Skocz do zawartości

Pan Złota Rączka - czyli, co dziś zmąciłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

lasce sie pralka popsuła, nie chciała wirować ani wypuszczać wody i już chciała po majstra dzwonić, kiedy pojawiłem się ja!

ja oczywiście nigdy w życiu nie naprawiłem żadnej pralki :yao:

 

no ale poszperałem trochę w internecie i okazało się że oprócz je.bniętego programatora i silnika, warto sprawdzić, czy aby z przodu na dole jest jakiś otwór do filtra, na końcu, którego powinny być łopatki od pompy i nalezy to tam obczaić

po godnym największych architektów obliczeniu odległości od ściany i oparciu pralki pod kątem 45' o kafelki, kubkiem od kawy wylałem wode z bębna i przystąpiłem do konserwacji :obama:

 

okazało się, że rzeczywiście między tymi łopatkami od pompy była spinka do włosów i pralka przez to nie mogła odwirować ani spuścić wody

a normalnie kręcić się mogła? boże jakie te pralki są głupie :yao:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

yebana śnieżka biała lateksowa

 

ostatni raz wziąłem  z polecenia farbę, nigdy już nie zdradze Beckersa.

 

Maluje salon i  korytarzyk 3 dzień z żoną, i najpierw poszła podkładowa, i włąsnie skończyliśmy 2 warstwę białej lateksowej.

To że na ciemnym frappe od beckersa widze prześwity, to jeszcze wytrzymię, liczyłem się z tym, ale na pier,dolonym capuccino tez wyczuwam 3 warstwe :[

 

także odradzam chyba ze macie do odmalowana białe

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dajcie mi jakąś apkę, webowa czy normalna, żeby można była łatwo przenieść plan mieszkania i sobie go wystroić poglądowo. 

 

 

autocad odpada bo nie chce w domu żadnych doniczek 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dajcie mi jakąś apkę, webowa czy normalna, żeby można była łatwo przenieść plan mieszkania i sobie go wystroić poglądowo. 

 

 

autocad odpada bo nie chce w domu żadnych doniczek 

podpytam kumpla jak mi się uda go złapać. Wiem, że swoją chatkę składał w jakimś sofcie 3D

 

edit:

ok dostałem info, że chodzi o Sketchup

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w zasadzie krupek  sie zagotował,  a ja tylko zażartowałem  ze upier,doliłes kawałek ogródka.

Krupek ma problem ze sobą. Może tata nie zrobił przelewu

 

Tak poza tym wygląda to solidnie mevek, to wazne zeby facet potrafil zrobic takie rzeczy sam.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Juz spieszę ze streszczeniem.

 

Krupek sapie do dacii Milana, która to w crash testach osiąga mierne rezultaty, sugerując tym samym zwiększone ryzyko poważnych konsekwencji zdrowotnych w potencjalnym wypadku.

 

Milan kontruje to czopkiem, którego tata krupka zaaplikowal mu za małoleta w anus i zapomniał wyjąć po pracy. Do dziś się z tego śmieje i mu dokazuje podczas rodzinnych obiadów.

 

Także nic do Ciebie Mevek, fajna szopa i wylewka.

 

 

Edit

Mulan wyprzedził

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...