Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

17971990_1490711984323969_18624084201751

 

17973587_1490711974323970_24880617050903

 

Nosiłem się już od jakiegoś czasu z zamiarem rozpoczęcia przygody Geralta w Wiedźminie 3 na nowo, ale mimo wszystko nie byłem pewien czy gra mnie wciągnie na nowo czy odrzuci po pierwszej godzinie... na szczęście okazało się że mnie znowu wessało, także #będziegrane #wciążpapież

 

Horizon sobie jeszcze poczeka :P

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

6c0f0462-c564-4f46-861a-c08e82b87f26.PNG

 

Przez przypadek udało mi się wygrać licytacje Assassi'ns Creed: Unity (co ciekawe po wygraniu próbowałem zasięgnąć jakieś opinii na forumku przeglądając dedykowany temat, ale niezwykle trudno było przebrnąć przez ogromną ilością postów Fanka o bugach, patchach, czy głupich pytań dotyczących samej gry, także niewiele dowiedziałem się  o grze i jej realnej jakości) 

 

Sama gra zauroczyła mnie cudownym odwzorowaniem klimatu Paryża (wspaniale jest doświadczyć przestrzeni i miejsc o których wcześniej uczyłem się na Historii Urbanistyki czy Historii Sztuki, zobaczyć miejsca opisywane przez Tołwińskiego i Ostrowskiego czy wspiąć się na Katedrę Notre Dame o której czytałem w Katedrze Wiktora Hugo. Poza tym architektura w tej grze jest niezwykle plastyczna, niesamowicie wszystkie budynki pracują na świetle, a do tego ten żyjące, pełne gwaru ulicznego ulicego.  To wszystko sprawia, że przeżywa mi się to świetnie i co chwila klikam screeny próbując nieudolnie uchwycić ten klimat.

 

Co do reszty gry, to jest tak 7/10, gameplay pomimo paru usprawnień dalej pozostaje drewniany. Historyczny wątek fabularny może być. Wątek z animusem to standardowe kompletne - xD (jakieś potrójne helisy, pradawne rasy? Kogo to obchodzi) Niesamowicie traci Asasyn przez ten cały polityczny wątek światowego konfliktu. Ten temat to  to  niemal samograj. Paryż, Rewolucja francuska, spoko główny bohater, spoko zawiązanie akcji z motywem osobistym bohaterem. Ale nie, znowu dodali odwiczny konflikt asasynów z templariuszami, zakon i jakieś nieinteresujące motywacje. Ubisoft koncertowo spi.eprzyło potencjał tej serii 

Odnośnik do komentarza

Będę dawał minusy za foty nie z ręki - wyglądają mega hoiowo.

ok

 

 

u7MqLVN.jpg

 

 

 

/ po chyba 7 latach ukończyłem to arcydzieło po raz kolejny - przynajmniej mam pewność, że na każdej platformie gdzie było wydane.

szare i miejscami smutne jak cholera, ale dobre jak sam skurbynsyn

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

TEN chapter :obama: chyba każdy miał pełne gacie z wrażenia.

 

I ten suspens :banderas:

 

 

Chyba się przez 20 minut szło bez żadnego wroga, i tylko wyczekiwało aż wyskoczy, ta cisza przed burzą była przytłaczająca. Aż w końcu Brute wyskoczył zza jakichś gratów, aż wtedy podskoczyłem za pierwszym razem

 

 

Jak przejdziesz Kmiot dwa razy (w tym na zealocie) to leć z trybem hard core, chociaż spróbuj. Mało która gra dostarcza takich emocji :obama:

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, za cienki chyba jestem na takie wyzwania, powiem szczerze. Póki co planuję przejść grę, nacieszyć się klimatem, ale nie wykluczam, że za jakiś czas zechcę wrócić. Seria mnie zauroczyła i chyba spróbuję jeszcze trójki, choć opinie o niej są różne.

 

A propos screena to

powrót na Ishimurę jest piękny. I mimo, że wystrój się nieco zmienił, a wszystko jest przykryte brezentem, to jednak te korytarze i komnaty są tak bardzo znajome. Kapitalne zagranie.

 

 

Ech, chciałoby się Dead Space na obecną generację z laserową amputacją kończyn nekromorfów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...