Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest niegrywalna na splicie (multi). Nie dość, że framerate spada z 60 do 30 klatek to jeszcze aliasing robi się tak okrutny, że przeszkadza w grze. Dawno nie widziałem takiej spyerdoliny.

Nie?Widocznie nie grałeś w Halo 4 na x360 oraz MCC na splicie w Anniversrary gdzie jeśli jest 30fpsów to jest super :D

 

Jest to śmieszne ale takrze bardzo przykre że, obecna generacja nie jest w stanie pociąnąć spilita w kolejnym mocny exie XO.....Obawiam się że GoW4 będzie miał ten sam problem.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Kupilbym dla tej gry xbonia, ale wiem, ze za pare tygodni 99% z was sie znudzi/zniecheci i zostana te same hardkory, ktore graja od 10 lat dzien w dzien.

Tak samo jak z tlou - kupilem dla niej ps4, po 2 tygodniach nikt juz nie gral, nie liczac grania od swieta xd

Tak to niestety jest ze wszystkimi multi na konsolach, nie liczac crapow typu bf4.

Posmigam sobie na piecu jak wyjdzie rozkoszujac sie kanterkiem, ktory zyje o kazdej porze dnia i nocy od 15 lat, w wolnych chwilach.

 

ale szacun za ultimate - wyglada i rusza sie PRZEKOZACKO, jest zazdro!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z racji double XP pograłem dzisiaj troszkę, wbiłem 5lvl. Na początku dobrze mi szło, a potem dołączyło mnie do takich lvl (35-50), że w kilku meczach mnie carrowali non-stop, a ja okupowałem ostatnie miejsce z 1 killem i 500 punktami. :D

 

Chyba wszystkie mecze wygrałem(zagrałem ok. 7), mam wygrane na 12 mapach i zabite z 7 broni.

No właśnie można gdzieś zerknąć statystyki na jakich mapach mamy wygraną i z jakich broni mamy kille? Wiem, że bronie można sprawdzić w statach, ale tam nie widzę 10 broni, z których trzeba zabić.

Wiem, że trzeba z: Gnashera, Lancera, Wyrzutni, Snajpy, Łuku, Granatu, Pistoletu, Rewolweru, Hammera i co 10? Z łokcia? 

Odnośnik do komentarza

Z racji double XP pograłem dzisiaj troszkę, wbiłem 5lvl. Na początku dobrze mi szło, a potem dołączyło mnie do takich lvl (35-50), że w kilku meczach mnie carrowali non-stop, a ja okupowałem ostatnie miejsce z 1 killem i 500 punktami.  :D

 

Chyba wszystkie mecze wygrałem(zagrałem ok. 7), mam wygrane na 12 mapach i zabite z 7 broni.

No właśnie można gdzieś zerknąć statystyki na jakich mapach mamy wygraną i z jakich broni mamy kille? Wiem, że bronie można sprawdzić w statach, ale tam nie widzę 10 broni, z których trzeba zabić.

Wiem, że trzeba z: Gnashera, Lancera, Wyrzutni, Snajpy, Łuku, Granatu, Pistoletu, Rewolweru, Hammera i co 10? Z łokcia? 

 

 

brakuje ci hammerburst, ja to wiekszosc meczy przegrywam chociaz calkiem niezle mi idzie ale randomy nie daja rady ;/ porobie moze pozniej gify lub sklece jakis filmik w upload studio to wrzuce

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...