Skocz do zawartości

Pan Złota Rączka - czyli, co dziś zmąciłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Kierwa, ja to jestem brązowa, a nie złota rączka. Chciałem wymienić uszczelkę pod drzwiami kabiny prysznicowej, bo obecna już jest zakamieniona, stwardniała i przepuszcza miejscami wodę. Kupiłem 110x0.06 cm listwę w Obi, ładnie zacząłem przycinać tu i ówdzie, ale nie dopasowałem tak precyzyjnie jak ekipa od łazienki. No niestety została szparka i woda przez nią leci na zewnątrz kabiny, a że przyciąłem ją już z obu stron na wymiar, to nie mam marginesu do poprawek. 41 zł psu w dupę, jutro pojadę po kolejną i będę uczył się na swoich błędach.

Nie mógłbym być budowlańcem, wykończeniowcem, chirurgiem, krawcem, kontrolerem lotów i wszystkim innym, gdzie jest mała tolerancja na pomyłki.

Mógłbym być z powodzeniem rysownikiem komiksów o użytkownikach forum albo mistrzem ping ponga (w robocie wszystkich robię :sir: )

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Gipsowe, cięta cegła jest dużo dużo cięższa i klejenie tego to więcej zabawy.

 

Mam gotowy klej Śmiga do płytek gipsowych, można go używać wielokrotnie jak się zamknie wiadro. Grzebień 6mm, na samą płytkę wystarczy i pac na ścianę. Potem zagruntować, fuga wciskana w szpary i tyle w sumie. Nie ma w tym nic trudnego, ale robota bardzo żmudna jak się układa większą powierzchnie ( u mnie ściana prawie 10m2)

Odnośnik do komentarza

Ja mam biale gipsowe bez fugi. Roboty z fuga bylo ze szok ( tzn. majster mi zakladal ale czasu na to poszlo)

 

Dalem je tylko na scianie gdzie TV, wyglada to tak:

 

84c99f3ec9e2f6d6m.jpg

 

 

786927782af3e331m.jpg

 

 

28ed440a31902706m.jpg

 

W przyszlym roku wlasnie wejscie na pietro po schodach czyli ,, korytarz chce zrobic tak jak Cooper albo tynk. Ale to juz nie w tym roku.

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...