Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Robię porządki w temacie newsowym. 

 

Dyskusje mają być w TYM I TYLKO W TYM TEMACIE, a newsach TYLKO I WYŁĄCZNIE NEWSY. Pierwszy i ostatni raz akceptuje taki spam jaki się dziś tam odwalił, do którego się sam częściowo przyczyniłem. Od dnia dzisiejszego obowiązuje absolutny zakaz komentowania i dyskutowania newsów w dziale newsowym. Powtarzam, wszelkie dyskusje: TUTAJ 

Odnośnik do komentarza

W każdym dziale w temacie TYLKO z newsami są też komentarze, offtop i spam to normalny foruming nie jakiś podrabianiec a rayos będzie robił porządki w szeregach nintendo  :pawel:

 

No dlatego powinien być jeden temat, a nie jeden do newsów, drugi do komentarzy do newsów, trzeci do komentarzy do komentarzy nt. newsów a w czwartym zdjęcia porannych klocków.

 

Jak to w ogóle ma wyglądać - do newsów zostaje wrzucona informacja i ta sama osoba pisze w głównym "hej ci.pcioczki, wrzuciłem do newsów info o nowych pokemonkach na switchunia, teraz tutaj rozpoczynamy o tym dyskurs, zapraszam do rozmowy"?? 

 

Już to widzę  :dynia:

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Za django było lepiej.

 

django najlepszy moderator, ale Rayos dorośnie i zostanie bohaterem którego potrzebujemy. Tylko później wiecie, either you die a hero or you live long enough to see yourself become a villain ;/

Odnośnik do komentarza

 

No przecież prawie skończona gra była, przenosili ją na X360 i wywalili się na ostatniej prostej

 

moze wlasnie na sterowaniu xD

 

Sorry że odgrzewam post sprzed 2 dni ale

 

CDP miało prawie skończonego Wiedźmina 1 na X360, miał nowe sterowanie i podrasowaną grafiką znacznie w stosunku do wersji z PC.

Ale przyszedł krach na giełdzie, ogólnoświatowy kryzys i musieli odpuścić.

Odnośnik do komentarza

 

 

No przecież prawie skończona gra była, przenosili ją na X360 i wywalili się na ostatniej prostej

moze wlasnie na sterowaniu xD

Sorry że odgrzewam post sprzed 2 dni ale

 

CDP miało prawie skończonego Wiedźmina 1 na X360, miał nowe sterowanie i podrasowaną grafiką znacznie w stosunku do wersji z PC.

Ale przyszedł krach na giełdzie, ogólnoświatowy kryzys i musieli odpuścić.

Port Wieśka na konsole noe robili radzi tylko jakieś chyba francuskie studio bez doświadczenia. Jak się okazało niedoszły port był ich pierwszym i ostatnim projektem :dynia:
Odnośnik do komentarza

 

 

 

No przecież prawie skończona gra była, przenosili ją na X360 i wywalili się na ostatniej prostej

moze wlasnie na sterowaniu xD

Sorry że odgrzewam post sprzed 2 dni ale

 

CDP miało prawie skończonego Wiedźmina 1 na X360, miał nowe sterowanie i podrasowaną grafiką znacznie w stosunku do wersji z PC.

Ale przyszedł krach na giełdzie, ogólnoświatowy kryzys i musieli odpuścić.

Port Wieśka na konsole noe robili radzi tylko jakieś chyba francuskie studio bez doświadczenia. Jak się okazało niedoszły port był ich pierwszym i ostatnim projektem :dynia:

 

Ogólnie zawaliło i CDP, i WSG ( twórcy portu ). Jednak na internecie są filmiki czy screeny z bulidów i wyglądało to na prawdę świetnie.

Odnośnik do komentarza

Mnie drażni idealizowanie. Jak już mam dany sprzęt czy grę to ona jest najlepsza i każdy kto mówi inaczej jest idiotą. Dla mnie to definicja fanboya. I było to już w temacie Zeldy. Działa to na mnie jak płachta na byka.

Sam sobie dopowiadasz, coś co nigdy nie zostało powiedziane, chwalę pomysł, czyli hybrydowość, a nie sprzęt, bo od Nintendo, chwalę dwa w jednym, Wii było ujowe, nie jara mnie granie ruchem, skakanie przed TV, tylko pad, chełm też mnie nie jara, ani 3D, ani żadne 4K, mam wyje... Co się tyczy Zeldy, możesz nawet wystawić 2/10, nie obchodzi mnie to, twoje zdanie, co nie oznacza, że muszę wierzyć każdemu recenzentowi, tak samo nie muszę wierzyć żadnemu politykowi.

 

Update: jakie idealizowanie, wyrażam swoje zdanie, miałem prawie każdą konsolę: PSX, N64, DC, PS2, GC, Xbox, Xbox360, PS3, Wii, a teraz mam PS4 i Switcha, poza tym miałem jeszcze Pegazusa, SNESa, GameBoya, DSa, PSP, i mam dostęp do 3DSa, że masz uczulenie na fanboi to nie znaczy, że każdy nim jest.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...