Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz co liczyc bo bedzie, pisza wyraznie, ze maja cos z niego pokazac

W takim razie liczę, że Retro coś pokaże, bardziej czekam na ich grę, niż na Metroida, jakoś im wierzę, mam nadzieję, że Ninny w końcu pozwoliło im zrobić własne IP, i cieszę się, że ktoś inny robi Metroida, takie zmiany są potrzebne, nie chciałbym nowego Metroida od Retro.

Odnośnik do komentarza

 

nie masz co liczyc bo bedzie, pisza wyraznie, ze maja cos z niego pokazac

W takim razie liczę, że Retro coś pokaże, bardziej czekam na ich grę, niż na Metroida, jakoś im wierzę, mam nadzieję, że Ninny w końcu pozwoliło im zrobić własne IP, i cieszę się, że ktoś inny robi Metroida, takie zmiany są potrzebne, nie chciałbym nowego Metroida od Retro.

 

Ja tam wierze że pokażą nowy gameplay, pewnie nie za długi i nie za krótki ale w sam raz :P

Nowy Marian to dla mnie must have.

Edytowane przez Kavka
Odnośnik do komentarza

 

 

nie masz co liczyc bo bedzie, pisza wyraznie, ze maja cos z niego pokazac

W takim razie liczę, że Retro coś pokaże, bardziej czekam na ich grę, niż na Metroida, jakoś im wierzę, mam nadzieję, że Ninny w końcu pozwoliło im zrobić własne IP, i cieszę się, że ktoś inny robi Metroida, takie zmiany są potrzebne, nie chciałbym nowego Metroida od Retro.

Ja tam wierze że pokażą nowy gameplay, pewnie nie za długi i nie za krótki ale w sam raz :P

Nowy Marian to dla mnie must have.

Z jednej strony już powinni mieć coś w złocie, w sumie minęło 3 i pół roku, a z drugiej strony jak sobie poczytałem o Metroid Prime, który powstawał w bólach, czy o DKCR, z którym też były problemy, to sam nie wiem? Tam ciągle są jakieś zawirowania i aż dziw bierze, że takie sztosy robią :D.

Mam nadzieję, że widzą jak ludzie reagują na powroty dawnych IP i zrobią kolejną taką akcję jak z Metroidem. Obojętnie czy byłoby to kolejne F-zero, Wave Race, Advance Wars czy 1080 nie mówiąc już o remake Earthbound albo Mother 3

Ja myślę, że to jest zbyt uzdolniony team, żeby brać się za F-zero, Wave Race, czy 1080 (reszty gier, które wymieniłeś nie znam). Wcale nie ujmuję tym grom, ale po tym co Retro pokazało w Metroidzie, czy DKRC, to powinni dostać szansę na coś większego, choć nie powiem, że do "powrotów" są chyba stworzeni :). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że widzą jak ludzie reagują na powroty dawnych IP i zrobią kolejną taką akcję jak z Metroidem. Obojętnie czy byłoby to kolejne F-zero, Wave Race, Advance Wars czy 1080 nie mówiąc już o remake Earthbound albo Mother 3

 

Ale "akcja z Metroidem" nie była pierwsza... ktoś kojarzy Star Fox Zero ;) ?

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o Retro, a co do Starfoxa to też nie był pierwszy, bo np Kid Icarus i Pilot Wings na 3DSa

A to spoko, też bym sobie życzył Wave Racera i 1080 Snowboarding, w które grałem na N64, wiem że po drodze jeszcze coś było, bodajże drugi WR i 1080 Avalanche, ale nie miałem okazji zagrać, jednak najbardziej bym sobie życzył Diddy Kong Racera 2 :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pikmin 4/World i biegnę po mój przełącznik :-)

 

Pikmina mają myślę gotowego i sam jestem ciekawy kiedy będą nim dziurę wydawniczą zapychać. Im szybciej tym lepiej:)

 

A jeżeli pokażą jakąkolwiek nie-indie grę o której jeszcze nie było oficjalnie mowy to będzie dobrze, lepiej się nie napalać.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...