Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Czym sie rozni od podstawowej egezekucji? Dzisiaj pogralem w tym trybie i nie zauwazylem zbytnio roznicy

  • 30-sekundowy bleedout.
  • Zmiana broni na mapach:
    • Hammer of Dawn -> Boomshot
    • Hammerburst -> Boltok
  • Rotacja map ograniczona do:
    • Clocktower
    • Mansion
    • War machine
    • Canals
    • Gridlock
    • Fuel depot
Odnośnik do komentarza

Niestety ale Coalition nie planuje żadnego DLC, bo skupiają się na GoW4. Za oficjalnym FAQ:

 

Q: Will there be any more DLC/characters/weapon skins/maps for Ultimate Edition?

A: At this time there is no more DLC planned for Ultimate Edition. We are focused on creating more maps, characters and features for Gears of War 4. If this changes we will be sure to post about it as soon as possible.

Ja za to bym chętnie wywalił kilka map z rotacji, na pierwszy ogień Bullet Marsh, a zaraz za nim Rooftops.

Odnośnik do komentarza

Ja to z tym Raamem  miałem problem bo nie wiedziałem jak obejść te hordy Krylli, które co jakiś czas nadlatują ale potem zorientowałem się, że wystarczy mieć oko na bota, żeby za szybko nam nie padł. I skorzystałem ze sposobu Dona czyli łuk na osłonę z Krylli i Lancer na aktywnym przeładowaniu. Szybko padł na ryj. 

 

A teraz tylko Golda kupić dla multi i co-opa. Ale ta gra jest mega. I teraz po ograniu Girsów widać przepaść pod kątem rozgrywki między Uncharted a Girsami. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten sposob z Lancerem „odkrylem” dzisiaj przypadkiem, bo wszedzie pisza, zeby latac ze snajpa co jest praktycznie niewykonalne soloz botem i po kilkunastu podejsciach zapomnialem kolejny raz zgarnac snajpy i gdy sie luk skonczyl wyciagnalem Lancera na active reload i po dwoch seriach na twarz Raam poszedl lulu na hardzie XD

 

PS. No to straciles cala generacje najlepszej serii do co-op'a na konsolach. Kampanie w Girsach to jeszcze nic, w Horde 2.0 mozna grac bez konca :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...