Skocz do zawartości

PSX Extreme 211


Oceń okładki PSX Extreme 211  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 211 (Sub-Zero / biała)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 211 (Scorpion / czarna)



Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w temacie  działu Headshot mam całkowicie odmienne zdanie. Ten typek z jutuba jest na maksa irytujący na wizji, i dokładnie, a może nawet bardziej, irytujący na pismie. Nie chcę, żeby PE szło w stronę promowania jutuberów-celebrytów, choć zapewne decydujący jest fakt, że koleś zapewne jest idolem w grupie 10-14 lat, więc jakoś mlody narybek trzeba przyciagnąć. A już try-hardy miela wybielania przekrapiastego The Order sa niczym żywcem wyjęte z forumkowego "Console Wars".  Zenujące fanbojstwo i traktowanie czytelnika jak kretyna, któremu pan redaktór musi objawić prawdę.

Popieram (z tym typem z YT). Facet co trzecie słowo wrzuca przecinek w postaci "kur.wa". Nie żebym był jakiś świetoje.bliwy, ale to jest już prostactwo, mogące zimponować chyba tylko gimberom w bluzach HWDP.

 

Po co zapraszacie takich ludzi do pisma, to ma być jakiś cyrk obwoźny czy jak? :(

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ten blondas z tatuażami, ma kanał "Z Dup.y" na yt. A opis kanału brzmi tak

 

"Kanał z du.py. Filmy z du.py. Prowadzący z du.py. Jak Ci się podoba to hip hip hurra, jak nie to ch.uj."

 

Ma facet pióro, no nie powiecie? I po co tu taki cyrkowiec, no się pytam?

Edytowane przez Kałach
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten blondas z tatuażami, ma kanał "Z Dup.y" na yt. A opis kanału brzmi tak

 

"Kanał z du.py. Filmy z du.py. Prowadzący z du.py. Jak Ci się podoba to hip hip hurra, jak nie to ch.uj."

 

Ma facet pióro, no nie powiecie? I po co tu taki cyrkowiec, no się pytam?

 

 

to jest debil, wygląda jak pajac, zachowuje się jak ciota biłbym go kablem i patrzył jak puchnie

Odnośnik do komentarza

 

Ból dupy xbotów: część 72.

Nie jestem iksbotem, a na konsoloach Sony grałem jak na dywan synku po drabinie wchodziłeś. Jeszcze jakieś światłe uwagi?

 

 

Uwielbiam to wywyższanie. I nie zaprzeczaj, że nie jesteś iksbotem, bo już nie pierwszy raz plujesz w tej sprawie żółcią. A możesz przecież po prostu przestać kupować PE, skoro według ciebie i tak siedzą w kieszeni Sony.

 

Tekst z dywanem słaby. :/

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

na #211 skończyłem swoją przygodę z PSX Extreme trwającą od samego początku. mam dość. o retro sobie poczytam w pixelu, pod względem recenzji/testów bardziej kompetentny i rzeczowy wydaje się być niedawno przeze mnie odkryty cd action. przykro się robi, jak się czyta ciągłe tłumaczenia się z tego, że żyje Butchera, swoją drogą dorosłego faceta, męża i ojca, na koniec i tak podsumowującego, że to jego życie i ma to w (pipi)e..."fachowe" i "rzetelne" recenzje samochodówek HIV'a czy kolejnych piłek EA Soq'a, po zagraniu w które zastanawiam się zawsze, co jest nie tak z moją wersją. pamiętny z NEO+ Mielu też taki śmietnik napisał o Order 1886, że aż dziw bierze, że to naprawdę ta sama osoba. Headshot dobitnie już chyba pokazał, jaki jest target pisma i jeśli dzięki temu pismo się będzie sprzedawać, to tylko pogratulować, bo w sumie sukces rynkowy jest najważniejszy i o to w tym biznesie chodzi. ja wysiadłem, bo jak by nie patrzeć, jako gracz i jeszcze nie casual (i mam nadzieję, że jeszcze januszem w temacie gier przez długi czas nie będę) to, czego naprawdę szukam i co naprawdę przykuwa moją uwagę znajduję gdzie indziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

. Headshot dobitnie już chyba pokazał, jaki jest target pisma i jeśli dzięki temu pismo się będzie sprzedawać, to tylko pogratulować, bo w sumie sukces rynkowy jest najważniejszy i o to w tym biznesie chodzi. ja wysiadłem, bo jak by nie patrzeć, jako gracz i jeszcze nie casual (i mam nadzieję, że jeszcze januszem w temacie gier przez długi czas nie będę) to, czego naprawdę szukam i co naprawdę przykuwa moją uwagę znajduję gdzie indziej.

 

:obama:

Niby biznes, niby to rozumiem, ale z drugiej strony pamietam pisemko z konca lat '90 wydawane przez grupe malolatow z pasja :(

Szkoda, ze te czasy nigdy juz nie wroca.

 

Znalazlem ostatnio na strychu stare numery PE (97-00). 

Zabieram je na kibelek. W tych tekstach czuc, ze ci goscie jaraja sie grami, a nie probuja utrzymac rodzine/uzbierac na nowy samochod :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Numer wczoraj doszedł, na szczęście w o wiele lepszym stanie, niż 210. Biała okładka na żywo rewelka, 12 stron Retro i świetny tekścior o The Thing. Reszta na razie czeka na przeczytanie.

 

No i w sumie okładki rzeczywiście rzucane większoobszarowo. Wszystkie które widziałem były czarne, a i tak coś mało ich rzucili. Miałem przez 2 dni obchód po salonikach/galeriach, to w wielu miejscach nie było. 

Odnośnik do komentarza

pod względem recenzji/testów bardziej kompetentny i rzeczowy wydaje się być niedawno przeze mnie odkryty cd action. 

 

Jako czytelnik CDA przez 10 lat (2005-2014) stwierdzam, że (pipi) niemiłosiernie. CDA stało się pismem dla gimbusów, którzy drą ryło kiedy nie ma oceniaczki (DL, któryś tam Assassins), a gry na coverku są za stare, bądź wymagają wysilenia więcej niż 1 szarej komórki. A nie daj boze jeśli są po angielsku, a pirackie spolszczenie nie działa. 

A tylko spróbuj ich skrytykować to guru smugler i jego banda przydupasów zmiesza cię z błotem i zahejtuje na śmierć. Przerabiałem to 5 razy, tworząc multikonta na ich forum, na którym podobno multikont robić się nie da. 

 

Tyle w temacie tego szmatławca.

 

p.s. Sorry za double posta, myślałem, ze jest jakieś auto łączenie w takich przypadkach. 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PiotrekP, to że gimbusy i hejterzy narzekają i marudzą nijak się ma do tego, co cytujesz i komentujesz. inna sprawa, że jako ludzik zakładający multikonta na ich forum i próbujący zapewne radośnie pohejtować zostałeś tam wdeptany w ziemię 5 razy jasno tłumaczy Twój uraz i nienawiść do nich. z czasem się pewnie rany zabliźnią, to i coś z sensem pogadasz.

Edytowane przez IslandClaws
Odnośnik do komentarza

Poczytałem trochę i byłem uradowany z materiału nt. większych dysków zwłaszcza do Wii U ale szczerze mówiąc takiej fuszerki to się nie spodziewałem. Olaliście temat wręcz po całości, rozumiem że w przypadku PS4 i XOne jakieś zewnętrzne firmy użyczyły wam owych dysków ale szczerze? Krótkie info że gry na Wii U zajmują po parę giga i nie potrzeba dużych dysków tylko pendrive'a lub kartę SD z przejściówką pod pena to sobie wsadźcie za przeproszeniem w "du.pe" bo nawet Watch Dogs zajmuje blisko 21GB, ACIV 14.5GB to samo RE:Revelations i masa innych pełnych gier (nadciągający Xenoblade zajmuje 23Gb).

Wystarczyło podać kilka pewnych zewnętrznych dysków nawet do 250GB które z łatwością można nabyć w Polskich sieciach a które działają w 100% z Wii U, ew. od biedy podać pewniaki w postaci 3/4 penów 64GB (bo to że nie każdy działa już sam się przekonałem, również z dyskiem zewnętrznym). Tak jednak zadanie was przerosło (po raz kolejny zresztą). Naprawdę zróbcie czytelnikom przysługę i jak macie tak olewać temat Nintendo i temu podobnych sytuacji to nie piszcie o tym w ogóle bo skoro idziecie tak na łatwiznę za coś za co wam płacą to chyba czas zmienić pracę albo pracowników bo nikt nie jest nie zastąpiony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IslandClaws- nie robiłem multikont żeby hejtować. chyba normalne bylo czasem wyrazic krytyczną uwage, nie? Na ich forum jesten od 2005 roku. Wywalili mnie 3 razy- 2 razy, bo mi sie ostrzezen nazbieralo a raz za 2 gadki ze Smuglerem, ktoremu nie spodobalo sie, ze ktos go skrytykowal. według niego, czytając tyle lat pismo kupę wiem o zmianach jakie w nim zaszły. Oni żyją w świecie przekonania o własnej doskonałosci, gdzie tylko oni znają sie na grach, a reszta to idioci.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...