Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo singiel to remake na starym silniku, a nie zwykły remaster.

 

Coś jest nie tak z tym zdaniem. "Singiel to remake na starym silniku, a nie zwykły remaster? "Remake na starym silniku" to właśnie jest remaster. 

 

 

Mam na myśli to, że nie podbijali assetów tylko robili wszystkie od nowa, pozostając jednak przy Unreal Engine 3, by nie imitować pewnych rzeczy tylko mieć je w oryginale.

 

 

"We had the question of staying true to the game that was Gears of War using Unreal Engine 3, or do you recreate that experience in UE4 because of the potential graphic enhancements you can get," Fergusson says. "I don’t think everybody understands that the difference between UE3 and UE4 means there are certain aspects, especially in scripting, that you can’t port. Artificial intelligence is one of them. If you like the Wretch in UE3 and you want to have a Wretch in UE4, you can’t just copy and paste the code. You have to look at the code and completely rewrite it and hope you get the feel and everything else the same."

 

It quickly became apparent that, not only would the team not have time to entirely recreate and rescript Gears of War in Unreal Engine 4, but it would be a different game. "For a number of reasons, the main one being the truthfulness of the simulation ... we decided to take UE3 and add to it," Fergusson says.

 

In rebuilding Gears of War's assets, the studio started from scratch — at least, almost. "What we took from the original Epic assets was just a gray box, a form, to make sure we still fit inside the physics of the original game," Matthews says. "But everything was reauthored in the same way you’d make it for any AAA game today."

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy jest tu kto ze ekip ktore grala 16stki na przelomie 2008/2011? gra ktos ze starej ekipy bo zastanwiam sie nad zakupem xone a to by zdecydowanie przyspieszylo moja decyzje:) Ze starych pamietam Stalina, Marcin30, FreakyGangsta, Misio666, Cortez, Lech360, PacosM3 i tak dalej i tak dalej:)

Danielu ja kończę calakowac Sunseta i pełna ofensywa w Gyrosach, także nawet jeśli nie ma starej ekipy to są tu ludzie do grania. Ty się nie zastanawiaj tylko kupuj :). Zobaczysz jaka cudowna jest ta maszynka. Swoją drogą to zastanawiałem się czy nie Będziesz brał pod uwagę zakupu. Zawsze tak ciepło wspominałeś GoWa.

Odnośnik do komentarza

 

Tutaj broń się z mapy podnosi :)

 

To że bronie się podnosi to już załapałem, ale np. goście mają zwykłe granaty zamiast dymnych. Je też się na mapie znajduje?

 

 

jak wcisniesz LB to ci się podświetlają miejsca na mapie gdzie są bronie i rzeczy do podniesienia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...