Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej po prostu czerpać przyjemność z gry i nie przejmować się swoim K/D ratio, bo to o niczym nie świadczy. Tym bardziej, że to gra drużynowa i często bez zgranego teamu nie da się osiągnąć dobrych wyników. Początkującym polecam tryb King of the Hill, gdyż różne rozmieszczenie punktów do przejęcia sprzyja poznawaniu map oraz stwarza liczne okazje do bezpośrednich potyczek. 

Odnośnik do komentarza

Również piszę się do multi wieczorami dziś, piątek i sobotę. Grę mam od wczoraj i to moja pierwsza styczność z jakimkolwiek GoW (XO to moja pierwsza konsola MS). Singla dopiero zacząłem więc moje umiejętności są podstawowe ;) ale gra daje mase frajdy i może uzależnić.

 

Jak tak opowiadacie o multi to przypominają mi się stare dobre czasy jak kilka lat temu umawialiśmy się na potyczki w Uncharted 2. Wiem, gra zupełnie inna, ale nie wiedzieć czemu multiplayer wydaje mi się być jakiś taki bardzo podobny i dający taką samą radość i zadowolenie z fragów :)

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy raz cisną single i powiem że jest super. Fabuła szczątkowa i ciągła akcja bez zbędnego pier.dolenia i kosmicznych udziwnień. Bardzo dobry motyw z Berserkerką i dalej z nietoperzami i źródłami światła. Cisnę na normalu i jest lajt w sumie więc nie dziwię się że w co-opie ludzie chcą grać na insane. xD

Odnośnik do komentarza

Również piszę się do multi wieczorami dziś, piątek i sobotę. Grę mam od wczoraj i to moja pierwsza styczność z jakimkolwiek GoW (XO to moja pierwsza konsola MS). Singla dopiero zacząłem więc moje umiejętności są podstawowe ;) ale gra daje mase frajdy i może uzależnić.

 

Jak tak opowiadacie o multi to przypominają mi się stare dobre czasy jak kilka lat temu umawialiśmy się na potyczki w Uncharted 2. Wiem, gra zupełnie inna, ale nie wiedzieć czemu multiplayer wydaje mi się być jakiś taki bardzo podobny i dający taką samą radość i zadowolenie z fragów :)

 

wbijasz dzis o 19 na miejsce donsterydo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...