Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

W zagranicznej nomenklaturze sponges czyli gąbki. To jest standard na przestrzeni całej serii i jeden z najczęstszych tematów pojawiających się na oficjalnym forum. Ogólnie rzecz biorąc ludzie są przekonani, że jak pojawia się hasło dedicated servers to znaczy, że nie będzie żadnych problemów z opóźnieniami (które IMO są bezpośrednią przyczyną niespójności): co oczywiście nie jest prawdą. Inna sprawa, że Coaltion pracuje nad usprawnieniem Gnasher'a. Za oficjalnym FAQ na forum:

 

Q: Will there be a patch for Gears of War: Ultimate Edition? What will be included in the patch?

A: Yes we are planning on patching Ultimate Edition. We are currently evaluating the high priority fixes that should go into the patch. We are looking into issues such as the shotgun, the scoreboard in spectator mode, the L-trigger delay to shoot bug, the instant roadie run after being revived bug, some crash bugs, and a number of other hot issues. Once we know what will be fixed we will release patch notes. There is no set timeframe for the patch yet but we hope to get it out as quickly as possible.

A i tak swoją drogą to faktycznie, jak wbiłem wczoraj na chwilę to narobiło się 2-piecer'ów (combo łokieć-strzał) sporo :frog:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to raczej populizm. Na niespójności shotguna narzekania były zawsze i IMO to nie jest wewnętrzna kwestia techniczna (problemów nie ma przy grze lokalnej) tylko mieszanka laga i graczy, którzy nie dopuszczają do siebie myśli, że kogoś nie trafili (plus to, że Gnasher jest najpopularniejszą bronią).

Odnośnik do komentarza

Wiem jak działa mechanika strzału, sam o tym pisałem tutaj.

 

Dodatkowy komentarz odnośnie tego z oficjalnego FAQ:

 

Q: What is wrong with the shotgun? Are you going to fix it?

A: Yes we are investigating the shotgun. Although the aiming works exactly the same between Gears of War 1 and Gears of War UE, there are some inconsistencies in terms of damage/spread and some other bugs going on. We are looking into this to make it more consistent and skillful. Please note that there is also a bug with the reporting of the shotgun kills that shows headshot shotgun kills when they are actually body kills. We are looking into this as well.

 

Q: The gnasher shoots/aims differently than Gears of War 1, are you going to change it to centre/barrel aiming?

A: The shotgun actually works exactly the same as in Gears of War 1. It is centre-aiming all the time until the barrel of the gun is DIRECTLY touching a wall or another player or object, and then it switches to barrel aiming. This is the same as Gears 1. It is not possible to change the gun to full centre aiming all the time as because this is a third-person game, it would mean that someone could shoot/snipe from behind a wall without ever exposing their characters' body. So this is why Gears 1 and UE both work the same way and go from centre aiming 99% of the time until the gun is directly touching/blocked by an object. That being said, we are looking into the inconsistencies with the UE shotgun bugs and hope to have these resolved in an upcoming patch.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem kłopot z shotgunem wczoraj w singlu jak grałem z gumisiem. Kurde w multi wychodziły szoty z kolana ale jak w singlu chciałem tak przeciwnika to 3 razy pudło a na pewno dobrze celowałem. Później celując dwa razy miałem podobnie to się na karabin przestawiłem.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Przecież chmurqab już podał oficjanle wytłumaczenie. Autorzy są świadomi tych błędów które również występują w orginalnej wersji i już pracują nad sporym patchem. Tak czy siak, od dnia premiery gra śmiga bardzo dobrze. Porównując ją oczywiście do H:MCC :] Niech tylko gnashera poprawią i będę happy na maxa!! :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Siema gracze

 

Mam tylko małe pytanie czy ktoś spotkał się z problemem odblokowywania achivmentow. A na czym polega ów problem, mianowicie jestem w V chapterze a nadal nie dostałem punktów za przejście IV oraz za zebranie niesmiertelnikow, za ukończenie pewnie też mi nie wejdzie. Mówi się trudno, nie dla punktów się gra ale jakże miły dla ucha jest odgłos "achivement unlocked" :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na Xone czasem niektóre osiągnięcia odblokowują się po kilku dniach. Wejdź w zakładkę osiągnięć i sprawdź czy masz zaznaczone, że osiągnięcie jest odblokowane.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...