Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w "jedynke" i nie powiem - ciezko się wpasowac w gameplay z 2001 roku w FPSie. Do tego nie podoba mi się paleta barw w remasterze - na przykładzie pierwszego etapu w og wersji jest fajny klimat przez te wszędobylską ciemną zieleń, a w remasterze czuje się jakbym biegał po jungli i dlatego gram w poprzednią wersje.  No, ale jade do przodu bo gierka jest dobra, jak to stare gry miały w zwyczaju.

Odnośnik do komentarza

Gram w "jedynke" i nie powiem - ciezko się wpasowac w gameplay z 2001 roku w FPSie. Do tego nie podoba mi się paleta barw w remasterze - na przykładzie pierwszego etapu w og wersji jest fajny klimat przez te wszędobylską ciemną zieleń, a w remasterze czuje się jakbym biegał po jungli i dlatego gram w poprzednią wersje.  No, ale jade do przodu bo gierka jest dobra, jak to stare gry miały w zwyczaju.

dziwne, że Cię nie zminusowali

 

ja przegrałem w Sralo setki godzin, pewnie więcej niż więszkość forumowiczów, a remaster CE miałem jeszcze na premierę w czasach 360.

...w tej grze bolesna jest prędkość i archaiczna mechanika (jak na te czasy). oczywiście jest to świetny tytuł, ale po tym co zrobiła np. część 4, bywa ciężko wrócić do produkcji z 2001r

 

i btw. Halo żadnych udziwnien na wzór CoD'a nigdy nie miało, może Reach trochę odstawał - i dosyć szybko umarło zainteresowanie.

dziś mamy usprawnienia i trochę 'kłejka' ALE rdzeń rozgrywki i jest siłą serii

Odnośnik do komentarza

co mogli zrobić w części 4... otwierając nową trylogię ?

rozpoczęli dosyć spójnie kampanię, która ma nowe jednostki i lokacje
jest w miarę dobrą kontynuacją PO 3 częsciąch
fenomenalnie wygląda (jak na 360)
wyciągnęli multi z Halo3, dorzucili sprint, kilka pukawek i poprawili bolączki części 3.

gdybym nie był aż tak znudzony graniem w Halo i chyba tysiącem godzin w trójce, to 4 by była ponad nią w moim rankingu


a odnośnie TMCC to 1/2 są bardzo starymi grami, a 3 ma.. 10lat
jeśli ktoś nie gra z sentymentu lub z poprawką na to kiedy gry wyszły, to może uznać je za drewno

chociaż ja chyba zawsze tak uważałem
-i tak mi się podobało

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Czwórka odstaje od trylogii Bungie ale nie jest to zdecydowanie to wciąż topowy fps. 

 

Wiele rzeczy robi gorzej niż poprzedników  (konstrukcja leveli, słabi i płytcy nowi przeciwnicy, downgrade A.I, randomowość multi ze względu na zrzuty broni) ale znajdzie się pare naprawdę dobrych i odważnych decyzji ( genialna narracja, nowa ścieżka dźwiękowa i lepszy art-design).

 

Co ciekawe Halo 5 poprawiło chyba wszystkie minusy Halo 5 (no może z wyjątkiem słabych Prometean, których trzeba chyba kompletnie przebudować), ale wyłożyło się na innych polach (tym razem fabuła i narracja to śmiech na sali) 

 

Wierze że 343 Industries nauczone doświadczeniem dostarczy Halo 6 na miare oczekiwań 

Odnośnik do komentarza

w Halo 5, czyli 5 część gry o masterczifie jest mało...masterczifa 
wiadomo, że to nie mogło być rewelacyjne
-a poza tym środek trylogii, ciężko zrobić tu coś niesamowitego
6 pewnie pięknie to domknie

ale to tylko kampania itp. 

multiplayerowo prócz braku splita (czego im nie wybaczę) znów najnowsza część - ponad poprzednie.
ja grałem w tą serię już po prostu zbyt długo ignorując inne tytuły, więc 5 włączam tylko sporadycznie, jednak nie mając tylu godzin za sobą - to byłoby drugie Halo3
strzelanie do burgerów - miodzio

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Mistrz Kierownik miał się obudzić gdy będą potrzebne pieniądze w majkrosofcie, 
łykam gry z tą postacią jak typowe amerykańskie dziecko z nadwagą i rozumiem w 100% czemu 'nie dali mu spokoju'.


https://youtu.be/HMOWXHlxUM0?t=1473

btw. zgon trzyma się lepiej od większości gier minionej generacji, ale to najgorsza część iksde.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

IMO nowa trylogia wniosła dużo do postaci Master Chiefa, więc zarzut po co tam MC jest bezpodstawny. 

 

Mnie bardziej martwi fakt, iż cały timeline zaszedł już tak daleko i głęboko , z tymi wszystkimi przymierzami, spadkobiercami, bibliotekarzami, prometeanami itd. że staje się bełkotem, zupełnie nieczytelnym dla causala. Doskonale widoczne jest to w kontekście przymierza, które na siłe jest utrzymywane przy życiu bo gracze lubią strzelać do kosmitów, a nowi przeciwnicy ssą więc nie można o nich oprzeć całej kampanii. 

 

Mam nadzieje, że po szóstej części serie czeka albo reboot, albo co byłoby znacznie bardziej interesujące skupienie się na innych bohaterach, gdzie moglibyśmy zobaczyć np. początkowe fazy wojny z przymierzem. Serio, to uniwersum ma tak gigantyczny potencjał, żal go nie wykorzystać 

Odnośnik do komentarza

No w sumie patrzę teraz na to zdjęcie i rzeczywiście wygląda jak z horroru, jakość jak z VHSa (coś w stylu motywu w Sinister), ledwo widoczny, schowany w cieniu bohater, i jeszcze uchwycony dynamiczny ruch ręki potwora krojącego zwłoki :obama:

 

Wieczorami lubię odpalić WipEouta 2048 w łóżku, włączyć muzykę i pomyśleć nad sensem istnienia. Kampania za krótka, ale zawsze pozostają speed lapy. I widoczki spoko, Sol, ta trasa jest niesamowita.

 

fPYKrl8.jpg

 

Qpsig9Z.jpg

Edytowane przez c0r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.