Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat gdzieś uleciał :dynia: Minęło trochę lat i żeście stetryczeli Panowie.

 

Ogrywałem "przed chwilą" Gearsy jedyneczke w oryginalnej wersji bo chciałem sprawdzić wsteczną kompatybilność, tak więc proszę mi nie wypominać wieku :P No ale tak serio, ten remaster jest zrobiony na odbpjerdol się jak dla mnie.

 

"Mamy troche polygonów i randomowy silnik odpowiadający za oświetlenie, musi być pięknie po dodaniu takich bajerów i na pewno każdemu się spodoba, przecie jedynka to nie grafika" - z takiego założenia chyba wyszli, bo to co zaprezentowali to jest dno i metr mułu.

Odnośnik do komentarza

Choć z drugiej strony zaraz będzie też cała seria w BC przecież, a że każda część leży u mnie na półce - to mogę się wstrzymać z zakupem Remastera, przy okazji przekonać się na podstawie opini z internetu co z tego wyszło, a w międzyczasie nabyć Rare Replay. :sorcerer:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Fajnie, że wydaje Ci się że nie rozróżniam technikaliów od designu. Nawet fajniej, ze tak słaba oprawa robi na Tobie wrażenie. 

 

Pal licho to, że klimat spierdzielił przy tym remasterze, ale naprawdę, technicznie jest baaardzo słabo. Dodatkowo te nieszczęsne 30 klatek przy tak słabej grafie po prostu dobija. Jestem praktycznie pewny, że ustalili taki framerate z jednego powodu - Gearsy czwarte. Nowa część bankowo będzie śmigać w 30 klatkach i słabo by wyglądało jakby poprzednia część byłą płynniejsza.

Odnośnik do komentarza

z tego co wyczytalem na oficjalu to ma byc 60klatek.Jednak ma byc skill matchamking,beta kompletnie odrzucala od zakupu,przez glupi matchmaking,ktory praktycznie nie byl wyrownany.

Po paru meczach gdzie przeciwnka druzyna z wysokimi lvlami nie daje wyjsc z respa,nie ma sie ochoty grac w to.

  • 60 frames per second
  • Dedicated servers
  • Skill-based matchmaking
  • New game types - Team Deathmatch, King of the Hill (Gears of War 3 style), and new 2v2 Gnasher Execution
Odnośnik do komentarza

Insowi chodzilo o 60fps w singlu...

 

Nie wiem co sie tak uczepiles tej grafiki, jest to dzieciecioletnia gra podciagnieta do dzisiejszych standardow. Mieli wszystko od poczatka do konca przepisac na Unreal Engine 4? Przeciez ten remaster jest robiony tylko po to  zeby ludki mog;y sobie pograc w multi Gearsow na Onie przed premiera czworeczki w 2016.

 

Co do teorii 30 fpsow w singlu to sie zgadzam.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Uczepiłem się bo ten remaster wygląda mi na totalną amatorkę. Jak już się zabrali za "remasterowanie" takiego tytułu to powinni to zrobić dobrze. Jak widać ludzie mają bardzo małe wymagania, by nie powiedzieć żadne i tutaj właśnie urodził się mój bół d.upy.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jak team odpowiedzialny za remastera jedyne co potrafi to wrzucić kilka polygonów więcej na postacie, dodatkowo szpecąc grę teksturami z d.upy na gotowym silniku to tak, jest to dla mnie amatorka. Naprawdę, nie mam zielonego pojęcia jak wam to się może podobać.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...