Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pokemony mnie ten tego, a RPGów w sumie jeszcze nie próbowałem :D. I wolę nie próbować, bo jak czytam, że ludzie po setki godzin przy nich siedzą to podziękuję. Wystarczy mi 20 godzin sytego grania, Zelda to wyjątek, że mam 300h na liczniku. Dlatego Xeno odpada, Fire Emblem hmm :).

Ale Zelda to nie RPG. I standardowo wystarcza na około 40-60 godzin grania. Breath of the Wild również, więc jak z wyboru nabiłeś przy niej kilkaset godzin, w RPGach tym bardziej Ci się uda...

 

A tak na marginesie, jeżeli w nowej Zeldzie najbardziej przyciągał Cię aspekt eksploracji, to nie skreślaj Xenoblade Chronicles X, bo mimo iż ogarnia ten temat trochę z innej strony, to nadal jedno z lepszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Może spróbuję, bo Mario mi nie wystarczy do końca roku, tylko że nie lubię zaczynać od drugich części, bo wiele tracę.

Odnośnik do komentarza

Tabata,rezyser ff15, w wywiadzie dla kotaku zdradza, ze dalej nie ma switcha bo nie potrafi go kupic w kkw xd, kupil juz za to juz gry na niego - mk8d, zelde i splatoona, na pytanie czemu nie poprosi nintendo o konsole odpowiada, ze chce pozostac neutralny bo tak czulby sie zobligowany by cos wydac na switcha xd

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, buszuje po UK Amazonie i patrzę Rayman 25.99£, RiME 31.99£, Sonic Force 34.99£, Mario Odyssey 41.99£, to myślę spoko ceny (taniej niż u mnie i dodatkowo mam Prime test na 30 dni więc ceny o 2£ taniej ;)) podpinam kartę i sprawdzam ile będzie kosztować w €. I co tylko przy Raymanie zmieniała mi się waluta a przy pozostałych już nie. Ktoś wie o co biega? 

Odnośnik do komentarza

jeśli system aczków ma faktycznie powstać, to podejrzewam ze wyląduje razem z nagrodami my nintendo switchowymi. pamiętam dawno temu jakies plotki czy faktyczne zapewnienie nintendo, ze porzucając nintendo club i tworząc my nintendo, umozliwia gracozm zyskanie faktycznych angrod za zdobywane punkty. Moze bedzie sie dostawalo srebrne/zlote/inne monetki za granie w gierki na wzor aczkow i za nie bedziemy mogli kupowac stuff w my nintendo? idea bylaby ciekawa :) 

 

VC pewno tez wyląduje dopiero wraz z wejsciem platnego online... 

Odnośnik do komentarza

realne znizki na gierki i bonusy do kupienia z mynintendo w zamian za maksowanie gierek to by bylo goty i z miejsca niszczyloby pucharki i achivy gdzie jest to nic wiecej jak szpanowanie e-penisem

 

przypomniales mi o tym, ze od nowego roku za granie po sieci trzeba bedzie placic....xd....a przepraszam jeszcze jest ta aplikacja na komorke, ktore dziala jak daun i to dziala z jedna gra jak na razie gdzie caly system voice chatu jest zdauniony i nie mozna dalej wiadomosci pisac - maja czelnosc za takie cos kazac placic xd

Odnośnik do komentarza

Savey w chmurze na pewno też wylądują w płatnym online, jak mnie takie zagrywki denerwują, a zwykłego voice czata nie potrafią zrobić. Rozumiem, że kasa musi się zgadzać, ale bez przesady, zawsze będę potępiał tego typu zagrywki, jak sobie jeszcze przypomnę online passy, które niektóre gry posiadały to mi się rewolwer w kieszeni sam odbezpiecza :D.

Odnośnik do komentarza

nie klam z snesem, maja byc TYLKO z nesa klasyki, jakby byly z snesa to bym sie cieszyl

 

btw. kolejny dev w szoku ze sprzedazy gierki - mielismy capcom, ktory sprzedal mega duzo sztuk sf2, ze nagle zapowiedzieli, ze bedzie sporo portow na switcha, byl NIS, ktorego disgaea5 sprzedala sie super i od 2018 kazda ich gierka bedzie na ps4 i switcha, dzis tworcy Wonder Boya poinformowali, ze gierka w wersji na switcha sprzedala sie lepiej niz na wszystkie inne konsole lacznie

 

ciekaw jestem co wymysli rockstar jak sie jakims cudem okaze ze la noire sprzeda sie najlepiej na switcha niz na ps4 i xone

Odnośnik do komentarza

huh, przepraszam Ficek, byłem przekonany, że gierki ze SNESa też mają dawać w ramach abonamentu :O 

 

bardzo dobrze, że zadowoleni, dobrze to wróży na przyszłość. Wątpię, że LA Noire sprzeda się lepiej na Switchu, ale może sprzeda się wystarczająco dobrze, by zachęcić R* do tworzenia kolejnych produkcji na nasz sprzęcik :) 


Nadal się upieram, że jak R* będzie zadowolone ze sprzedazy LA Noire, to dostaniemy GTA V na Switcha. 

Odnośnik do komentarza

huh, przepraszam Ficek, byłem przekonany, że gierki ze SNESa też mają dawać w ramach abonamentu :O

 

bardzo dobrze, że zadowoleni, dobrze to wróży na przyszłość. Wątpię, że LA Noire sprzeda się lepiej na Switchu, ale może sprzeda się wystarczająco dobrze, by zachęcić R* do tworzenia kolejnych produkcji na nasz sprzęcik :)

 

Nadal się upieram, że jak R* będzie zadowolone ze sprzedazy LA Noire, to dostaniemy GTA V na Switcha.

Tak będzie, GTA5 wyląduje na Switchu, a LA Noire lepiej się sprzeda na Switcha, ale nie tylko przez przenośność Switcha, ale również dlatego, że większość Sony i Xbox maniaków ograła już tą grę na PS3/X360.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to były informacje, że najpierw będą dawać gry z NESa, a później że SNESa też

Skoro SNESa uciągnie spokojnie Raspberry Pi i New3DS to tylko kwestia czasu. Chyba, że oni naprawdę niekumają rynku. Myślę, że najpierw wyprzedadzą limitowanego przecież Mini SNESa a potem, styczeń, luty będzie można te gry nabyć na eShopie. Jak tego nie zrobią to naprawdę nie wiem kto tam za sznurki pociąga.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...