Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lubię dobra kampanie z porywającą historią. 

 

To nie te konsole wybrałeś. Ale Gearsy 1-4 i Judgment i Halo powinny wystarczyć do co-opa.

 

 

Napawde na XONE i X360 nie ma fabularnych hitow? Jakos malo mi sie chce wierzyc. Jakie w takim razie sa najlepsze tytuly na wylacznosc na Xone and X360 (wliczajac tez PC)? Cos z indykow jest fajnego, aby z dzieciakami razem pograc, kiedy przestana sie juz fascynowac FM3+Hot Wheels?

 

pozdraiam

Salata

Odnośnik do komentarza

 

 

Lubię dobra kampanie z porywającą historią. 

 

To nie te konsole wybrałeś. Ale Gearsy 1-4 i Judgment i Halo powinny wystarczyć do co-opa.

 

 

Napawde na XONE i X360 nie ma fabularnych hitow? Jakos malo mi sie chce wierzyc. Jakie w takim razie sa najlepsze tytuly na wylacznosc na Xone and X360 (wliczajac tez PC)? Cos z indykow jest fajnego, aby z dzieciakami razem pograc, kiedy przestana sie juz fascynowac FM3+Hot Wheels?

 

pozdraiam

Salata

 

to co kolega wyżej to must have jeżeli chodzi o story a poza tym alan wake, fable 2, thimbleweed park , tales of vesperia czy halo collection (prawie wszystkie części i niczego sobie fabuła) . Jak chcesz więcej to sobie jeszcze coś przypomnę:) 

Odnośnik do komentarza

O właśnie mi o takie gry chodziło. Wlasnie mi smakach narobiłeś na Fable. Szkoda, że Anniversary nie ma we wstecznej, ale to sobie przejdę na PC. Gre mam jeszcze na pierwszego Xboxa. Wieś ma na PC, więc jak mi się zachcę to go sobie uruchomię. Muszę się pozbyć RDR na PS3, aby wymienić ja na wersję na X360.

 

BTW Jak się można dostać na PTT?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Witam. Przymierzam się do kupna samochodówki na Xbox One mam tu na myśli Forza Motorsport 6 oraz Forza Horizon 3. Nie będę ukrywał, że dotychczas najlepiej bawiłem się przy grach typu Need For Speed czy Motorstorm . Którą z tych 2 gier byście mi polecili? I jeszcze, która z tych gier ma lepsze multi, bo to przemawia w moim wypadku o zakupie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

settlersi połączeni z tower defense. Jeździsz na koniu, zbierasz monety aby kupić narzędzia. Wieśniacy biorą narzędzia i robią coś z nimi związanego. Młot powoduje że wieśniak jest budowniczym a łuk że myśliwym etc. Dodatkowo kasa potrzebna jest aby budować palisady czy wieże strażnicze. Kase zdobywasz ze skrzynek jakie znajdziesz, od kupca jak wpierww zainwestujesz u niego kase, od mysliwych (za zabicie zwierzyny) czy od rolników (wieśniacy którym sierp kupisz kasa wpada po plonach). Sielanka prawda? Trwa do zmroku po zmroku wychodzą potwory i jak nie przygotowałeś obrony zrobią ci z dupy jesień średniowiecza. Co kilka nocy wypadają mini bossowie i naprawdę trzeba porządnie się przygotować. PAmiętać trzeba aby mieć odpowiednią ilość wojaków ale też nie zaniedbać farmerów czy budowniczych. W pewnym momencie budowniczowie mają choćby katapulty a farmerzy to najlepszy dopływ złota którego zawsze brak. Dodam jeszcze że wszyscy wieśniacy nie są sterowani przez nas a przez AI. Jak w setlersach my tylko możemy ich nakierować kupując narzędzia czy oznaczając miejsce budowy.

 

Jedna z moim ulubionych gier w tamtym roku spędziłem w niej ponad 30 h. New Lands to to wersja z dodatkiem który wprowadził podróż statkiem na nowe wyspy.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Na allegro jest dużo ofert typu:

http://allegro.pl/gears-of-war-4-4gry-bluegames-xone-pl-gratis-i6834390193.html

Chodzi mi o poprzednie części GOW. Z tego co czytałem to promocja dotycząca poprzednich części miała się zakończyć z końcem poprzedniego roku (jak ktoś zagra w GOW4 do końca roku to dostanie kody do poprzednich części). Czy ta promocja dalej obowiązuje czy sprzedawcy są tak niezorientowani i nie informują o tym że to nieaktualne?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No hej, na ten moment mam ograne/na półce Halo 5, Gears of War 4, Halo Wars 1 i 2, Forza Horizon 3, Titanfall, Ori, Ryse, Sunset Overdrive i Quantum Break. W co jeszcze warto pocisnąć z eksów na Bonka i 360? Alan Wake, State of Decay i co jeszcze? Myślałem nad Recore, ale kilka osób pisało, że kupa, Project Spark ponoć też. Czekam na propozycje :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...