Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sposob z Lancerem „odkrylem” dzisiaj przypadkiem, bo wszedzie pisza, zeby latac ze snajpa co jest praktycznie niewykonalne soloz botem i po kilkunastu podejsciach zapomnialem kolejny raz zgarnac snajpy i gdy sie luk skonczyl wyciagnalem Lancera na active reload i po dwoch seriach na twarz Raam poszedl lulu na hardzie XD

 

PS. No to straciles cala generacje najlepszej serii do co-op'a na konsolach. Kampanie w Girsach to jeszcze nic, w Horde 2.0 mozna grac bez konca :P

 

No nigdy nie miałem X360. Ale jak ruszy wsteczna kompatybilność to biorę się kolejno za 2,3 i Judgement. Co za gierka. Niby te postacie poruszają się ciężko ale jak przychodzi już konkretna jatka ta wszystko dzieje się tak szybko i dynamicznie, że Uncharted przy tym to slow-motion, serio. I piszę to jako wielbiciel serii Naughty Gods.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ten sposob z Lancerem „odkrylem” dzisiaj przypadkiem, bo wszedzie pisza, zeby latac ze snajpa co jest praktycznie niewykonalne soloz botem i po kilkunastu podejsciach zapomnialem kolejny raz zgarnac snajpy i gdy sie luk skonczyl wyciagnalem Lancera na active reload i po dwoch seriach na twarz Raam poszedl lulu na hardzie XD

 

PS. No to straciles cala generacje najlepszej serii do co-op'a na konsolach. Kampanie w Girsach to jeszcze nic, w Horde 2.0 mozna grac bez konca :P

 

No nigdy nie miałem X360. Ale jak ruszy wsteczna kompatybilność to biorę się kolejno za 2,3 i Judgement. Co za gierka. Niby te postacie poruszają się ciężko ale jak przychodzi już konkretna jatka ta wszystko dzieje się tak szybko i dynamicznie, że Uncharted przy tym to slow-motion, serio. I piszę to jako wielbiciel serii Naughty Gods.

 

No to Ci powiem, ze Girs 1 to jest slow motion przy Girs 3 i Judgment :) A Horda z Girsa 3 i DLC fabularne RAAM's shadow topia zwoje mozgowe.

Odnośnik do komentarza

W końcu padł kierwa!!! Raam na insane to prawdziwe wyzwanie, ale prosta aczkolwiek wymagajaca odrobiny szczescia metoda dala rade. Gralo mi sie swietnie. Zginalem tu i tam, ale w wiekszosci przypadkow bylo to spowodowane przedurnym przyklejaniem sie do wszystkiego w biegu. Najbardziej denerwujacy przeciwnik? Lambent wretches...yhhh, male skurkowance.

 

Ktos chetny na co-op?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ten sposob z Lancerem „odkrylem” dzisiaj przypadkiem, bo wszedzie pisza, zeby latac ze snajpa co jest praktycznie niewykonalne soloz botem i po kilkunastu podejsciach zapomnialem kolejny raz zgarnac snajpy i gdy sie luk skonczyl wyciagnalem Lancera na active reload i po dwoch seriach na twarz Raam poszedl lulu na hardzie XD

 

PS. No to straciles cala generacje najlepszej serii do co-op'a na konsolach. Kampanie w Girsach to jeszcze nic, w Horde 2.0 mozna grac bez konca :P

 

No nigdy nie miałem X360. Ale jak ruszy wsteczna kompatybilność to biorę się kolejno za 2,3 i Judgement. Co za gierka. Niby te postacie poruszają się ciężko ale jak przychodzi już konkretna jatka ta wszystko dzieje się tak szybko i dynamicznie, że Uncharted przy tym to slow-motion, serio. I piszę to jako wielbiciel serii Naughty Gods.

 

No to Ci powiem, ze Girs 1 to jest slow motion przy Girs 3 i Judgment :) A Horda z Girsa 3 i DLC fabularne RAAM's shadow topia zwoje mozgowe.

 

 

Ten RAAM shadow wcale nie taki super, 2h dość sztampowej kampani. Ogólnie DLC do Gearsów to raczej średnia półka dobrze chociaż, że mapy do multi dawały rade.

Odnośnik do komentarza

30tego piździernika zmiana playlist (+Torque Bow Tag):

 

https://gearsofwar.com/en-us/community/playlist-refresh-oct30

 

Zostawienie tylko Execution w Competetive to dosyć kontrowersyjny ruch. Zastanawia mnie czemu zdecydowali się permanentnie wsadzić Blitz na Social zamiast KOTH (który teraz będzie co dwa tygodnie wymieniany na Assasination/Warzone, chyba że będzie Special Event)?

 

No i super wiadomość: Rooftops i Bullet Marsh usunięte z rotacji KOTH/Blitz :fsg:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Zupdatowali informacje dotyczące update'u playlist 30tego:

 

Social

Team Deathmatch

Warzone OR Special Event

2v2 Gnasher Execution

 

Competitive

Execution

Blitz

Pogrzało ich doszczętnie, żadnego objective-based trybu w Social (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Odnośnik do komentarza

Bracia, jak zaznaczyć przeciwnika w multi, dlaczego naboje na hudzie mają tendencje do znikania (mrugania?, to samo było na pc jak gralem z 9 lat temu). Jestem totalną lamą, żadnej części nie skończyłem, w jedynce doszedlem do ostatniego bosa, dwójkę ledwo liznąłem w multi gram od bety na x1 :)

Odnośnik do komentarza

Co oni zrobili z tą grą po patchu? Gdzie jest King of the hill?

Miał być skilowy matchmaking a łączu mnir z typami lvl 90.

Większość meczy jest jednostronna ale syf

Na oficjalnych forumkach też niezła gównoburza w sumie. Coalition upiera się na to, żeby cisnąć wymyślony przez siebie tryb zamiast klasycznego KOTH. Jeszcze jakby Blitz był w Social to OK, a tak wszyscy którzy lubią sobie pograć bez spiny w tryb z zajmowaniem kółka są praktycznie zmuszeni włazić w Competetive, gdzie jest kupa zgranych zespołów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...