Skocz do zawartości

Co się stało z PSX Extreme ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Po odejściu Sciery, Grzesiu Drabik zrobił z tego nudne gówno, a Roger Zachowski Świat Wiedzy z publicystyką z dupy. Tylko wariackie klimaty i szczere teksty na Verbatimach pod przywództwem Pana Przemka. Na szczęście za chwilę koniec skurwienia marki, bo upadek jest bliski. Nie wspomnę o krzywych akcjach, które były odpierdalane. Kali pracujący w Techlandzie i recenzujący Dead Island Riptide? Etyka skurwiona na podłodze nurkuje po resztki stuffu pod kanapę. I jeszcze ta ocena w granicach 8/10 dla tego spin-offa po najmniejszej linii oporu. Z drugiej strony Majk dający Sunset Overdrive 7/10, recenzujący gry po 5 trofeach (@tedi007 czy tam kolega Michciu sprawdzał). Ale komu by się chciało za 200 zł? Ponoć teraz piszą za friko, to dopiero odpał, wersy pisane na kolanie.

 

Kończ pan, wstydu oszczędź

Edytowane przez Psyko
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No i masz dużo racji. Mnie wkur***ją te zbiórki które ktoś tam nie ogrania, a naobiecywal full rzeczy. A ludzie się teraz sami musza prosić o te koszulki czy bilety. 

Druga sprawa to od lat wysyłka gazety dla prenumeratorów, którzy wspierają pismo - idzie w dniu premiery zamiast niby 2 wcześniej, co mialo zachęcić do prenumeraty. Wiec to plus poczta Polska = dostawa tydzień po premierze. 
I teraz wisienka na torcie, pdfy. Od numeru trzysetnego jest syf:  plik zajmuje 30 MB, zamiast 100, grafiki rozmazane, bo skompresowane, i brak tam dodatkowego działu Extreme Plus, a przecież to miał być ficzer dla wspierających. 
Sciera to kiedyś podobno nie spał po nocach jak czytelnik coś niemiłego napisał, ale spinał wszystko w całość i hulalo od lat. Lata później pod wydawca, co wydawał Teraz Rocka, Perez ogarniał te sprawy techniczne. Nie było pani Marlenki, tylko gość ktory czytał te posty bo siedział na forum. Dzisiaj to ja mam wrażenie ze tam brakuje ludzi do ogarnięcia, a może tak słabo placa i od jednej pani Marlenki wymagają ogarnięcie wysyłek pierdół z Patronite, wgrania pdfa i wysłania brakujących numerów. 
Jestem już starym gościem, niestety, ale „płace i wymagam”. Mam skolekcjonowane blisko 1000 gazetek o gierkach, ale kurla panowie, jak to amatorsko wyglada dzisiaj z PE. Jak rakowe PPE stało się głównym źródłem dochodu, to może trza pomału zwijać te „interes”?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Psyko napisał:

Inny właściciel, te samo kurestwo

 

Ja się dziwie, że opłacacie prenumeraty, jak te dochodzą po 2 tyg później, PDF nie działają. No jak jebać, to tylko graczy

Też nie kumam fenomenu prenumeraty, to taka sentymentalna kontynuacja teczki w kiosku ruchu? 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, dee napisał:

Grzybi, ale ppe to obecnie inny właściciel niż szmatławiec

tak, wiem. PPE zostało sprzedane za chyba 2 bomby dla firmy od meczów, meczyki.pl czy dokładniej https://rejestr.io/krs/391913/online-venture 

Tylko po prostu mam wrażenie że skoro tam jest kasa, a tutaj 10 osób narzeka na prenumeratę, czy 2 na pdfy, to ludziom nawet nie chce się odpisywać.

A ja, gość co zbiera pismo od 1999 r, raczej chciałbym oczekiwać oficjalnego pisma, wyjaśnienia, czemu tak jest i kto tu ciągle jest winny. No sorry, ale jak miałem lat 11 i zbierałem PE, to raczej byłem dzieciakiem, a dzisiaj jako boomer, domagam się wyjaśnień. Tym bardziej że przez te 23 lata, co miesiąc wyciągam te parę złotych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...