Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro fantazjujemy to co myślicie o tym:

 

Co do VC to kilka miesięcy temu były plotki o czterech grach z gacka na początek: Super Smash Bros Melee, Super Mario Sunshine, Animal Crossing i Luigi Mansion.

 

Mamy plotkę o Smash 4 DX, mamy Odyssey to może zrobią tak: zaczną Direct od Odyssey i powiedzą Sunshine jako dodatek do preorderów, później pokażą DX i powiedzą kupisz to dostajesz Melee, a na koniec Directa padnie, że to nie jedyne tytuły, które są od dzisiaj dostępne i pokażą Luigi Mansion i Animal Crossing i w związku z tym konferencję zakończy trailer albo teaser Luigi Mansion 3 i zapowiedź kolejnego Directa o mobilnym Animal Crossing

Odnośnik do komentarza

Achievementy i Virtual Console w 4.0? Dawać mi to już! Kiedy to mają zamiar wydać?

Chociaż jeśli nie ma żadnego info o przeglądarce i aplikacjach jak np. Netflix to nadaj ch,uj im w cyce i hejtuję ten system. Mamy 2017 a Switch jest tabletem, do ch,uja wacława nie chce mi się wozić dodatkowo iPada tylko po to, żeby obejrzeć parę odcinków w podróży bo Switch umie tylko gierki uruchamiać.

Switch ma 6 cali. Kup taki telefon i po problemie ;-)

 

Jak dadzą Mario Galaxy Collection (tak se wymyśliłem, a co!) to mi wacek od marszczenia odpadnie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Mam telefon. Nawet dwa. I tablet. I Switcha. No i co z tego? Ja chcę bez zdejmowania rąk ze Switcha przełączać się między forumkiem, serialem a gierką. To nie jest takie trudne, komputer sprzed 20 lat to potrafiły. Konsole już poprzedniej generacji to potrafiły, nawet Wii oferowało więcej pod tym względem niż Switch. Do roboty.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

vita miala mniej ramu lacznie niz ponoc switch ma przeznaczone na sam OS i potrafila obsluzyc neta, youtube, voice chat, wiadomosci tesktowe, cross voice chat z ps4, skype i to wszystko to w multitaskingu

 

zreszta przegladarka w switchu juz jest - sa tutki jak sie do niej dostac i przegladac forumek czy nawet ogladac seriale z neta

Odnośnik do komentarza

Vitę hackuje się przez przeglądarkę.

 

 

Mam telefon. Nawet dwa. I tablet. I Switcha. No i co z tego? Ja chcę bez zdejmowania rąk ze Switcha przełączać się między forumkiem, serialem a gierką. To nie jest takie trudne, komputer sprzed 20 lat to potrafiły. Konsole już poprzedniej generacji to potrafiły, nawet Wii oferowało więcej pod tym względem niż Switch. Do roboty.

 

Ale Nintendo się boi. Połowa ich konsola była hackowana przez przeglądarkę ;-) A nawet ta wydmuszka przeglądarkowa do podłączania się do Wifi była stara i z dziurami. W sumie niech się na grach skupią. Reszta to dodatek. Bardziej boli system zaproszeń, brak wiadomości i ten niesamowity headset do Splatoona łączący konsolę i telefon... 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że się boi, ale ja mam to w du,pie :). Nie po to płacę za te ich gierki cały czas, żeby cierpieć za grzechy piratów. Bo w końcu i tak złamią i piraci będą mieli darmowe gierki oraz homebrew, a ja będę miał jedno wielkie nic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio jak kupiłem króliki to tak długo nie aktualizowałem wcześniej, że właśnie miałem 3.0. Gra ruszyła i sobie myślałem, czy nie zostawić tego softu... i olałem. Zaktualizowałem i tyle. Ale jak wyjdzie nowy, lepszy Switch i nie będzie opcji przerzucenia swoich save'ów, to go wyp....lę do śmieci a gierki sprzedam po 10 zł, żeby nie zarobili. Jak piszesz Kruczy - nie można wszystkich traktować jak piratów. Jobs tak mówił - wszystkie systemy sprzedaży MP3 przed iTunes poległy i ludzie wybierali Kazaa czy Napstera bo te programy były prostsze niż poradzenie sobie z DRM np u Sony. A iTunes olał sporo DRM i był prosty, na upartego możesz zgrać utwory z iPoda bez specjalnego problemu. I co? I ludzie kupują te MP3 tam. Podobnie na PC - przecież KAŻDY może piracić bez problemu. I co? I Steam bije rekordy sprzedaży i użytkowników. Jasne, piracą, ale jednak sporo jest ludzi którzy chcą być legalni. No ale to Nintendo, to stan umysłu...

Odnośnik do komentarza

Zawsze jest to samo, niezależnie od obozu, czy imprezy (E3 itp.), wszyscy się napalają, a później zonk. Jak będzie jedna niespodzianka z tych wszystkich tutaj podanych list to i tak będzie dobrze. Ja czekam na gameplay z Mario Odyssey + jedna niespodzianka, ale raczej mniejszej wagi, niż gra Retro, czy jak ktoś tutaj się rozmarzył SMG Collection :). Pewnie Smash Deluxe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...