Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

pojeździłem dzisiaj Huracanem w lidze kilka godzin i muszę przyznać że świetna zabawka. dobra sesja dzisiaj ogólnie. sporo ogarniętych kierowców się trafiło ale oczywiście i paru debili też, jeden nawet z końcówką PL. dwie dobre akcje też nagrałem, ogarnę to wrzucę na dniach. póki co top 12%, ~30 miejsce w lidze, na deser prowadzenie przez niemal cały wyścig i wygrana w Spa. to było dobre popołudnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

ale to są kur.wy z Turn 10 :lol: specjalnie zostawili fajne autka na kwiecień by te już nie załapały się na car pass, podczas gdy przez 6 miesięcy dostawaliśmy mocno przeciętne paczki.

 

uwielbiam Forzę, ale za tą ich politykę z DLC to bym strzelał z shotguna w kolana :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Uczestniczyłeś pewnie w paru kolizjach i ktoś pomyślał, że to twoja wina :P

Będą jakieś eventy związane z TG, nowe auto może będzie w nagrodę.

 

In addition to the cars themselves, we’re also announcing a new series of Top Gear Rivals events where players will be able to challenge one another and Top Gear editors to see who knows these cars best. For the next three months, look for new Top Gear events each month in the Community Monthly channels of Rivals in Forza Motorsport 6. Look for the first event beginning next week.

 

Odnośnik do komentarza

ani razu nie wypchnąłem kogoś celowo z toru ani nie powodowałem kolizji. stłuczki się zdarzają, wiadomo. sam za to obrywałem wielokrotnie i robiłem za kulę w bilardzie. zresztą widziałeś na filmiku próbkę :) normalnie bym to zlał na ciepło ale kurna akurat ostatni tydzień lambo super trofeo i nie wiem czy dam radę załapać się na dwa ostatnie :/ chciałem je w kolekcji mieć i wyrwać finałowego Huracana ale jak nie to kij im w ryj. pisałem na maila, który był podany na forum forzy, jeszcze przez twittera próbuję się skontaktować z ludźmi od community. najbardziej wkurza że ban z dupy i bez słowa wyjaśnienia o co chodzi i za co. no nic, zobaczymy.

 

jak tam paczka TG bo widziałem że testowałeś?

Odnośnik do komentarza

Trochę strach grać w multi teraz. A dlc bardzo fajne. Fxxk to niezła bestia, klasa P więc wreszcie jest godny konkurent dla agery one:1. Jaguar project 7 chyba zrobił na mnie największe wrażenie, świetnie się go prowadzi no i ten dźwięk :wub: jeden z najlepszych w całej grze. Pojeździłem jeszcze chwile Chargerem i o dziwo jest nieco szybszy od Challengera Hellcat.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tytuł od lat związany z konsolą, a nie PC, trafia na blaszaki. Niegdyś najlepszy exclusive na Xbox-a. To dla tej gry kupowało się konsole. Szkoda. Nie będzie to już taki konsolowy, a tym samym wyjątkowy tytuł :(

 

:notsure:

Odnośnik do komentarza

Na razie wiadomo tylko że po super trofeo mają być jakieś eventy związane z Top Gear.

 

 

In addition to the cars themselves, we’re also announcing a new series of Top Gear Rivals events where players will be able to challenge one another and Top Gear editors to see who knows these cars best. For the next three months, look for new Top Gear events each month in the Community Monthly channels of Rivals in Forza Motorsport 6.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...