Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Godzinę temu, Kalel napisał:

A ja szukam "niezobowiązującego" RPGa. Myślałem o South Parku: Fractured but Whole lub coś podobnego, z nie tak dużym światem.

South park to dobry wybór. Polecam też sprawdzić w game pass vampyr. Nie polecam kupić ale to gra która albo lubisz albo nienawidzisz. Z troszkę większym światem ale nadal nie poziom Wieśka polecam kingdom come deliverance.

 

 

A czy grałeś w fable? Masz cała serie w game pass i szczególnie dwójkę polecam

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kalel napisał:

Grałem. Jedynka bardzo spoko, ale od 2jki i od 3jki się odbiłem. 

 

Ja już mam dość otwartych światów i chce spróbować czegoś innego. obecnie na(pipi)iam w Hollow Knighta, ale chciałbym jakiegoś RPGa. Chyba ten South Park wpadnie.

vampyr nie jest otwarty a jak masz game pass warto sprawdzić. A i w game pass jest gra w którą teraz gram Operencia the stolen sun. To tradycyjny dungeon crawler czyli korytarz. Spoko fabuła bardzo fajna mechanika walki. Znowu jak masz game pass grzech nie sprawdzić. To w 100 % staroszkolny rpg bez otwartego świata. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
W dniu 5.01.2020 o 17:21, creatinfreak napisał:

No to sobie odpuść jeżeli Ci to przeszkadza, bo nawet nowa część jest troszkę drewniana.

Na poczatku bylo mega srednio, juz mialem rzucic gre w kat ( duzo gadaniny, szwedania sie po kanalach, jakies QTE), ale ostatecznie postanowilem dac jej szanse i przemeczyc poczatek. Czlowiek za duzo nagral sie w Far Cry`e i nie spodziewalem sie, ze to bardziej survival z craftingiem, wiec nie nalezy strzelac do wszystkiego co sie rusza jak pojepany. Gdy juz trafilem na otwarta przestrzen to naprawde jest bardzo dobrze. Fajny korytarzyk z pol otwartym, dobrze wykreowanym swiatem, oraz super klimatem post-apo. Ostatecznie ciesze sie, ze dalem grze szanse. Dawno sie tak dobrze nie bawilem przy FPP spedzajac kilka h w jednym dniu.  

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Andreal napisał:

Dość szybko skończyłem The Outer World's I coś trzeba zarzucić, żeby GP się nie marnował, więc szybkie pytanie, Shadow of the Tomb Raider, czy Rage 2.

W poprzednie części obu gier grałem.

 

 

Jeśli masz grać w R2 to już lepiej niech się marnuje. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Xehanort napisał:

Mozesz rozwinąć? Recenzje są dosc przychylne.

Generyczna gierka z dobrym strzelaniem. Fabuła to śmiech na sali, graficznie jakby gra sprzed kilku lat, technicznie chrupie niemiłosiernie, model jazdy to tragedia większa niż model jazdy w watch dogs. Gdyby usunęli openworlda i zrobili strzelanke gra mogłaby być bardzo fajna. Niestety jest to nudny open world gdzie wszystko poza strzelaniem jest zrobione źle do tego kopiują pomysły ubisoftu i robia takiego bieda far cry. Lepiej sięgnąć po far cry 3 lub 5 jak już masz ochotę na open world fps.  Może nie jestem Chris85 ale mam nadzieję że opina pomocna :) Sam z gamepass uruchomiłem gierkę bo liczyłem na fajną zabawę ale nuda mnie zabiła po 40 minutach. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Skuszony ceną kupiłem na jakiejś promocji Final Fantasy XV Royal Edition.

No i teraz nie wiem, czy zaczynać grę... Gra zdaje się dość długa, season pass dodaje dodatkowe DLC fabularne itd. W dawnych czasach przeszedłem jeszcze na PS2 FFXII i mnie ostro wciągnęła, ale teraz sam nie wiem. Potrzebuję konstruktywnej opinii

Season pass jeszcze nie wklepany, bo nie wiem, czy nie puszczę tytułu dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.