Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Kurrr...czemu dopiero 28.08? (jakby co to pytanie retoryczne, coby nikt do odpowiedzi się nie rwał) Fart trafił że mam 2 dni wolne w tym tygodniu 25 i 28, akurat na pierwotną premierę i na oficjalną premierę. Ale ujnia że premiera dopiero 28.08 bo MGS V też zamówiony, a te 4 dni to za mało żeby się nacieszyć tym remasterem.

ja się pytam dlaczego 28 a nie dzisiaj cyfrówka????:{

Odnośnik do komentarza

Ja na razie wstrzymuje się z zakupem remastera, powody czysto finansowe. Może w przyszłym miesiącu dam radę.

 

Wszystkie części z 360tki mam na półce, więc ewentualnie mogę się pisać na granie w którąś z części z BC, ale te chyba nie będą dostępne do grania od razu z premierą remastera?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ja na razie wstrzymuje się z zakupem remastera, powody czysto finansowe. Może w przyszłym miesiącu dam radę.

 

Wszystkie części z 360tki mam na półce, więc ewentualnie mogę się pisać na granie w którąś z części z BC, ale te chyba nie będą dostępne do grania od razu z premierą remastera?

 

W jedynkę można już grać, a wczoraj taki o to wpis się pojawił:

 

lATykIr.png

 

Więc pewnie za chwilkę i Judgement będzie można ograć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak ktoś zamawiał w Euro, a później anulował na stronie sklepu (bo np. zamówił w empiku), to niech sprawdzi skrzynkę - ja anulowałem zamówienie przez stronę internetową i dzisiaj się okazało, że nie przeszło przez system i paczkę wysłali do sklepu, jak napisałem zgłoszenie przez stronę, to też nie dostałem duplikatu wiadomości na e-maila. Trzeba anulować telefonicznie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś zamawiał w Euro, a później anulował na stronie sklepu (bo np. zamówił w empiku), to niech sprawdzi skrzynkę - ja anulowałem zamówienie przez stronę internetową i dzisiaj się okazało, że nie przeszło przez system i paczkę wysłali do sklepu, jak napisałem zgłoszenie przez stronę, to też nie dostałem duplikatu wiadomości na e-maila. Trzeba anulować telefonicznie.

 

dzwoniłem na infolinie i miła pani powiedziała mi że nic nie trzeba robić, wystarczy nie odebrać przesyłki :reggie:

 

ODDAWAJ MOJE IMPULSY!!!11

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś zamawiał w Euro, a później anulował na stronie sklepu (bo np. zamówił w empiku), to niech sprawdzi skrzynkę - ja anulowałem zamówienie przez stronę internetową i dzisiaj się okazało, że nie przeszło przez system i paczkę wysłali do sklepu, jak napisałem zgłoszenie przez stronę, to też nie dostałem duplikatu wiadomości na e-maila. Trzeba anulować telefonicznie.

 

dzwoniłem na infolinie i miła pani powiedziała mi że nic nie trzeba robić, wystarczy nie odebrać przesyłki :reggie:

 

ODDAWAJ MOJE IMPULSY!!!11

 

No chyba, że ktoś z góry zapłacił :) Też mam zamówienie w Euro i gierka będzie do odebrania jutro. Poczekam do piątku na Empik, jak nie będzie, to odbieram w Euro.

Odnośnik do komentarza

U mnie, w Empiku status "Czeka na kompletację". Także nie wiem czy na 28.08 będę mógł odebrać, czy tego dnia wyślą dopiero do salonu. Coś czuję, że 1 września będę żonglował płytami z GoW, MGS5 i Mad Maxem jak szalony :P

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie na 1.09 będę miał istny boom growy ;) No chyba, że jak wyślą w piątek to w sobotę będzie można odebrać. Mogę poczekać, za taką cenę to i tak okazja. Nie grałem wcześniej w GoW, więc zakup dla mnie idealny.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Przyzwyczajony do wesołego skakania w Uncharted, tu miałem zderzenie z rzeczywistością, na normalu na początku dostawałem wpie.rdol aż miło, ale im dalej w las tym lepiej zaczynam się odnajdywać co nie znaczy żem kozak :yao: Słupek będziesz miał ze mną ciężko na insane

 

Czasami zdarzają mi się dziwne teleporty, przeszukuję sobie pomieszczenie za nieśmiertelnikiem i bam teleport pod punkt kontrolny :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...