Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję Ci Wildlandsy. A jak masz do tego ze dwóch kompanów, to nawet się nie zastanawiaj. Ogromny, przede wszystkim przepiękny świat. Jest 21 prowincji, a w każdej inne tereny. Lasy, góry, wioski, muasteczka, bagna, pustynie, tereny po pożarze itp. Gameplay dość fajny, znajdźki jakieś tam są, ale w ilościach znośnych, nie tak jak w seriach AC.

Ja osobiście polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie znasz dzieci w dzisiejszych czasach?

 

Swoja drogą, odpaliłem wczoraj przy nich Wiedźmina, pograć kilka zaległych partii gwinta, w sumie bezpieczne itd. Akurat zmierzałem do jakiejś wsi, gdy trafiłem na bandytów, a z głośników rozległo się: "zabić s(pipi)ysyna!". Mam mądre dzieci, bo udały, że nic się nie stało...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jeśli masz się brać za Soulsy, to jak najbardziej zaczynaj od jedynki. Czy warto za te 70 zł cyfrową wersję? Moim zdaniem nie, lepiej w pudełku poszukać za mniej. Ale jak lubisz wygodę cyfrówki, to bierz i się nie zastanawiaj, bo gierka warta tej ceny.

Odnośnik do komentarza

Troche źle sprecyzowałem pytanie ;) Chodzi o to czy wersja z x360 - Dark Souls 1 , działa płynie na Xbox One, jako tytuł BC. 

 

Z seria DS miałem mało wspólnego, grałem trochę w Demon Souls na PS3. 

 

Teraz chętnie bym rozpoczął przygodę z serią Dark Souls, najlepiej od części pierwszej , no ale nie przy spadkach FPS do 10-15 klatek... 

 

X360 specjalnie dla DS1 kupował nie będę a granie na PC... ostatnia gra w jaką grałem na PC to Heroes III ;) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No taki mass effect też był grywalny. Ka rozumiem, że można oszukiwać samego siebie, że 15fps to jest płynnie a skoki w generowaniu klatek do 50ms i wyżej są znoszę ale to się dzieje podczas prawie każdego ataku i przewrotu. Sam przeszedłem jedynkę na steamie ale próbując ja przejsc drugi raz ja x360 się nie dało. Wystarczy, że gra chce mnie zabić, nie potrzebuje jeszcze dodatkowego utrudnienia w postaci (pipi)owe optymalizacji(a raczej jej braku).

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powitał. Właśnie dołączyłem do grona posiadaczy XOne. Eskę kupiłem w bundlu z FH3 za śmieszną kwotę 131 E wliczając dofinansowanie zakladu pracy. Jestem całkiem świeży w temacie. Poprzednia / obecna konsola to PS3. Wcześniej był X1, PS2 i NGC. Zamówiłem kolekcje Halo za całe 9€ na ebayu. Ale przydałoby się jeszcze coś do pogrania. Interesuje mnie szczególnie coop z dzieciakami na jednym niepodzielonym ekranie. Lego Star Wars już dawno ograne. Dodatkowo przydało by się coś dorosłego. Nie zaszkodzi ze na X360, bo praktycznie nie miałem styczności z ta konsola. Xbox Pass się zainteresuje jako ogram te gry co mam. Sandboxy mnie mało interesują. Lubię dobra kampanie z porywającą historią. Czekam na wasze rekomendacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...