Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj w Forze Apex na PC gra chodzi spoko ale wkurza, że jakiś gość ciągle coś mówi między wyścigami jakieś oczywiste rzeczy żeby kliknąć że jak mokro to się auto ślizga. Odinstalowałem grę jak kazała mi zainstalować jakiś Forza Hub. Ostatnio grałem w forze pierwszym xboxie. Nie sądziłem, że gaming aż tak upadł.

Odnośnik do komentarza

Akurat Forza Hub jest spoko. Dodatkowa forsa w grze się przydaje

Grałem dzisiaj w Forze Apex na PC gra chodzi spoko ale wkurza, że jakiś gość ciągle coś mówi między wyścigami jakieś oczywiste rzeczy żeby kliknąć że jak mokro to się auto ślizga. Odinstalowałem grę jak kazała mi zainstalować jakiś Forza Hub. Ostatnio grałem w forze pierwszym xboxie. Nie sądziłem, że gaming aż tak upadł.

Nie wiem czym się różni apex od normalnej wersji, ale Hub jest ok. Wpada ci około 300 000 tygodniowo. Przydaje się na zakup modyfikacji i nowych furek.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

prawdę mówiąc na początku też miałem to olać. podstawka scalakowana dawno temu, dodatki też na bieżąco. później jednak włączył mi się tryb perfekcjonisty. ten jeden, JEDEN cholerny achiv zadziałał na mnie jak minusy na fanka i stwierdziłem że muszę wbić. H3 dodatkowo zmobilizowało. z drobnymi problemami, kilkanaście godzin lobbowania, i przy czwartej sesji wyczekiwany pyk na ekranie. dodatkowo na dobrych ludzików trafiłem. dawno po ang nie gadałem to jęzor rozruszałem, co się naśmiałem to moje bo sami komicy się trafili. w tym czasie ordera bym ze 3 razy splatynował ale czasu nie zmarnowałem. teraz czuje się naprawdę spełniony. 

Odnośnik do komentarza

To jeszcze nie koniec DLC do FM6

 

 

For fans wondering if we will have new cars in July for Forza Motorsport 6, the answer is a resounding YES. The next DLC car pack for Forza 6 will arrive on Tuesday, July 12. I’d love to spill the beans on each of the cars in the pack, but I enjoy my job, so I won’t do that. Instead I’ll say this: Prepare to drive something you’ve never driven before in a Forza game. Ooohhh, the mystery! July 12. Get hyped.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...