l n e przejazdy na kilkudziesięciu okrążeń. Wbrew pozorom te owale są zdradliwe i najpiękniejsze jest jechać w środku stawki w dwóch rzędach gdzie z każdej strony jest rywal. Nie wierzę że to zaimplementują. Piszą o jednym nowym torze. A ile jest w grze? 2?

Odnośnik do komentarza

Odnośie klas aut w Forzie to po leaderboardsach widać, że to właśnie te niższe klasy są bardziej ogrywane. Trzeba pamiętać, że większość ludzi gra na padzie, więc przyjemniej dla nich jeździć wolniejszym autem, który mogą opanować. Aczkolwiek racja, te fury co to nawet z górki ledwo dociągają do 200km/h są do wywalenia.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli jednak nie na E3.


nascar nie robi, rozbudowanie serii o wrc to   :obama:

 

Do tego musieliby zrobić cały zestaw nowych torów, więc nie ma na to szans. Zresztą jest jakaś oficjalna seria gier WRC, więc pewnie mają wyłączną licencję.

Odnośnik do komentarza

 

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_nascar_expansion

 

Forza Motorsport 6 May Content Update

 

HUD Proximity Arrows – New on-screen HUD arrows will provide players with information on cars in close proximity. Especially useful for players who prefer to use cockpit or hood perspective when driving, these optional HUD proximity arrows indicate surrounding traffic and will give players that extra chance of avoiding costly wrecks.

 

Drafting and Drivatars – Making the most of the draft is more important than ever in Forza Motorsport 6. Now, players will be able to feel the intense effects of the draft on their cars’ performance as they fight for every inch at close quarters. In addition, Forza Motorsport 6’s Drivatar opponents have been refined to manage the intricacies of tight pack racing at high speeds, where every inch counts.

 

Quick Stop – In racing, victory has always required quick reflexes. Forza 6’s new Quick Stop feature means that strategy will play a bigger role than ever. In Quick Stop race mode, all cars are required to take at least one mandatory pit stop before the end of a race. As the race unfolds, choosing an early or late lap for your Quick Stop can be the difference between winning and losing.

 

Rolling Starts – Now players will have the option to select a rolling starts option for races. Rolling starts offer an exciting alternative to traditional standing starts, giving the players the chance to experience the thrill of green flag starts at speed. Rolling starts also allow the grid to spread out, in turn reducing the number of first-corner accidents.

 

New Damage Option – For Forza players that love endurance racing, we’ve added a brand new damage option – cosmetic damage with fuel and tire wear. This option is ideal for players who want to experience the challenge of racing long distances while their fuel burns down and tires gradually lose grip, without having to worry about a single crash disabling their car and ruining their race results.

 

Multiplayer Le Mans – Le Mans has returned to online multiplayer! For the first time in Forza Motorsport 6 players will be able to race on Le Mans’ Old Mulsanne and Full Circuit ribbons in multiplayer hoppers and Leagues.

 

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_may_cu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...