Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

nie, jak grales w bete to dostawalo sie skiny, to samo jezeli grales w poprzednie girsy

 

tutaj lista

 

https://gearsofwar.com/en-us/forums/98be6d5e03f642a5b8b561883802d401/threads/official-list-of-how-to-unlock-characters-and-weapon-skins-in-ultimate-edition/15b83794-6627-4a9b-91eb-ded3c629ad42/posts

Hey folks, 
 
Here is the full list of how to get the unlockable characters and weapon skins in Gears of War Ultimate Edition. Please keep in mind that there are also pre-order and community exclusives that are not included in this list. 
 
WEAPON SKINS 
 
Crimson Omen: Record at least one achievement in Gears 1, 2 and 3 on the SAME Gamertag. Only the Gamertag that has done this will be granted the skin. If you have just recently completed this, please allow 7 days for the skin to show up in your inventory. 
 
Dark Omen: Complete the entire campaign on the original Gears of War 1. Only the Gamertag that has done this will be granted the skin. If you have just recently completed this, please allow 7 days for the skin to show up in your inventory. 
 
Mars, Woodland Camo, Venus, Jupiter, Sun, Grease Gun, Racer: Ultimate Edition BETA skins. If you played in the beta at least one day you will receive these skins on ONLY the Gamertag that played in the BETA. 
 
Gold: Play Ultimate Edition at least one day during launch week (ending September 4, 2015). Skins will be granted up to ONE WEEK after September 4th. Skins will not be available before September 4th. 
 
UNLOCKABLE CHARACTERS 
 
Samantha Byrne - Level 5 
Kantus - Level 7 
Chairman Prescott - Level 10 
Miner - Level 12 
Dizzy Wallin - Level 15 
Beast Rider - Level 17 
Clayton Carmine - Level 20 
Spotter - Level 23 
Jace Stratton - Level 25 
Flame Grenadier - Level 27 
Commando Dom - Level 30 
Savage Grenadier - Level 35 
Golden Gear - Level 40 
Hunter Elite - Level 45 
Mechanic Baird - Level 50 
Dizzy Wallin Farmer - Level 55 
Benjamin Carmine - Level 60 
 
Click here for VIDEO GAMEPLAY OF ALL CHARACTERS! (Thanks SH4D0WZ!) 
 
 
BETA CHARACTERS 
 
Thrashball Drone: Ultimate Edition BETA character. If you played in the beta at least one day you will receive this character on ONLY the Gamertag that played in the BETA. 
 
Cole Train (Thrashball Cole): Ultimate Edition BETA Saturday Bonus character. If you played on the Saturday in the beta during the planned play period, you will receive this character on ONLY the Gamertag that played during that day in the BETA. 
 
Thanks everyone, enjoy
Odnośnik do komentarza

Jest jedna rzecz, która mnie wkurza w tym multi. Przyznaje, ze nie gralem wiele w wersje na X360, stad pewnie problemy, bo mam wrazenie, ze graja tylko i wylacznie wymiatacze lub przynajmniej swietnie znajacy mapy gracze. Sprawa pierwsza. ZAWSZE na samym poczatku zaczynam jako ostatni, co skutkuje tym, ze wszystkie dobre bronie sa juz posprzatane zanim sie w ogóle rozpedze. Czasem tylko granaty uda mi sie pozbierac. Snajperka? Wyrzutnia rakiet lub wybuchowych strzalek? A skad! Zadnych szans na pozbieranie. Nawet nie bardzo wiem gdzie leza, bo zanim sie zorientuje to juz nawet smrod po nich nie pozostaje :frog:

Coz...pogram jeszcze chwile, ale jestem juz troche zniechecony, bo samymi lancerami i shotami to mi sie znudziło szyć :smutas:

Odnośnik do komentarza

Jest jedna rzecz, która mnie wkurza w tym multi. Przyznaje, ze nie gralem wiele w wersje na X360, stad pewnie problemy, bo mam wrazenie, ze graja tylko i wylacznie wymiatacze lub przynajmniej swietnie znajacy mapy gracze. Sprawa pierwsza. ZAWSZE na samym poczatku zaczynam jako ostatni, co skutkuje tym, ze wszystkie dobre bronie sa juz posprzatane zanim sie w ogóle rozpedze. Czasem tylko granaty uda mi sie pozbierac. Snajperka? Wyrzutnia rakiet lub wybuchowych strzalek? A skad! Zadnych szans na pozbieranie. Nawet nie bardzo wiem gdzie leza, bo zanim sie zorientuje to juz nawet smrod po nich nie pozostaje :frog:

Coz...pogram jeszcze chwile, ale jestem juz troche zniechecony, bo samymi lancerami i shotami to mi sie znudziło szyć :smutas:

 

 

No to zanim zaczynasz mecz i to z ostatniego miejsca weź przytrzymaj sobie LB i się rozejrzyj to będziesz widział wszystko co gdzie jest. Bronie się respiją co jakiś czas więc jeśli nawet ktoś Tobie gwizdnie broń to możesz się czaić w okolicy i czekać na jej kolejnego respa. Druga sprawa to taka że w tej grze jest takie coś jak team work, nawet z randomami chociaż z nimi napewno ciężej. Twój team zazwyczaj się rozdziela na dwie grupy, jedna idzie na snajpe, druga na booma i nie ważne czy zdobędziesz jako pierwszy power weapon, ważne aby drużyna przeciwna jego nie zdobyła.

 

 

 

Jaki marker polecasz do malowania kropki na środku telewizora? Zastanawiam się nad graniem snajpami i szukam czegoś łatwo zmywalnego.

Cyrkiel :D

LR_61514_3312_4c90c8121546f.jpg

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem ? kupiłbym jak diabli bo lubię Gears of War. Ale chciałbym całą serię, a nie jedną część :negative:

Wiedziałem że tak będzie :(

 

no przejdziesz bo bedzie w BC do konca tego roku kazda czesc dodana za free do remastera

 

Wow to biore giere. Dzięki kolego :good2:  niech Bóg cię błogosławi.  Dziś pojadę zobaczyć czy giera jest w sklepie.

Ale i tak najbardziej czekam na HALO 5. Druga gra 2015 roku ( mam nadzieję ) Ja tylko Singiel Player w HALO.  

Jeszcze raz dzięki :good:  

 

Odnośnik do komentarza

Jak ta gra mnie wkur.wia w singlu to głowa mała. AI naszych kompanów jest na poziomie deski do prasowania. Ja je.be jacy to są kretyni. Mam walkę z brumakiem i debil zamiast strzelać zza osłony to stoi na środku i strzela przez co dostaje serię i leży, a ja kur.wa jak próbuję go podnieść to dostaję serię i padam. Nie wiem czy mam nerwy, żeby to przechodzić dalej, zwłaszcza, że na RAAM-ie z tym zje.bem bym chyba coś rozwalił. 

 

Checkpointy też są mocno zyebane, raz są co chwilę, a raz muszę nadrabiać 10 minut gry. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...